Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Josef Rendl (1976) - tj packa praha

2024: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:37 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
5.5 km 0:27:37 Součet bodů: 168 185

2023: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:41:27 17. 134 134 6. 176 176 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:15 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:53 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
24.5 km 1:43:35 Součet bodů: 499 566

2022: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:03:46 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:17 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:37:05 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:36:28 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:29:40 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:34:23 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:30 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:23:16 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:39:00 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:44 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:30 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:23:43 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
101.4 km 6:36:22 Součet bodů: 2223 2350

2021: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:28 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:07:38 9. 164 5 5. 180 5 Celkové pořadí
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:39 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 00:47:41 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:30:54 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:30:17 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:34:22 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:34:46 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:49 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:20 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:39:25 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:22:49 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:32 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:59 8. 168 5 6. 176 5 Celkové pořadí
123 km 7:59:39 Součet bodů: 2241 2350

2020: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:38 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:02 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:22 11. 156 156 4. 185 185 Celkové pořadí
22.6 km 1:26:02 Součet bodů: 516 565

2019: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:43 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:34:35 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:35:14 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
25.5 km 1:38:32 Součet bodů: 552 580

2018: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:14:27 37. 86 86 9. 164 164 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:48:22 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:52 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:32:45 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
43.9 km 03:02:26 Součet bodů: 595 749

2017: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:07:25 19. 128 128 5. 180 180 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:23 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:30:18 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
32.7 km 02:04:06 Součet bodů: 493 580

2016: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
28.8.2016 Eleven Karlštejnská 9 9 00:34:12 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
10.7.2016 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:24 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
14.5 km Součet bodů: 375 395

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Absolutní pořadí mužůBody
1. Pejša Jan Smí být prázdné2050
2. Stibor Jan Jesenice1977
3. Pazdera Lukáš Here To Win Team1834
4. Franěk Ondřej Praha 61753
5. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda1644
6. Frühauf František Ohrazenice1599
7. Zadražil Michal Hořovice1597
8. Zeman Zdeněk Blatná1557
9. Turčiačík Jakub 1408
10. Hrdlička Dušan Praskolesy1286
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.