Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.3.2022 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:33:44 | 41. | 78 | 78 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
7 km | 0:33:44 | Součet bodů: | 78 | 140 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
3.10.2021 | Hořovický cvoček | 12 | 00:59:06 | 26. | 108 | 108 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
23.5.2021 | Brdská 25 | 25 | 02:12:24 | 54. | 52 | 52 | 26. | 108 | 108 | Celkové pořadí |
37 km | 3:11:30 | Součet bodů: | 160 | 268 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.5.2020 | Brdská 12 | 12 | 00:52:38 | 13. | 148 | 148 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
12 km | 0:52:38 | Součet bodů: | 148 | 180 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 40 - 49 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
6.10.2019 | Hořovický cvoček | 12 | 00:58:01 | 31. | 98 | 98 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
16.3.2019 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:35:09 | 32. | 96 | 96 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
19 km | 1:33:10 | Součet bodů: | 194 | 320 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
11.11.2017 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:34:19 | 39. | 82 | 82 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
3.6.2017 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:02 | 26. | 108 | 108 | 11. | 156 | 156 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:40 | 44. | 72 | 72 | 20. | 125 | 125 | Celkové pořadí |
20.2 km | 01:41:01 | Součet bodů: | 262 | 415 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Muži 20 - 39 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
9.10.2016 | Hořovický cvoček | 12 | 00:58:20 | 27. | 106 | 106 | 15. | 140 | 140 | Celkové pořadí |
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:38:23 | 26. | 108 | 108 | 10. | 160 | 160 | Celkové pořadí |
12.6.2016 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:36:02 | 27. | 106 | 106 | 16. | 137 | 137 | Celkové pořadí |
4.6.2016 | Jinecký kros | 5.7 | 00:28:25 | 29. | 102 | 102 | 17. | 134 | 134 | Celkové pořadí |
9.1.2016 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:46:47 | 90. | 10 | 10 | 41. | 78 | 78 | Celkové pořadí |
42 km | Součet bodů: | 432 | 649 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Pořadí mužů do 49 let | Body | |||
1. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 2317 | |
2. | Zadražil Michal | Hořovice | 1600 | |
3. | Frühauf František | Ohrazenice | 1534 | |
4. | Skalička Petr | Lhota u Příbramě | 1514 | |
5. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 1359 | |
6. | Nademlejnský Petr | Zdice | 1172 | |
7. | Valek Marian | KB Kapslovna | 1145 | |
8. | Plavec Hynek | D.Dušníky | 964 | |
9. | Mařík Michal | Praha 10 | 777 | |
10. | Dražan Michal | Žárovka Vranovice | 771 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024