Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jan Hostička (1979) - Příbram

2024: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:29:20 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:37:06 20. 125 125 7. 172 172 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:30:16 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5 km 1:36:42 Součet bodů: 495 572

2023: Závodil v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:13 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:27 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:38:34 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:40:43 15. 140 140 5. 180 180 Celkové pořadí
28.5.2023 Zahořanská 10 10 00:41:11 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:28:22 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:10 17. 134 134 5. 180 180 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:25 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:23:40 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
72.7 km 4:50:45 Součet bodů: 1562 1735

2022: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:20 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 00:38:26 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:38:13 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:37:00 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:24:47 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:03 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:29:01 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:15 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:34:42 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:00 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
83 km 5:21:47 Součet bodů: 1728 1886

2021: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:45 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:34:55 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 01:52:04 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
41 km 2:53:44 Součet bodů: 517 570

2020: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:35:10 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
16.8.2020 Žebrácká 25 25 01:41:56 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:30 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:23:53 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 01:50:21 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:31:48 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:53 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:43 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
97.7 km 6:38:14 Součet bodů: 1394 1530

2019: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:55 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:10:37 18. 131 131 4. 185 185 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:26 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:30:00 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:22:36 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:35:05 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:56 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:50 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
85.7 km 5:37:25 Součet bodů: 1369 1525

2018: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:29:00 12. 152 152 7. 172 172 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:30:28 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 01:37:54 13. 148 148 8. 168 168 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:28:04 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:29:27 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:46 14. 144 144 11. 156 156 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:33 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
88.2 km 05:44:12 Součet bodů: 1130 1243

2017: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:27:40 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:27:54 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 00:47:39 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
23.9.2017 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:24:09 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:25:17 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:28:38 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
27.5.2017 Tuháčkův běh 8.2 00:29:40 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:59 8. 168 168 6. 176 176 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:27:08 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:27:34 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:43 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
102.8 km 06:35:21 Součet bodů: 2019 2081

2016: Závodil v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 01:04:46 9. 164 10 6. 176 10 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:43 3. 190 10 2. 195 195 Celkové pořadí
9.10.2016 Hořovický cvoček 12 00:48:07 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
8.10.2016 Běh Bohutínem 7.6 00:27:31 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:34:36 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
17.9.2016 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:23:35 2. 195 195 2. 195 10 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:04 5. 180 10 5. 180 10 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:29:31 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
10.7.2016 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:11 9. 164 10 6. 176 10 Celkové pořadí
18.6.2016 Příbramský 1/2 maraton 21.1 01:16:55 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:27:35 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:21:43 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:29:13 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 25 25 01:46:07 9. 164 10 5. 180 10 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:30:29 3. 190 10 3. 190 10 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:53 4. 185 10 3. 190 10 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:34:20 9. 164 10 6. 176 10 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:26:56 3. 190 10 2. 195 195 Celkové pořadí
16.1.2016 Zímní běh Litní a zámeckým parkem 7 00:24:15 2. 195 195 2. 195 10 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:04 3. 190 10 3. 190 10 Celkové pořadí
217.7 km Součet bodů: 2075 2085

2015: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí juniorekBody
1. Švihnosová Marie Střela Žebrák590
2. Karasová Anna Triatlon team Příbram400
3. Dardová Nikola Pětiboj Hořovice395
4. Nováková Eliška Brdoběžci190
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.