Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Lenka Bečvářová (1973) - Biatlon Beroun

2024: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:41:23 20. 125 125 4. 185 185 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:20:29 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:44:17 22. 119 119 5. 180 180 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:52:51 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:52:53 24. 113 113 7. 172 172 Celkové pořadí
37.7 km 3:31:53 Součet bodů: 607 889

2023: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:38:43 24. 113 113 8. 168 168 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 00:59:30 18. 131 131 3. 190 190 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:19:48 26. 108 108 6. 176 176 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:40:33 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:44:45 19. 128 128 7. 172 172 Celkové pořadí
44.5 km 3:23:19 Součet bodů: 605 882

2022: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:20:30 27. 106 106 9. 164 164 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:39:11 20. 125 125 9. 164 164 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:20:46 34. 92 92 9. 164 164 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:44:06 39. 82 82 12. 152 152 Celkové pořadí
27 km 2:04:33 Součet bodů: 405 644

2021: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:40:43 31. 98 98 8. 168 168 Celkové pořadí
5.5 km 0:40:43 Součet bodů: 98 168

2020: Závodila v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:26:07 35. 90 90 11. 156 156 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:41:04 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 02:07:57 30. 100 100 9. 164 164 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:43:31 22. 119 119 8. 168 168 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:49:48 25. 110 110 9. 164 164 Celkové pořadí
16.8.2020 Žebrácká 25 25 02:32:56 21. 122 122 6. 176 176 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:38 26. 108 108 8. 168 168 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:51:11 19. 128 128 6. 176 176 Celkové pořadí
22.2.2020 S čelovkou Dražovkou 6 00:35:39 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:50:41 37. 86 86 12. 152 152 Celkové pořadí
109.6 km 10:17:32 Součet bodů: 1122 1672

2019: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 00:59:20 25. 110 110 9. 164 164 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:20:02 31. 98 98 10. 160 160 Celkové pořadí
25.3 km 1:19:22 Součet bodů: 208 324

2018: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 45 - 54 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
24.11.2018 Svatojánská 20 17.8 01:00:56 29. 102 102 6. 176 176 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:52:50 23. 116 116 4. 185 185 Celkové pořadí
26.8 km 01:53:46 Součet bodů: 218 361

2017: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:01:36 37. 86 86 14. 144 144 Celkové pořadí
17.8 km 01:01:36 Součet bodů: 86 144

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Závodila v poháru 1 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Stibor Jan Jesenice2162
2. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda2048
3. Pazdera Lukáš Here To Win Team1856
4. Franěk Ondřej Praha 61833
5. Drechsler Aleš Revize Rožmitál1832
6. Turčiačík Jakub 1676
7. Zeman Zdeněk Blatná1566
8. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun1222
9. Burian Michal Vyběhej se1190
10. Kopáček Jiří Drásov1014
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.