Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Ondřej Franěk (1990) - Praha 6

2024: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:35:34 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:23:37 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:30:03 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
8.6.2024 Příbramský půlmaraton 21.1 01:24:43 9. 164 164 7. 172 172 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:31:02 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
19.5.2024 Brdská 25 25 01:56:45 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:40:59 7. 172 172 5. 180 180 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:35:50 7. 172 172 5. 180 180 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:37:13 9. 164 164 7. 172 172 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:37:50 18. 131 131 14. 144 144 Celkové pořadí
112.8 km 7:53:36 Součet bodů: 1753 1833

2023: Závodil v poháru 23 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:27:20 9. 164 5 6. 176 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:11:24 13. 148 5 10. 160 5 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:28:49 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:39:12 9. 164 5 5. 180 180 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:37:46 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 00:48:51 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:41:05 16. 137 5 10. 160 5 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:36:51 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 00:48:41 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:31:09 5. 180 180 5. 180 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:03 8. 168 5 5. 180 5 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:15 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:24:19 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:29:50 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:32:05 10. 160 5 7. 172 5 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 25 25 02:11:20 8. 168 5 3. 190 190 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:41:43 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:34:56 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:37:52 23. 116 5 15. 140 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:29 9. 164 5 6. 176 5 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:30:32 7. 172 172 5. 180 5 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:38:26 9. 164 5 5. 180 5 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:37:42 11. 156 5 5. 180 5 Celkové pořadí
223 km 15:41:40 Součet bodů: 2223 2310

2022: Závodil v poháru 15 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:10:13 23. 116 5 13. 148 5 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:38:16 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 00:50:49 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:39:28 13. 148 5 5. 180 180 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 00:50:36 13. 148 148 8. 168 168 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:31:57 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:36:42 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:37 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:23:51 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
5.6.2022 Chaloupecký kros 7.4 00:30:50 8. 168 168 6. 176 176 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:32:29 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 02:05:07 13. 148 148 9. 164 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:29:52 16. 137 5 10. 160 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:37:36 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:07 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
155.3 km 11:04:30 Součet bodů: 2046 2220

2021: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 00:50:43 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:32:46 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:32:09 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:36:48 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:37:22 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:28:04 17. 134 134 10. 160 160 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:54 13. 148 148 6. 176 176 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:23:59 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:30:16 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:30:37 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:03:28 29. 102 102 15. 140 140 Celkové pořadí
105.8 km 7:43:06 Součet bodů: 1740 1986

2020: Závodil v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:41:06 25. 110 110 10. 160 160 Celkové pořadí
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:29:43 7. 172 172 5. 180 180 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:32:17 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:27:02 13. 148 148 9. 164 164 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:35:14 10. 160 160 7. 172 172 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:37:01 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:24:22 9. 164 164 7. 172 172 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:28:05 16. 137 137 9. 164 164 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:40:50 10. 160 160 8. 168 168 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:25:02 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:31:20 11. 156 156 8. 168 168 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 02:01:16 25. 110 5 15. 140 5 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:28:00 14. 144 144 7. 172 172 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:37:56 26. 108 5 14. 144 5 Celkové pořadí
154.4 km 10:59:14 Součet bodů: 1865 2076

2019: Závodil v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:33 13. 148 5 7. 172 5 Celkové pořadí
20.10.2019 Marathon Praha – Dobříš 42.2 03:47:02 23. 116 5 11. 156 5 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 00:49:53 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:41:37 21. 122 5 12. 152 5 Celkové pořadí
21.9.2019 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:30:46 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:32:22 6. 176 176 4. 185 185 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:50:30 20. 125 5 10. 160 5 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:36:27 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
11.8.2019 Žebrácká 25 25 01:50:58 26. 108 5 13. 148 5 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:36:58 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:29:48 5. 180 180 4. 185 185 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:29:47 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:23:43 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 25 25 01:52:19 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 102. 0 5 101. 0 5 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:37:33 26. 108 5 14. 144 5 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:31:47 3. 190 190 3. 190 190 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:29:32 8. 168 168 6. 176 176 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:29:22 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:38:18 12. 152 5 7. 172 5 Celkové pořadí
256.8 km 18:47:15 Součet bodů: 2119 2263

2018: Závodil v poháru 22 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:10:33 26. 108 10 17. 134 10 Celkové pořadí
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:26:30 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:28:53 11. 156 156 6. 176 176 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 00:48:53 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:40:47 19. 128 10 13. 148 10 Celkové pořadí
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:27:48 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:37:46 9. 164 164 6. 176 176 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 00:50:05 17. 134 10 11. 156 10 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:37:00 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
12.8.2018 Žebrácká 25 25 01:49:56 36. 88 10 22. 119 10 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:27:55 19. 128 10 13. 148 10 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:37:13 10. 160 160 9. 164 10 Celkové pořadí
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:29:35 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 5.7 00:25:31 5. 180 180 5. 180 180 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:30:19 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
26.5.2018 Tuháčkův běh 8.2 00:31:53 8. 168 168 5. 180 180 Celkové pořadí
20.5.2018 Brdská 25 25 01:58:41 15. 140 10 9. 164 10 Celkové pořadí
14.4.2018 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:35:13 13. 148 10 5. 180 180 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:31:09 19. 128 10 9. 164 10 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:39:26 47. 66 10 27. 106 10 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:50 10. 160 160 6. 176 176 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:38:47 23. 116 10 11. 156 10 Celkové pořadí
257.1 km 17:54:43 Součet bodů: 2064 2263

2017: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:15:50 51. 58 58 27. 106 106 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:28:19 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:30:51 16. 137 137 7. 172 172 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:30:48 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 00:50:55 10. 160 160 7. 172 172 Celkové pořadí
9.9.2017 Běh Kovohutěmi 12.1 00:50:57 22. 119 119 11. 156 156 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:37:18 14. 144 144 7. 172 172 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:32:52 10. 160 160 5. 180 180 Celkové pořadí
6.7.2017 Lochovice - Plešivec 5.5 00:29:32 21. 122 122 7. 172 172 Celkové pořadí
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:37:47 42. 76 76 19. 128 128 Celkové pořadí
11.6.2017 Chaloupecký kros 7.4 00:33:26 20. 125 125 11. 156 156 Celkové pořadí
114.9 km 08:18:35 Součet bodů: 1401 1779

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Stibor Jan Jesenice2162
2. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda2048
3. Pazdera Lukáš Here To Win Team1856
4. Franěk Ondřej Praha 61833
5. Drechsler Aleš Revize Rožmitál1832
6. Turčiačík Jakub 1676
7. Zeman Zdeněk Blatná1566
8. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun1222
9. Burian Michal Vyběhej se1190
10. Kopáček Jiří Drásov1014
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.