Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jan Šneberger (1985) - AC Falcon Rokycany

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:25:48 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:01 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:33:32 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
26.6 km 1:32:21 Součet bodů: 580 580

2023: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:19 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:04:05 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:34:37 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:35:46 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:31:58 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:24:55 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:02 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:33:12 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
79.1 km 4:36:54 Součet bodů: 1535 1540

2022: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:58 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:58:40 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:34:57 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
35.5 km 1:59:35 Součet bodů: 575 580

2021: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:05 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:04:14 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:35:46 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:12 8. 168 168 6. 176 176 Celkové pořadí
40.5 km 2:31:17 Součet bodů: 728 746

2020: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:36:02 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:27:39 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 01:44:13 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:33:01 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
51.4 km 3:20:55 Součet bodů: 750 755

2019: Závodil v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:05:59 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:44:09 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:24:58 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:04 7. 172 172 6. 176 176 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:11 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:43 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
59.9 km 3:44:04 Součet bodů: 1127 1136

2018: Závodil v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:04:15 4. 185 10 2. 195 195 Celkové pořadí
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:24:51 4. 185 10 3. 190 10 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:26:28 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 7.6 00:26:46 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:46:24 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:35:59 4. 185 10 3. 190 10 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:19:14 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:34:47 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:33:03 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 01:32:54 8. 168 10 5. 180 10 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:34:24 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 12 12 00:48:10 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:56 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:31 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:01 3. 190 190 3. 190 10 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:33:16 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
180.1 km 11:01:59 Součet bodů: 2385 2405

2017: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:05:29 9. 164 164 6. 176 176 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:46:31 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:27:49 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
21.5.2017 Brdská 25 25 01:42:16 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:32:54 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
72.3 km 04:34:59 Součet bodů: 880 922

2016: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 01:06:04 15. 140 140 9. 164 164 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:43 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
25.3 km Součet bodů: 335 359

2015: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 10 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí juniorůBody
1. Urban Matyáš ASK Dipoli795
2. Bečvář Filip Biatlon Beroun585
3. Hronza Štěpán 390
4. Hošek Ondřej Buková200
5. Černý Matěj SK Sporting Příbram200
6. Kohout Vojtěch Střela Žebrák195
7. Šimurda Matěj Střela Žebrák190
8. Šumera Jakub FK Komárov185
9. Plesnivý Tomáš Žebrák185
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.