Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Andrea Fraňková (1989) - Praha 6

2024: Závodila v poháru 8 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.5.2024 Brdská 25 25 02:16:29 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:49:42 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:41:51 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:17:57 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:25 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:54 26. 108 108 9. 164 164 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:51:43 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:26 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
86.5 km 7:07:27 Součet bodů: 1313 1471

2023: Závodila v poháru 22 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:20 14. 144 5 5. 180 5 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:28 15. 140 5 6. 176 5 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:49:09 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:22:59 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:00:07 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:23:26 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:44:54 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:01:57 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:40:04 12. 152 5 5. 180 5 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:17:52 15. 140 5 5. 180 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:37:37 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 00:48:01 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:33:08 15. 140 5 4. 185 5 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:40:35 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:42:00 13. 148 5 5. 180 5 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 25 25 02:35:23 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:53:22 14. 144 5 3. 190 190 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:45:49 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:50:07 29. 102 5 9. 164 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:36:31 12. 152 5 8. 168 5 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:50:37 9. 164 164 5. 180 5 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:48:58 12. 152 5 4. 185 5 Celkové pořadí
223 km 18:55:24 Součet bodů: 2084 2365

2022: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:53:58 22. 119 5 6. 176 5 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:24:07 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:03:58 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:24:08 19. 128 128 6. 176 176 Celkové pořadí
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:04:16 14. 144 144 4. 185 185 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:41:35 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:47:37 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
3.7.2022 Lochovice - Plešivec 5.5 00:41:31 25. 110 5 1. 200 200 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:51:39 14. 144 144 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:34:11 17. 134 134 4. 185 185 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:41:55 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 01:06:05 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:49:29 18. 131 131 6. 176 5 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:38:07 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
133.4 km 10:42:36 Součet bodů: 1779 2266

2021: Nezávodila v poháru

2020: Závodila v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:26:04 34. 92 92 11. 156 156 Celkové pořadí
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 02:05:20 28. 104 104 7. 172 172 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:42:10 16. 137 137 4. 185 185 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:53:38 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:46:53 15. 140 140 3. 190 190 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:48:42 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
15.8.2020 Mníšecký Wolfs Race 6 00:32:34 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:40:17 33. 94 94 8. 168 168 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:57:03 25. 110 110 7. 172 172 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:34:34 25. 110 110 6. 176 176 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:43:50 24. 113 113 4. 185 185 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 01:10:59 34. 92 92 13. 148 5 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:44:19 42. 76 5 5. 180 180 Celkové pořadí
132.4 km 12:06:23 Součet bodů: 1465 2154

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
25.5.2024 - Tuháčkův běh

Pořadí žen v cíli Čas
Pořadí mužů v cíli Čas
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové kategorie Muži / ženy, časy kol děti

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1490
2. Drechsler Aleš Revize Rožmitál1383
3. Stibor Jan Jesenice1375
4. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda1134
5. Turčiačík Jakub 958
6. Franěk Ondřej Praha 6876
7. Kopáček Jiří Drásov858
8. Burian Michal Vyběhej se790
9. Zeman Zdeněk Blatná771
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun752
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.