Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Radka Ficová (1973) - STS Chvojkovice-Brod B

2024: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:52 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
10 km 0:44:52 Součet bodů: 148 190

2023: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:23:22 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:51:29 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:46:49 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
30 km 2:01:40 Součet bodů: 552 600

2022: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:24 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:21:58 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:48:24 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:51 14. 144 144 6. 176 176 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:44:12 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
45.7 km 2:56:49 Součet bodů: 846 956

2021: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.6.2021 Energon běh 10 00:51:11 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:16:21 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:40:09 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
43.7 km 3:47:41 Součet bodů: 528 590

2020: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:22:31 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:43:35 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:37:55 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:37:09 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
48.1 km 3:21:10 Součet bodů: 708 785

2019: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:22:21 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 25 25 02:04:46 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:37:20 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
43.6 km 3:04:27 Součet bodů: 565 600

2018: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:40:14 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:43:57 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:33 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
36.6 km 02:56:44 Součet bodů: 560 595

2017: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.9.2017 Marathon Praha – Dobříš 42.2 03:46:33 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:36:41 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
22.4.2017 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:37:40 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
71.9 km 06:00:54 Součet bodů: 585 595

2016: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.9.2016 1. český marathon Praha – Dobříš 42.2 03:47:02 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:38:21 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
50.8 km Součet bodů: 390 400

2015: Závodila v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodila v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 65 letBody
1. Turečková Jana TK Bohutín1150
2. Růžičková Jana Černín780
3. Kubičková Eliška Anna CZ - SK Kotlářka Praha756
4. Řechková Svatava Oxygen Příbram595
5. Butzková Ludmila Kotva Braník565
6. Beránková Jaroslava Žebrák365
7. Dudášová Monika SK Vlaška362
8. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany200
9. Zelenková Alice Kladno200
10. Šroubková Marta Maraton Plzeň190
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.