Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Petr Pavlišen (1999) - SK Sporting PB

2024: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:35:29 9. 164 164 8. 168 168 Celkové pořadí
10 km 0:35:29 Součet bodů: 164 168

2023: Nezávodil v poháru

2022: Nezávodil v poháru

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:35:07 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:29:12 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:24:52 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
25.6 km 1:29:11 Součet bodů: 590 595

2020: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.5.2020 Brdská 12 12 00:46:48 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:30:56 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:25:10 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
28.6 km 1:42:54 Součet bodů: 585 600

2019: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:28:06 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:38:50 16. 137 137 9. 164 164 Celkové pořadí
16.6 km 1:06:56 Součet bodů: 332 359

2018: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Junioři
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:06 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 12 12 00:56:55 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
19 km 01:22:01 Součet bodů: 308 390

2017: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Junioři
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:16 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:34 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:29:30 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:37:31 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 12 12 00:47:27 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:08 17. 134 134 2. 195 195 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:51 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
61.1 km 03:52:17 Součet bodů: 1190 1365

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 69 letBody
1. Turek Jiří Chaloupky1140
2. Vrabec Jiří Plzeň970
3. Butzke Petr Kotva Braník895
4. Čechura Jaroslav Cykloservex Chotěšov834
5. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň600
6. Dvořák Petr Team Internet Pb546
7. Kozák Jan iThinkBeer533
8. Svítil Václav SKP Olymp Praha521
9. Vitásek Josef Buková390
10. Šika František AC Trial Plzeň380
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.