Brdský běžecký pohár

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2024:

Záznamů: 1-100 z celkem 143   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v absolutním pořadí (Bonus) Počet závodů
1. Švagrová Kristýna 2000 Dobříš1414 (0) 9
2. Fraňková Andrea 1989 Praha 61313 (0) 8
3. Kaiserová Jiřina 1976 Příbram1176 (0) 9
4. Flachsová Šárka 1980 Příbram1123 (0) 9
5. Hacaperková Eva 1986 Příbram1100 (0) 7
6. Turečková Jana 1968 TK Bohutín1059 (0) 8
7. Kadaňková Michaela 1985 975 (0) 5
8. Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram973 (0) 6
9. Stibalová Petra 1976 Broumy927 (0) 5
10. Koňaříková Zdeňka 1976 856 (0) 5
11. Treglerová Alice 1971 Funny Avocado848 (0) 5
12. Prouzová Lenka 1981 Rozběháme Hořovicko731 (0) 6
13. Burianová Denisa 1993 Salming Running Česko706 (0) 4
14. Hartmanová Stanislava 1958 ---703 (0) 7
15. Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun698 (0) 5
16. Linhová Michaela 1983 Jince670 (0) 4
17. Karasová Anna 2006 Triatlon team Příbram585 (0) 3
18. Šturmová Barbora 1985 Forrest Gump team585 (0) 3
19. Svobodová Dana 1952 Příbram585 (0) 6
20. Šindelářová Blanka 1972 566 (0) 3
21. Růžičková Jana 1969 Černín564 (0) 4
22. Butzková Ludmila 1961 Kotva Braník542 (0) 5
23. Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan521 (0) 4
24. Rosolová Ivana 1974 TK Zdice484 (0) 3
25. Bečvářová Lenka 1973 Biatlon Beroun482 (0) 4
26. Kutíková Alena 1984 450 (0) 3
27. Popelková Jana 1991 Praha440 (0) 4
28. Švihnosová Marie 2006 Střela Žebrák438 (0) 3
29. Dlouhá Dana 1976 Maratonci Cerhovice 425 (0) 4
30. Vítková Anna 1996 Králův Dvůr414 (0) 3
31. Kubičková Eliška Anna 1966 CZ - SK Kotlářka Praha412 (0) 4
32. Rejsková Ivona 1985 Team Internet PB400 (0) 2
33. Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák395 (0) 2
34. Ježková Jana 1988 Energon395 (0) 2
35. Žížalová Denisa 1979 Beroun387 (0) 4
36. Skalková Natálie 1988 Praha 5380 (0) 2
37. Černá Lucie 1993 Tochovice372 (0) 2
38. Polášková Petra 1993 Komárov362 (0) 2
39. Rozšafná Fialová Michaela 1992 Dobříš352 (0) 2
40. Dudášová Monika 1966 SK Vlaška348 (0) 3
41. Ficová Radka 1973 STS Chvojkovice-Brod B343 (0) 2
42. Dardová Nikola 2006 Pětiboj Hořovice340 (0) 2
43. Kárová Iveta 1977 Maratonci334 (0) 3
44. Třísková Katarina 1971 Praha 6324 (0) 2
45. Ficová Markéta 2004 STS Chvojkovice Brod B320 (0) 2
46. Bartošová Milada 1953 Příbram313 (0) 4
47. Hasmanová Lenka 1981 Újezd306 (0) 3
48. Strnadová Lucie 1984 Zelení Baroni305 (0) 2
49. Pertlová Martina 1974 Beroun302 (0) 3
50. Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd300 (0) 3
51. Paulů Markéta 1976 Čepíci296 (0) 2
52. Šašková Lenka 1981 292 (0) 2
53. Samešová Jana 1984 Praha281 (0) 2
54. Kottová Anna 1994 Revize Rožmitál264 (0) 3
55. Hrdličková Romana 1975 Praskolesy259 (0) 2
56. Boukalová Naďa 1988 254 (0) 2
57. Batulková Ivana 1983 ASK Dipoli232 (0) 2
58. Macečková Adéla 1993 KILPI racing team200 (0) 1
59. Nováková Natálie 1997 ASK Dipoli195 (0) 1
60. Hejdová Katarína 1977 Opavský sportovní klub195 (0) 1
61. Formánková Markéta 1990 Děkanka group195 (0) 1
62. Zímová Jana 1984 Maratón klub Kladno190 (0) 1
63. Grohová Lucie 1982 Author Team Stupno190 (0) 1
64. Frantová Andrea 1985 Loko Beroun185 (0) 1
65. Sýkorová Alena 1980 Nýřany185 (0) 1
66. Bohušová Katarína 1993 Sporttatry185 (0) 1
67. Lukášková Zlata 1968 AC Falcon Rokycany180 (0) 1
68. Štefaničová Hana 1976 Příbram180 (0) 1
69. Hrabáková Anna 1996 PK Vytrvalci RB180 (0) 1
70. Kolářová Tereza 1995 Dlouhá Lhota180 (0) 1
71. Horelicová Lucie 1989 Běžím pro centrum Bazalka180 (0) 1
72. Růžičková Kristýna 1996 VŠSK PedF UK178 (0) 2
73. Křížová Aneta 1989 176 (0) 1
74. Švaříčková Gabriela 1974 Č. B.176 (0) 1
75. Větrovská Jitka 1993 VDN Promo172 (0) 1
76. Roudnická Veronika 1986 AC Rumburk172 (0) 1
77. Káčerová Michaela 1983 Bratislava164 (0) 1
78. Borovanska Radka 1979 Rozběháme Kladno164 (0) 1
79. Beránková Jaroslava 1962 Žebrák162 (0) 2
80. Kafková Lucie 1982 Zdice160 (0) 1
81. Bauerová Markéta 1980 Chlum160 (0) 1
82. Mullen Sylva 1975 Cernosice160 (0) 1
83. Žižková Zuzana 1987 Běžecký klub České spořitelny160 (0) 1
84. Galuszková Lucie 1986 160 (0) 1
85. Borkovcová Martina 1993 160 (0) 1
86. Hořáková Jana 1982 Praha 1160 (0) 1
87. Linková Hana 1972 158 (0) 2
88. Kramářová Vladimíra 1986 Dobříš156 (0) 1
89. Hájková Eliška 1982 AC Čimelice156 (0) 1
90. Vlčková Ladislava 1980 Biatlon Beroun156 (0) 1
91. Rottová Kateřina 1976 152 (0) 1
92. Šturmová Jana 1981 Velosport Domažlice152 (0) 1
93. Jandová Daniela 1987 UTVS ČVUT152 (0) 1
94. Větrovská Monika 1988 Praha 10152 (0) 1
95. Gajdošová Zuzana 1980 Prostě běž148 (0) 1
96. Berrouche Lenka 1980 USK PROVOD148 (0) 1
97. Veverka Irina 1984 Chrudim148 (0) 1
98. Štěpánková Eva 1972 Biatlon Beroun144 (0) 1
99. Králíčková Michala 1981 Novoveský Tatra club144 (0) 1
100. Dolejšová Irena 1981 Nižbor140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 143   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.