Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.5.2024 | Energon běh | 10 | 00:51:19 | 29. | 102 | 102 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
20.4.2024 | Penzion Cup | 8.7 | 00:43:42 | 27. | 106 | 106 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
18.7 km | 1:35:01 | Součet bodů: | 208 | 336 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
13.5.2023 | Energon běh | 10 | 00:48:23 | 15. | 140 | 140 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
22.4.2023 | Penzion Cup | 8.7 | 00:43:30 | 23. | 116 | 116 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
18.7 km | 1:31:53 | Součet bodů: | 256 | 357 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
14.5.2022 | Energon běh | 10 | 00:49:08 | 28. | 104 | 104 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:40:25 | 18. | 131 | 131 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
18.7 km | 1:29:33 | Součet bodů: | 235 | 340 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.9.2020 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:47:36 | 37. | 86 | 86 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
6.9.2020 | Dobříšská osmička | 8 | 00:39:11 | 39. | 82 | 82 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
4.7.2020 | Energon běh | 10 | 00:49:07 | 38. | 84 | 84 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
39.1 km | 3:15:54 | Součet bodů: | 252 | 512 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.10.2019 | Marathon Praha – Dobříš | 42.2 | 04:39:45 | 79. | 21 | 21 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
21.9.2019 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:44:17 | 38. | 84 | 84 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
63.3 km | 6:24:02 | Součet bodů: | 105 | 332 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.9.2018 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:45:52 | 53. | 54 | 54 | 23. | 116 | 116 | Celkové pořadí |
16.9.2018 | Běh města Dobříše | 10 | 00:44:07 | 26. | 108 | 108 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
8.7.2018 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:33:19 | 53. | 54 | 54 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
14.4.2018 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:38:37 | 38. | 84 | 84 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:42:16 | 51. | 58 | 58 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
54.2 km | 04:24:11 | Součet bodů: | 358 | 713 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
22.4.2017 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:37:01 | 24. | 113 | 113 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
8.6 km | 00:37:01 | Součet bodů: | 113 | 160 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.4.2016 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:36:50 | 33. | 94 | 94 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
8.6 km | Součet bodů: | 94 | 152 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen nad 65 let | Body | |||
1. | Hartmanová Stanislava | --- | 1800 | |
2. | Svobodová Dana | Příbram | 1375 | |
3. | Bartošová Milada | Příbram | 1155 | |
4. | Doubková Darina | Doubek Team | 200 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024