Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Petr Minařík (1976) - Rokycany

2024: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:14 14. 144 144 4. 185 185 Celkové pořadí
10 km 0:36:14 Součet bodů: 144 185

2023: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:41:36 19. 128 128 6. 176 176 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:54 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:18 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
28 km 1:43:48 Součet bodů: 479 576

2022: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:02:41 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:35:45 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:36:04 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:44:51 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
14.8.2022 Žebrácká 25 25 01:31:40 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:22 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:34:26 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:07 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:28 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
107.1 km 6:31:24 Součet bodů: 1663 1775

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:03:11 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
15.8.2021 Žebrácká 25 25 01:37:45 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:38:58 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
53 km 3:19:54 Součet bodů: 575 595

2020: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:36:40 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:49 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 00:44:48 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:23:58 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:13 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
42.5 km 2:45:28 Součet bodů: 936 1000

2019: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.8.2019 Žebrácká 25 25 01:35:43 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:51 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:01 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 101. 0 0 101. 0 0 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:33 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:52 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:32 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:06 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
73.1 km 4:43:38 Součet bodů: 1264 1385

2018: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:02:51 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:27:10 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:37:41 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:19:15 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 01:32:20 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:23 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:49 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:33:28 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
107.9 km 06:32:57 Součet bodů: 1475 1590

2017: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:47:10 11. 156 156 4. 185 185 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:19 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:51 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:11 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:41 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
57.7 km 03:33:12 Součet bodů: 888 975

2016: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:50 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:33:20 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:26:51 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
24.7 km Součet bodů: 565 600

2015: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Hartmanová Stanislava ---1000
2. Svobodová Dana Příbram985
3. Bartošová Milada Příbram770
4. Doubková Darina Doubek Team200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.