Brdský běžecký pohár

Detail závodníka: Jaroslav Šafařík (2000) - Rakovník

2024: Závodil v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:30:44 18. 131 131 7. 172 172 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:46:47 18. 131 131 8. 168 168 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:32:46 24. 113 113 10. 160 160 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:41:31 49. 62 62 21. 122 122 Celkové pořadí
33.1 km 2:31:48 Součet bodů: 437 622

2023: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:28:55 35. 90 90 15. 140 140 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:31:20 17. 134 134 11. 156 156 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:46:33 40. 80 80 15. 140 140 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:34:35 11. 156 156 7. 172 172 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:27:38 17. 134 134 5. 180 180 Celkové pořadí
49 km 3:49:01 Součet bodů: 594 788

2022: Závodil v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:20:15 46. 68 68 15. 140 140 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:30:59 35. 90 90 9. 164 164 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:30 58. 44 44 23. 116 116 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:31:58 24. 113 113 13. 148 148 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:39:15 13. 148 148 7. 172 172 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:31:05 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
12.2.2022 S čelovkou Dražovkou 6 00:26:48 15. 140 140 5. 180 180 Celkové pořadí
62.8 km 4:44:50 Součet bodů: 759 1100

2021: Závodil v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:20:00 40. 80 80 13. 148 148 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 01:02:38 30. 100 100 9. 164 164 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:47:02 32. 96 96 10. 160 160 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:39:07 25. 110 110 12. 152 152 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:42:35 54. 52 52 10. 160 160 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:39:01 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:39:26 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:42:29 24. 113 113 11. 156 156 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:34:02 21. 122 122 8. 168 168 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:34:13 21. 122 122 10. 160 160 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 25 25 02:07:31 39. 82 82 20. 125 125 Celkové pořadí
135.5 km 10:48:04 Součet bodů: 1177 1753

2020: Závodil v poháru 10 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Muži 20 - 39 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:45:01 36. 88 88 17. 134 134 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:31:12 6. 176 176 5. 180 180 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:35:21 16. 137 137 9. 164 164 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:39:14 19. 128 128 10. 160 160 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:41:09 17. 134 134 11. 156 156 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:27:30 20. 125 125 12. 152 152 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:49:52 41. 78 78 20. 125 125 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 02:08:24 38. 84 84 22. 119 119 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:12 30. 100 100 15. 140 140 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:40:18 42. 76 76 20. 125 125 Celkové pořadí
100.6 km 7:48:13 Součet bodů: 1126 1455

2019: Závodil v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Junioři
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:16:22 32. 96 96 1. 200 200 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:32:35 16. 137 137 1. 200 200 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:42:23 25. 110 110 1. 200 200 Celkové pořadí
11.8.2019 Žebrácká 25 25 01:56:59 33. 94 94 1. 200 200 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:29:44 30. 100 100 3. 190 190 Celkové pořadí
64.9 km 4:58:03 Součet bodů: 537 990

2018: Nezávodil v poháru

2017: Nezávodil v poháru

2016: Nezávodil v poháru

2015: Nezávodil v poháru

2014: Nezávodil v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 65 letBody
1. Řechková Svatava Oxygen Příbram2405
2. Turečková Jana TK Bohutín2320
3. Butzková Ludmila Kotva Braník1839
4. Růžičková Jana Černín1530
5. Dudášová Monika SK Vlaška1123
6. Kubičková Eliška Anna CZ - SK Kotlářka Praha756
7. Lukášková Zlata AC Falcon Rokycany590
8. Beránková Jaroslava Žebrák550
9. Mališová Karla USK Praha380
10. Zelenková Alice Kladno200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.