Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Karla Mališová (1960) - USK Praha

2024: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:40 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:49:01 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
14.5 km 1:27:41 Součet bodů: 292 380

2023: Nezávodila v poháru

2022: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:03:01 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:41:46 16. 137 137 3. 190 190 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:48:07 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:50:01 11. 156 156 2. 195 195 Celkové pořadí
38.1 km 3:22:55 Součet bodů: 605 770

2021: Závodila v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:25:51 18. 131 131 1. 200 200 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:40:39 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:40:25 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:46:27 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:19 15. 140 140 3. 190 190 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:47:16 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:25 21. 122 122 1. 200 200 Celkové pořadí
57.3 km 4:33:22 Součet bodů: 1009 1380

2020: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:25:17 27. 106 106 2. 195 195 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:42:01 15. 140 140 1. 200 200 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:48:21 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:32:43 17. 134 134 1. 200 200 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:46 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
40.3 km 3:03:08 Součet bodů: 680 995

2019: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:03 10. 160 160 2. 195 195 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:24:44 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:47:13 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:17 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
31.5 km 2:22:17 Součet bodů: 600 785

2018: Závodila v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 55 - 64 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:23:55 16. 137 137 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:46:48 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:45:27 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 02:06:39 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:43:53 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 5.7 00:31:03 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:30 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:05 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
86.3 km 06:40:20 Součet bodů: 1301 1600

2017: Závodila v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 55 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 00:51:34 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:17 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:17:26 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:20:18 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:43:57 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:39:25 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:34:27 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
3.6.2017 Jinecký kros 5.7 00:31:34 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2017 Tuháčkův běh 8.2 00:38:31 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:12 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:47:44 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
94.6 km 06:35:25 Součet bodů: 1875 2190

2016: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 55 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:17:44 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:09 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:58:58 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
10.7.2016 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:17 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:41 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:45:59 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
48.6 km Součet bodů: 964 1195

2015: Závodila v poháru 3 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodila v poháru 4 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Absolutní pořadí ženBody
1. Fraňková Andrea Praha 62146
2. Řechková Svatava Oxygen Příbram2086
3. Hacaperková Eva Příbram1962
4. Švagrová Kristýna Dobříš1921
5. Kadaňková Michaela 1760
6. Flachsová Šárka Příbram1686
7. Turečková Jana TK Bohutín1681
8. Kaiserová Jiřina Příbram1676
9. Stibalová Petra Broumy1439
10. Linhová Michaela Jince1421
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.