Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Daniel Kupidlovský (1976) - Stodůlky

2024: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:29:04 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:04 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5 km 1:04:08 Součet bodů: 316 372

2023: Závodil v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:36:30 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:37:40 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:38 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:21 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:34:24 12. 152 152 2. 195 195 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:26:01 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
52.6 km 3:17:34 Součet bodů: 1044 1180

2022: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:02:54 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:46:04 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
14.8.2022 Žebrácká 25 25 01:36:16 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:05 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 01:43:35 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
85.6 km 5:35:54 Součet bodů: 872 950

2021: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:04:41 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:37:46 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:26:41 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:33:52 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
42.5 km 2:43:00 Součet bodů: 694 785

2020: Závodil v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:38:06 10. 160 160 2. 195 195 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:40:55 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
20 km 1:19:01 Součet bodů: 312 395

2019: Závodil v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:38:20 13. 148 148 4. 185 185 Celkové pořadí
9 km 0:38:20 Součet bodů: 148 185

2018: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:07:58 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:50 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:22 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
34.4 km 02:11:10 Součet bodů: 504 580

2017: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:04:04 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
18.3.2017 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:29:26 9. 164 164 2. 195 195 Celkové pořadí
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:12 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:35:51 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
41.4 km 02:37:33 Součet bodů: 724 785

2016: Závodil v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 40 - 49 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
26.11.2016 Svatojánská 20 17.8 01:05:03 11. 156 156 4. 185 185 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:34:41 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:34:18 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
36.8 km Součet bodů: 536 585

2015: Závodil v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Svobodová Dana Příbram2160
2. Hartmanová Stanislava ---2000
3. Bartošová Milada Příbram1725
4. Pechková Šárka Maratonstav Úpice200
5. Doubková Darina Doubek Team200
6. Skalická Vlasta TaH Praha195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.