Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
8.10.2022 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:29:16 | 28. | 104 | 104 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
7.6 km | 0:29:16 | Součet bodů: | 104 | 160 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
2.10.2021 | Běh města Příbrami | 10 | 00:30:12 | 32. | 96 | 96 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 02:09:42 | 24. | 113 | 113 | 12. | 152 | 152 | Celkové pořadí |
5.9.2021 | Dobříšská osmička | 8 | 00:48:27 | 28. | 104 | 104 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
13.6.2021 | Jinecký kros | 5.7 | 00:36:16 | 25. | 110 | 110 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 12 | 12 | 01:10:18 | 26. | 108 | 108 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
56.8 km | 5:14:55 | Součet bodů: | 531 | 780 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
20.6.2020 | Jinecký kros | 5.7 | 00:37:59 | 35. | 90 | 90 | 19. | 128 | 128 | Celkové pořadí |
5.7 km | 0:37:59 | Součet bodů: | 90 | 128 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
28.9.2019 | Běh města Příbrami | 10 | 00:31:02 | 63. | 37 | 37 | 27. | 106 | 106 | Celkové pořadí |
10 km | 0:31:02 | Součet bodů: | 37 | 106 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí žen do 55 let | Body | |||
1. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 2016 | |
2. | Koňaříková Zdeňka | 1380 | ||
3. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 1155 | |
4. | Stibalová Petra | Broumy | 990 | |
5. | Žížalová Denisa | Beroun | 868 | |
6. | Rosolová Ivana | TK Zdice | 775 | |
7. | Bečvářová Lenka | Biatlon Beroun | 704 | |
8. | Palková Miroslava | Újezd Doubravan | 704 | |
9. | Dlouhá Dana | Maratonci Cerhovice | 648 | |
10. | Šindelářová Blanka | 600 | ||
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024