Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jiří Rosol (1974) - Lokomotiva Beroun

2024: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:55 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:23:36 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:29:51 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:30:57 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:39:43 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:29:46 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:33 15. 140 140 1. 200 200 Celkové pořadí
53.3 km 3:38:21 Součet bodů: 1245 1395

2023: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:02 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:48 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:53 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:24:04 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:29:45 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:29:13 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:23 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:23:54 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:15 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
64.7 km 4:21:17 Součet bodů: 1586 1740

2022: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:06 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:29:00 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:37:22 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:30:34 6. 176 176 3. 190 5 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:24 12. 152 5 6. 176 5 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:11 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:23:22 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:29:17 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:30:38 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 00:47:04 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:33:04 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:28:46 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:49 9. 164 5 3. 190 190 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:25 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
108.2 km 7:15:02 Součet bodů: 2256 2380

2021: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:16 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:10:37 15. 140 140 7. 172 172 Celkové pořadí
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:18 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:36:40 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:30:41 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:30:34 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:35:49 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:28:10 18. 131 131 7. 172 172 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:16 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:23:31 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:48 7. 172 172 5. 180 180 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:34:13 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
103.5 km 6:47:53 Součet bodů: 2071 2254

2020: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:38:56 15. 140 5 4. 185 5 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:18 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:30:11 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:34:34 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:23:39 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:39 7. 172 172 4. 185 5 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:17 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:23:41 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:29:01 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 00:46:38 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:31:14 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:04 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:25:47 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:24 8. 168 5 2. 195 195 Celkové pořadí
111.2 km 7:12:23 Součet bodů: 2232 2370

2019: Závodil v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:17 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:08:47 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:15 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:28:22 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:34:47 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:13 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:10 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:28:40 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:22:45 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 8.2 00:30:18 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 12 00:47:21 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:35:35 16. 137 5 6. 176 5 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:29:11 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
113.7 km 7:21:41 Součet bodů: 2205 2360

2018: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:43 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:27:20 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:47:10 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:34:46 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:28:00 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:29:34 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 12 12 00:48:31 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:31:13 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:57 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:36 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:07 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:27 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
102.8 km 06:31:24 Součet bodů: 2213 2375

2017: Závodil v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:27:45 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:28:53 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
23.9.2017 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:22:37 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:41 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:34:05 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:30:27 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:55 10. 160 10 3. 190 190 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:28:15 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
3.6.2017 Jinecký kros 5.7 00:22:22 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2017 Tuháčkův běh 8.2 00:29:28 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:28:13 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:56 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:08 5. 180 180 3. 190 10 Celkové pořadí
116.1 km 07:28:45 Součet bodů: 2198 2370

2016: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 01:05:57 14. 144 10 5. 180 10 Celkové pořadí
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:27:44 6. 176 10 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:00 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
9.10.2016 Hořovický cvoček 12 00:46:55 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2016 Běh Bohutínem 7.6 00:28:19 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:46:10 8. 168 10 3. 190 190 Celkové pořadí
28.8.2016 Eleven Karlštejnská 9 9 00:34:53 4. 185 185 3. 190 10 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:30:24 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
10.7.2016 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:26 6. 176 176 3. 190 10 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:21:55 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:29:25 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 12 12 00:44:48 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:26 6. 176 10 3. 190 10 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:27:21 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
127 km Součet bodů: 1911 2015

2015: Závodil v poháru 12 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 4 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 65 letBody
1. Řechková Svatava Oxygen Příbram2405
2. Turečková Jana TK Bohutín2320
3. Butzková Ludmila Kotva Braník1839
4. Růžičková Jana Černín1530
5. Dudášová Monika SK Vlaška1123
6. Kubičková Eliška Anna CZ - SK Kotlářka Praha756
7. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany590
8. Beránková Jaroslava Žebrák550
9. Mališová Karla USK Praha380
10. Zelenková Alice Kladno200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.