Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Blanka Šindelářová (1972) -

2024: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:06 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:40:58 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
18.7 km 1:22:04 Součet bodů: 371 400

2023: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.8.2023 Žebrácká 25 25 01:56:29 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:43:38 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
35 km 2:40:07 Součet bodů: 337 385

2022: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
14.8.2022 Žebrácká 25 25 01:52:40 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 01:33:45 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
46.1 km 3:26:25 Součet bodů: 385 400

2021: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
15.8.2021 Žebrácká 25 25 01:55:59 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
25 km 1:55:59 Součet bodů: 185 200

2020: Nezávodila v poháru

2019: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.8.2019 Žebrácká 25 25 01:53:45 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
15.6.2019 Příbramský půlmaraton 21.1 01:34:34 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
46.1 km 3:28:19 Součet bodů: 380 400

2018: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.6.2018 Příbramský půlmaraton 21.1 01:39:54 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
21.1 km 01:39:54 Součet bodů: 180 195

2017: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.6.2017 Příbramský půlmaraton 21.1 01:34:42 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
21.1 km 01:34:42 Součet bodů: 200 200

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1300
2. Stibor Jan Jesenice1014
3. Turčiačík Jakub 958
4. Drechsler Aleš Revize Rožmitál891
5. Lisý Pavel Králův Dvůr720
6. Krejčíř Ondřej Doubravan 2009605
7. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda600
8. Burian Michal Vyběhej se590
9. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany580
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun576
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.