Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Lukáš Pazdera (1986) - Here To Win Team

2024: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:28:35 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:25:36 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:42 8. 168 168 7. 172 172 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:28:21 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:34:33 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:24:00 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:49 9. 164 164 8. 168 168 Celkové pořadí
55.8 km 3:31:36 Součet bodů: 1292 1300

2023: Závodil v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:11 4. 185 185 4. 185 185 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:27:09 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:37:02 6. 176 176 6. 176 176 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:34:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:50 13. 148 148 11. 156 156 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:27:08 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:35:33 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:23:48 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
65.3 km 4:06:34 Součet bodů: 1465 1487

2022: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:39:42 14. 144 144 6. 176 176 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:45:14 7. 172 172 6. 176 176 Celkové pořadí
22.1 km 1:24:56 Součet bodů: 316 352

2021: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:07:58 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 01:48:02 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
43 km 2:56:00 Součet bodů: 336 365

2020: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:17:57 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 01:38:33 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
46.1 km 2:56:30 Součet bodů: 380 385

2019: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:09:54 15. 140 140 11. 156 156 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:45 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
27.8 km 1:43:39 Součet bodů: 320 341

2018: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:37:41 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:18:17 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:09 8. 168 168 6. 176 176 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:57 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
48.7 km 02:56:04 Součet bodů: 729 746

2017: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:06:12 12. 152 152 8. 168 168 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:12 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:43:56 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:33:24 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
46.9 km 02:49:44 Součet bodů: 708 738

2016: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:25:52 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:35:10 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:30:14 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:28:33 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:34:50 13. 148 148 8. 168 168 Celkové pořadí
42.3 km Součet bodů: 893 928

2015: Závodil v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 49 letBody
1. Pejša Jan Smí být prázdné1492
2. Zadražil Michal Hořovice1234
3. Frühauf František Ohrazenice993
4. Skalička Petr Lhota u Příbramě934
5. Hršel Josef SK Mníšecký Expres821
6. Nademlejnský Petr Zdice820
7. Valek Marian KB Kapslovna770
8. Bělohlávek Karel Spartak Podluhy600
9. Mařík Michal Praha 10587
10. Hostička Jan Příbram572
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.