Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Petr Švarc (1966) - Triklub Příbram

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:22 15. 140 140 1. 200 200 Celkové pořadí
17.3.2024 Maraton okolo Orlíku 42.2 03:00:59 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:36:35 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
60.9 km 4:13:56 Součet bodů: 512 600

2023: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:37 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:07:20 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:36 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:40:13 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:36:09 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:47:09 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:25:13 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:31:13 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 25 25 01:52:04 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:34:31 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:37:10 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
135.1 km 9:07:15 Součet bodů: 1952 2200

2022: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:24 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:06:54 15. 140 140 2. 195 195 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:29:30 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:47:23 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
14.8.2022 Žebrácká 25 25 01:40:31 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:24:07 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:31:50 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 01:49:42 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:17 10. 160 160 2. 195 195 Celkové pořadí
133.4 km 8:54:38 Součet bodů: 1509 1785

2021: Závodil v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:00 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:09:19 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:40:02 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:22:49 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:32:26 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 01:48:01 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
89.3 km 6:00:37 Součet bodů: 992 1200

2020: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:39:13 17. 134 134 1. 200 200 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:21:56 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:33 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
40.1 km 2:36:42 Součet bodů: 458 600

2019: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:41 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:08:15 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:29:08 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
20.10.2019 Marathon Praha – Dobříš 42.2 03:11:06 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:39:14 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:22:42 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:56 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:22:28 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 8.2 00:30:27 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 25 25 01:45:03 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:16 20. 125 125 1. 200 200 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:17 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
191 km 12:54:33 Součet bodů: 2072 2395

2018: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:06:57 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:42 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:38:44 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:33 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:19:57 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:30:24 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 25 25 01:43:48 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:30:58 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:32 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:34 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:42 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
136.3 km 08:39:51 Součet bodů: 1905 2200

2017: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:04:15 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:36 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:36:26 10. 160 160 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:22 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:23:23 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2017 Tuháčkův běh 8.2 00:29:54 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 25 25 01:45:02 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
22.4.2017 Brdská stezka 50km 50 03:29:22 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:55 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:36:25 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
167.7 km 11:04:40 Součet bodů: 1735 2000

2016: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 50 - 59 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 01:04:18 7. 172 172 1. 200 10 Celkové pořadí
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:11 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:24 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:36:26 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
17.9.2016 1. český marathon Praha – Dobříš 42.2 02:55:03 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:46:29 9. 164 164 1. 200 200 Celkové pořadí
18.6.2016 Příbramský 1/2 maraton 21.1 01:20:10 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:29:56 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 25 25 01:41:29 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:31:19 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:34:40 12. 152 10 1. 200 200 Celkové pořadí
169.5 km Součet bodů: 1787 2010

2015: Závodil v poháru 9 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 13 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Absolutní pořadí ženBody
1. Kaiserová Jiřina Příbram1024
2. Kadaňková Michaela 975
3. Hacaperková Eva Příbram948
4. Stibalová Petra Broumy927
5. Švagrová Kristýna Dobříš918
6. Treglerová Alice Funny Avocado848
7. Flachsová Šárka Příbram845
8. Turečková Jana TK Bohutín763
9. Fraňková Andrea Praha 6758
10. Prouzová Lenka Rozběháme Hořovicko731
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.