Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
14.8.2022 | Žebrácká 25 | 25 | 02:02:19 | 37. | 86 | 86 | 9. | 164 | 164 | Celkové pořadí |
25 km | 2:02:19 | Součet bodů: | 86 | 164 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
15.8.2021 | Žebrácká 25 | 25 | 02:03:32 | 32. | 96 | 96 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
25 km | 2:03:32 | Součet bodů: | 96 | 180 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.8.2020 | Žebrácká 25 | 25 | 01:59:34 | 25. | 110 | 110 | 7. | 172 | 172 | Celkové pořadí |
14.6.2020 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:12 | 31. | 98 | 98 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
11.1.2020 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:42:40 | 60. | 40 | 40 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
41.4 km | 3:17:26 | Součet bodů: | 248 | 500 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
16.11.2019 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:20:20 | 44. | 72 | 72 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
11.8.2019 | Žebrácká 25 | 25 | 01:55:14 | 31. | 98 | 98 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
12.1.2019 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:46:01 | 58. | 44 | 44 | 14. | 144 | 144 | Celkové pořadí |
51.8 km | 4:01:35 | Součet bodů: | 214 | 496 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:20:33 | 61. | 39 | 39 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
12.8.2018 | Žebrácká 25 | 25 | 01:56:11 | 51. | 58 | 58 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
13.1.2018 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:43:26 | 62. | 38 | 38 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
51.8 km | 04:00:10 | Součet bodů: | 135 | 504 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 50 - 59 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
25.11.2017 | Svatojánská 20 | 17.8 | 01:21:34 | 82. | 18 | 18 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
17.8 km | 01:21:34 | Součet bodů: | 18 | 148 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:43:03 | 55. | 50 | 50 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
9 km | Součet bodů: | 50 | 140 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen nad 65 let | Body | |||
1. | Hartmanová Stanislava | --- | 1800 | |
2. | Svobodová Dana | Příbram | 1375 | |
3. | Bartošová Milada | Příbram | 1155 | |
4. | Doubková Darina | Doubek Team | 200 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024