Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
21.10.2023 | Malá Křivoklátská | 6 | 00:29:27 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6 km | 0:29:27 | Součet bodů: | 185 | 200 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 45 - 54 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
12.11.2022 | Svatojánská 20 | 18 | 00:47:08 | 11. | 156 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:21:10 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
2.10.2022 | Hořovický cvoček | 12 | 00:57:47 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2022 | Běh města Příbrami | 10 | 00:21:47 | 6. | 176 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10.9.2022 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:56:34 | 5. | 180 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
4.9.2022 | Dobříšská osmička | 8 | 00:37:29 | 4. | 185 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
28.8.2022 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:42:35 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
20.8.2022 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:43:26 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
14.8.2022 | Žebrácká 25 | 25 | 02:07:13 | 10. | 160 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
3.7.2022 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:58 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
25.6.2022 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:42:02 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
18.6.2022 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:39 | 4. | 185 | 5 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
11.6.2022 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:38:57 | 3. | 190 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
5.6.2022 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:34:11 | 3. | 190 | 5 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
29.5.2022 | Zahořanská 10 | 10 | 00:48:43 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
28.5.2022 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:36:09 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
22.5.2022 | Brdská 12 | 12 | 00:54:17 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
14.5.2022 | Energon běh | 10 | 00:46:10 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:39:08 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
17.4.2022 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:42:26 | 8. | 168 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
9.4.2022 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:16:27 | 6. | 176 | 5 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:52 | 6. | 176 | 5 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
12.3.2022 | Zimní běh v Bezděkově | 8.7 | 00:41:38 | 4. | 185 | 5 | 1. | 200 | 5 | Celkové pořadí |
19.2.2022 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:33:10 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
249.1 km | 18:01:56 | Součet bodů: | 2415 | 2460 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:35:40 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.8.2021 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:41:13 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:27:01 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
6.6.2021 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:34:07 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.5.2021 | Běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:31:15 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
15.5.2021 | Penzion Cup | 8.7 | 00:40:23 | 9. | 164 | 164 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
46 km | 3:29:39 | Součet bodů: | 1124 | 1180 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2020 | Běh města Příbrami | 10 | 00:21:49 | 10. | 160 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
20.9.2020 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:36 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6.9.2020 | Dobříšská osmička | 8 | 00:35:39 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
30.8.2020 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:41:08 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
22.8.2020 | Běh krajem J. J. Ryby | 9 | 00:42:12 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.8.2020 | Žebrácká 25 | 25 | 02:04:45 | 7. | 172 | 5 | 3. | 190 | 5 | Celkové pořadí |
15.8.2020 | Mníšecký Wolfs Race | 6 | 00:27:56 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
6.7.2020 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:31:33 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:46:40 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
27.6.2020 | Běh okolo Vraní skály | 9 | 00:41:46 | 4. | 185 | 5 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:28:06 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:24 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 12 | 12 | 00:56:07 | 4. | 185 | 5 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:37:53 | 9. | 164 | 5 | 4. | 185 | 5 | Celkové pořadí |
22.2.2020 | S čelovkou Dražovkou | 6 | 00:29:13 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
18.1.2020 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:31:19 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 5 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:41:26 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
155.2 km | 11:46:32 | Součet bodů: | 2355 | 2395 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.5.2019 | Wolfs Race Železná | 0 | 00:00:00 | 106. | 0 | 0 | 102. | 0 | 0 | Celkové pořadí |
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:59 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
19.1.2019 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:33:11 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:43:06 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
23.6 km | 1:50:16 | Součet bodů: | 595 | 600 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 00:46:53 | 5. | 180 | 180 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
17.11.2018 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:30:16 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10.11.2018 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:15:21 | 7. | 172 | 172 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
13.10.2018 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:32:10 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.10.2018 | Hořovický cvoček | 12 | 00:54:27 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
29.9.2018 | Běh města Příbrami | 10 | 00:21:25 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.9.2018 | Běh města Dobříše | 10 | 00:41:41 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.9.2018 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:54:07 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
2.9.2018 | Karlštejnská 9 | 9 | 00:39:29 | 2. | 195 | 195 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
30.6.2018 | Běh okolo Vraní skály | 10 | 00:40:32 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
3.6.2018 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:33:18 | 1. | 200 | 200 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
20.1.2018 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:35:06 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
118 km | 07:24:45 | Součet bodů: | 2282 | 2360 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.11.2017 | Svatojánská 20 | 17.8 | 00:49:06 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
8.10.2017 | Hořovický cvoček | 12 | 00:59:49 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
11.6.2017 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:33 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
3.6.2017 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:39 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:21 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:40:41 | 11. | 156 | 156 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
57.5 km | 04:12:09 | Součet bodů: | 1046 | 1151 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 45 let | Body | |||
1. | Flachsová Šárka | Příbram | 2041 | |
2. | Hacaperková Eva | Příbram | 1853 | |
3. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 1661 | |
4. | Kadaňková Michaela | 995 | ||
5. | Prouzová Lenka | Rozběháme Hořovicko | 986 | |
6. | Linhová Michaela | Jince | 946 | |
7. | Kutíková Alena | 925 | ||
8. | Šturmová Barbora | Forrest Gump team | 595 | |
9. | Hasmanová Lenka | Újezd | 464 | |
10. | Rejsková Ivona | Team Internet PB | 400 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024