Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Tomáš Lomský (1984) - Black Dub

2024: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:29 16. 137 137 5. 180 180 Celkové pořadí
10 km 0:36:29 Součet bodů: 137 180

2023: Nezávodil v poháru

2022: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:40:38 30. 100 100 13. 148 148 Celkové pořadí
10 km 0:40:38 Součet bodů: 100 148

2021: Nezávodil v poháru

2020: Nezávodil v poháru

2019: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:39:44 47. 66 66 25. 110 110 Celkové pořadí
10 km 0:39:44 Součet bodů: 66 110

2018: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:39:18 46. 68 68 26. 108 108 Celkové pořadí
10 km 00:39:18 Součet bodů: 68 108

2017: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:48 67. 33 33 34. 92 92 Celkové pořadí
10 km 00:41:48 Součet bodů: 33 92

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1300
2. Stibor Jan Jesenice1014
3. Turčiačík Jakub 958
4. Drechsler Aleš Revize Rožmitál891
5. Lisý Pavel Králův Dvůr720
6. Krejčíř Ondřej Doubravan 2009605
7. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda600
8. Burian Michal Vyběhej se590
9. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany580
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun576
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.