Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Milan Hochmut (1987) - Spartak Rožmitál

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:25 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:32:43 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:41 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
27.7 km 1:40:49 Součet bodů: 560 560

2023: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:56 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:10:20 11. 156 156 8. 168 168 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:26 7. 172 172 7. 172 172 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:22 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
42 km 2:36:04 Součet bodů: 708 720

2022: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:39 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:01:29 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:42:41 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:59 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
47.1 km 2:43:48 Součet bodů: 746 755

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:24:39 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:35:19 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:33 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
22.5 km 1:25:31 Součet bodů: 580 585

2020: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:37:48 9. 164 164 6. 176 176 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:28 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 01:41:14 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:32:27 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
49.5 km 3:16:57 Součet bodů: 739 756

2019: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:03 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:26:40 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:27:46 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:36:26 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:42:37 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:32:29 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
11.8.2019 Žebrácká 25 25 01:30:53 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:41 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 25 25 01:43:48 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:24 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:03 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:26:18 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
133.2 km 8:16:08 Součet bodů: 2350 2370

2018: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:10:43 27. 106 106 18. 131 131 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 7.6 00:28:17 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:47:05 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:35:38 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 00:43:32 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 01:30:43 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:32 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:28:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:28 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:44 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
131.3 km 08:01:35 Součet bodů: 1816 1871

2017: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:01:40 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:39:47 20. 125 125 10. 160 160 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:30:54 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:33 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 25 25 01:37:15 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:31:49 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:25:47 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:26:33 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
91.8 km 05:41:18 Součet bodů: 1471 1531

2016: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.9.2016 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:18:38 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:44:04 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:22:19 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 25 25 01:34:38 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:25:27 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:32:24 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:26:25 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
88.6 km Součet bodů: 1380 1385

2015: Závodil v poháru 10 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 10 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 35 letBody
1. Švagrová Kristýna Dobříš1131
2. Uxová Aneta TT Loko Beroun723
3. Burianová Denisa Salming Running Česko585
4. Popelková Jana Praha528
5. Kinclová Nikola SK Doubrava Újezd512
6. Kottová Anna Revize Rožmitál507
7. Perglerová Anna Střela Žebrák400
8. Černá Lucie Tochovice390
9. Vítková Anna Králův Dvůr385
10. Růžičková Kristýna VŠSK PedF UK337
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.