Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
23.4.2022 | Penzion Cup | 8.7 | 00:41:44 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.7 km | 0:41:44 | Součet bodů: | 180 | 200 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
19.9.2021 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:45:59 | 3. | 190 | 190 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
21.1 km | 1:45:59 | Součet bodů: | 190 | 190 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
5.9.2020 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:51:55 | 8. | 168 | 168 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
24.5.2020 | Brdská 25 | 25 | 02:35:42 | 29. | 102 | 102 | 13. | 148 | 148 | Celkové pořadí |
16.5.2020 | Penzion Cup | 9 | 00:41:38 | 18. | 131 | 131 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
55.1 km | 5:09:15 | Součet bodů: | 401 | 492 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
28.9.2019 | Běh města Příbrami | 10 | 00:23:08 | 9. | 164 | 164 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
22.6.2019 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:36:10 | 4. | 185 | 185 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
8.6.2019 | Jinecký kros | 5.7 | 00:29:00 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
23.1 km | 1:28:18 | Součet bodů: | 529 | 570 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
24.11.2018 | Svatojánská 20 | 17.8 | 00:50:56 | 10. | 160 | 160 | 8. | 168 | 168 | Celkové pořadí |
7.10.2018 | Hořovický cvoček | 12 | 00:58:54 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
22.9.2018 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:43:23 | 7. | 172 | 172 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
30.6.2018 | Běh okolo Vraní skály | 10 | 00:44:07 | 11. | 156 | 156 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
16.6.2018 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:43:39 | 8. | 168 | 168 | 5. | 180 | 180 | Celkové pořadí |
9.6.2018 | Jinecký kros | 5.7 | 00:32:45 | 14. | 144 | 144 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
26.5.2018 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:38:20 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
1.4.2018 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:45:20 | 10. | 160 | 160 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
105.9 km | 07:57:24 | Součet bodů: | 1340 | 1474 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
17.6.2017 | Příbramský půlmaraton | 21.1 | 01:42:15 | 13. | 148 | 148 | 4. | 185 | 185 | Celkové pořadí |
11.6.2017 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:37:35 | 9. | 164 | 164 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
3.6.2017 | Jinecký kros | 5.7 | 00:30:16 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
27.5.2017 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:37:46 | 5. | 180 | 180 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
21.5.2017 | Brdská 12 | 12 | 00:57:01 | 2. | 195 | 195 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
16.4.2017 | Běh Rožmitál - Březnice | 10 | 00:43:45 | 12. | 152 | 152 | 6. | 176 | 176 | Celkové pořadí |
8.4.2017 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:00 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
18.3.2017 | Josefský běh v Cerhovicích | 7 | 00:37:58 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
21.1.2017 | Zimní běh Litní a zámeckým parkem | 7.6 | 00:38:12 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
7.1.2017 | Běh partyzánskou stezkou | 9 | 00:48:14 | 6. | 176 | 176 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
95.5 km | 07:30:02 | Součet bodů: | 1707 | 1911 |
Datum | Závod | Dosažený čas | Celkové pořadí | Pořadí v kategorii Ženy 35 - 44 let |
||||||
Umístění | Body | Započítané | Umístění | Body | Započítané | |||||
26.11.2016 | Svatojánská 20 | 17.8 | 00:52:18 | 10. | 160 | 10 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
13.11.2016 | Podzimní běh Dražovkou | 7.5 | 00:17:09 | 5. | 180 | 180 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
12.11.2016 | Tochovický kros Podrejžím | 7 | 00:33:14 | 6. | 176 | 176 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
9.10.2016 | Hořovický cvoček | 12 | 00:57:06 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
8.10.2016 | Běh Bohutínem | 7.6 | 00:22:53 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
