Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Josef Průša (1952) - Slavoj Obecnice

2024: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 70 - 79 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 01:03:17 33. 94 94 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:25:27 104. 0 0 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:48:41 54. 52 52 4. 185 185 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:06:54 188. 0 0 5. 180 180 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 01:05:41 54. 52 52 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:46:02 79. 21 21 1. 200 200 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 01:07:01 125. 0 0 3. 190 190 Celkové pořadí
57.5 km 6:23:03 Součet bodů: 219 1340

2023: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 70 - 79 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:50:24 79. 21 21 2. 195 195 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:18:52 103. 0 0 2. 195 195 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:24:54 66. 34 34 3. 190 190 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 01:13:17 65. 35 35 2. 195 195 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:21:30 76. 24 24 4. 185 185 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 01:12:56 40. 80 80 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:39:51 37. 86 86 2. 195 195 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:26:43 105. 0 0 4. 185 185 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:07:32 149. 0 0 2. 195 195 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:51:17 64. 36 36 4. 185 185 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 01:12:26 56. 48 48 2. 195 195 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 01:08:59 110. 0 0 5. 180 180 Celkové pořadí
110.9 km 11:48:41 Součet bodů: 364 2290

2022: Závodil v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži nad 70 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:50:30 44. 72 72 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:13:40 103. 0 5 3. 190 190 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:26:41 105. 0 5 5. 180 5 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 01:11:03 43. 74 74 2. 195 195 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 01:07:38 44. 72 72 3. 190 190 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:33:34 35. 90 90 4. 185 185 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:26:42 83. 17 5 8. 168 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:56:08 49. 62 62 3. 190 190 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 01:04:38 49. 62 62 2. 195 195 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 01:04:44 27. 106 106 2. 195 195 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:52:49 129. 0 5 16. 137 5 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 01:07:20 35. 90 90 3. 190 190 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:44:13 50. 60 60 5. 180 5 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:57:17 53. 54 54 4. 185 185 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:59:13 53. 54 54 2. 195 195 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 01:33:35 41. 78 78 2. 195 195 Celkové pořadí
148 km 17:09:45 Součet bodů: 894 2320

2021: Nezávodil v poháru

2020: Nezávodil v poháru

2019: Závodil v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:51:31 86. 14 14 10. 160 160 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:50:39 52. 56 56 9. 164 164 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 01:26:11 61. 39 39 7. 172 172 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:56:22 66. 34 34 7. 172 172 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 01:26:05 89. 11 11 14. 144 144 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 01:08:27 73. 27 27 6. 176 176 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 119. 0 0 105. 0 0 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:04:09 231. 0 0 13. 148 148 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:51:50 72. 28 28 8. 168 168 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:52:29 82. 18 18 7. 172 172 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:52:21 72. 28 28 7. 172 172 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 01:07:08 104. 0 0 7. 172 172 Celkové pořadí
97.3 km 11:27:12 Součet bodů: 255 1820

2018: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:47:32 89. 11 11 8. 168 168 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:54:01 91. 9 9 7. 172 172 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 5.7 00:41:09 55. 50 50 4. 185 185 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:49:31 52. 56 56 5. 180 180 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:57:54 66. 34 34 5. 180 180 Celkové pořadí
35.1 km 04:10:07 Součet bodů: 160 885

2017: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 01:24:13 46. 68 68 4. 185 185 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 01:18:02 90. 10 10 9. 164 164 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:56:32 75. 25 25 6. 176 176 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:53:02 58. 44 44 11. 156 156 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:48:33 110. 0 0 17. 134 134 Celkové pořadí
46.5 km 05:20:22 Součet bodů: 147 815

2016: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 60 - 69 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 01:20:43 106. 0 0 14. 144 144 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:49:03 55. 50 50 4. 185 185 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:50:27 52. 56 56 6. 176 176 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:38:13 56. 48 48 5. 180 180 Celkové pořadí
33.1 km Součet bodů: 154 685

2015: Závodil v poháru 4 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodil v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 59 letBody
1. Kutnohorský Jan Bojov1408
2. Číp Roman Kovářství Hluboš1294
3. Justych Jiří Fbc Bzová1222
4. Hrdlička Dušan Praskolesy1135
5. Pavlišen Alexandr Drtič Bezděkov Athletics Club1108
6. Kohout Roman TJ Sokol Králův Dvůr972
7. Krutílek Jaroslav Krutílek team907
8. Leitner Josef Příbram859
9. Švarc Petr Triklub Příbram800
10. Votava Martin Králův Dvůr, Popovice755
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.