1.10.2016 | Běh města Příbrami | 10 | 00:19:29 | 8. | 168 | 10 | 3. | 190 | 190 | Celkové pořadí |
17.9.2016 | SOREX brdský terénní 1/2maraton | 21.1 | 01:43:21 | 3. | 190 | 190 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
10.9.2016 | Běh Kovohutěmi | 12.1 | 00:59:13 | 8. | 168 | 10 | 2. | 195 | 195 | Celkové pořadí |
28.8.2016 | Eleven Karlštejnská 9 | 9 | 00:44:32 | 8. | 168 | 168 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
31.7.2016 | Běh na Kozí Hory | 7.9 | 00:37:26 | 3. | 190 | 190 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
10.7.2016 | Lochovice - Plešivec | 5.5 | 00:37:52 | 18. | 131 | 10 | 5. | 180 | 10 | Celkové pořadí |
18.6.2016 | Příbramský 1/2 maraton | 21.1 | 01:42:43 | 8. | 168 | 10 | 3. | 190 | 10 | Celkové pořadí |
12.6.2016 | Chaloupecký kros | 7.4 | 00:35:36 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
28.5.2016 | Tuháčkův běh | 8.2 | 00:37:09 | 4. | 185 | 185 | 1. | 200 | 200 | Celkové pořadí |
22.5.2016 | Brdská 25 | 25 | 02:13:08 | 7. | 172 | 172 | 4. | 185 | 10 | Celkové pořadí |
16.4.2016 | Jarní běh pro zdraví | 8.6 | 00:41:46 | 12. | 152 | 10 | 6. | 176 | 10 | Celkové pořadí |
9.4.2016 | Jarní běh Dražovkou | 7.5 | 00:18:08 | 17. | 134 | 10 | 7. | 172 | 10 | Celkové pořadí |
19.3.2016 | Josefův běh v Cerhovicích | 7.2 | 00:42:33 | 18. | 131 | 10 | 8. | 168 | 10 | Celkové pořadí |
202.5 km | Součet bodů: | 1896 | 2055 |
Pořadí žen v cíli | Čas | ||
1. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 00:49:39 |
2. | Kramlová Lucie | T.J. Sokol Spořilov | 00:51:12 |
3. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 00:53:22 |
4. | Matysová Michala | SK Zahořany | 00:54:07 |
5. | Knápková Dominika | SK Judo Dobřichovice | 00:54:20 |
6. | Hacaperková Eva | Příbram | 00:55:45 |
7. | Jůzková Kateřina | Praha | 00:56:52 |
8. | Tunklová Vendula | Bílá Hora | 00:58:27 |
9. | Turečková Jana | TK Bohutín | 01:00:33 |
10. | Flachsová Šárka | Příbram | 01:03:01 |
11. | Žížalová Denisa | Beroun | 01:05:03 |
12. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 01:09:50 |
Pořadí mužů v cíli | Čas | ||
1. | Burian Michal | Vyběhej se | 00:36:54 |
2. | Václavík Jiří | SK Babice | 00:40:43 |
3. | Fic Martin | STS Chvojkovice-Brod B | 00:41:42 |
4. | Kulík David | sk zahořany | 00:44:00 |
5. | Blaha Karel | BK Šibla Praha | 00:46:28 |
6. | Pejša Jan | Smí být prázdné | 00:47:25 |
7. | Vitásek Josef | Buková | 00:48:47 |
8. | Kutnohorský Jan | Bojov | 00:49:15 |
9. | Cipro Miroslav | Zdice-Hrouda | 00:49:28 |
10. | Mařík Michal | Praha 10 | 00:50:31 |
11. | Hršel Josef | SK Mníšecký Expres | 00:51:25 |
12. | Mourek Petr | SK Zahořany | 00:51:29 |
13. | Matys Jan | SK Zahořany | 00:52:28 |
14. | Věrčák Horymír | Bílá Hora | 00:53:48 |
15. | Pokorný Martin | SK Zahořany - ChytreNaDomacnos | 00:54:01 |
16. | Tikovský Jaromír | SDH Nahoruby | 00:54:29 |
17. | Drechsler Aleš | Revize Rožmitál | 00:54:29 |
18. | Krutílek Jaroslav | Krutílek team | 00:55:10 |
19. | Vinduška Vladimír | Praha | 00:55:23 |
20. | Kohout Roman | TJ Sokol Králův Dvůr | 00:55:38 |
Výsledky od pořadatelů: Nový traťový rekord zásluhou Michala Buriana padl v Zahořanech na místní těžké desítce. Nově má hodnotu 36:54. Zvítězila i jeho manželka Denisa Burianová v čase 49:39. Výsledky v pdf: Děti a celkové, kategorie |
Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin,
Strava
Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.
Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.
Průběžné pořadí poháru TOP 10: | ||||
Absolutní pořadí žen | Body | |||
1. | Hacaperková Eva | Příbram | 1620 | |
2. | Flachsová Šárka | Příbram | 1587 | |
3. | Švagrová Kristýna | Dobříš | 1574 | |
4. | Fraňková Andrea | Praha 6 | 1489 | |
5. | Kaiserová Jiřina | Příbram | 1450 | |
6. | Turečková Jana | TK Bohutín | 1367 | |
7. | Řechková Svatava | Oxygen Příbram | 1348 | |
8. | Koňaříková Zdeňka | 1205 | ||
9. | Burianová Denisa | Salming Running Česko | 1096 | |
10. | Treglerová Alice | Funny Avocado | 1016 | |
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody 2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014 |
🏆 MČR V MARATONU | Premiéra mezi muži, další titul pro matadorku mezi ženami. 👏 Mistry ČR v maratonu jsou Martin EDLMAN, který dosáhl na své první republikové zlato napříč disciplínami, a Petra PASTOROVÁ, jež naopak na maratonu triumfovala už pošesté. 🇨🇿🥇🥇 Gratulujeme! 👌 pic.twitter.com/Hu19F1UexB
— Česká atletika (@czatletika) May 5, 2024