Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Eva Hacaperková (1986) - Příbram

2024: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:38:31 13. 148 148 6. 176 5 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:48:26 11. 156 156 4. 185 185 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:40:47 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
8.6.2024 Příbramský půlmaraton 21.1 01:53:57 15. 140 5 5. 180 180 Celkové pořadí
26.5.2024 Zahořanská 10 10 00:55:45 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:40:04 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
19.5.2024 Brdská 12 12 01:01:43 6. 176 176 2. 195 195 Celkové pořadí
11.5.2024 Energon běh 10 00:53:09 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:51 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:38:01 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:42:05 15. 140 5 8. 168 5 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:47:33 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:32:44 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:46:02 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
129 km 11:17:38 Součet bodů: 1962 2245

2023: Závodila v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:33:46 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:16:58 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:48:53 9. 164 164 5. 180 180 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:32:19 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:22:51 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:03:19 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:24:10 13. 148 148 5. 180 5 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 00:46:52 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:39:59 11. 156 156 5. 180 180 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:38 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
11.6.2023 Příbramský půlmaraton 21.1 01:53:09 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:43:33 18. 131 5 4. 185 185 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 12 12 01:02:27 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
123.9 km 9:44:54 Součet bodů: 1995 2260

2022: Závodila v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:36:41 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
2.10.2022 Hořovický cvoček 12 01:07:36 16. 137 5 4. 185 185 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:24:04 18. 131 5 7. 172 5 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:41:01 10. 160 160 3. 190 190 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:49:10 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:48:26 7. 172 172 2. 195 195 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:32:34 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
11.6.2022 Příbramský půlmaraton 21.1 02:04:20 17. 134 5 5. 180 180 Celkové pořadí
29.5.2022 Zahořanská 10 10 00:54:24 8. 168 168 5. 180 5 Celkové pořadí
28.5.2022 Tuháčkův běh 8.2 00:39:15 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 01:01:45 5. 180 180 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:55:08 12. 152 152 4. 185 185 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:43:15 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:29 24. 113 5 6. 176 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:18:23 16. 137 137 8. 168 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:33 17. 134 5 5. 180 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:46:23 11. 156 156 1. 200 200 Celkové pořadí
163.9 km 13:47:27 Součet bodů: 1978 2335

2021: Závodila v poháru 14 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
6.11.2021 Podzimní běh Dražovkou 7 00:18:21 21. 122 5 7. 172 5 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:50:00 11. 156 156 3. 190 190 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 01:07:48 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:25:41 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
19.9.2021 Příbramský půlmaraton 21.1 01:56:09 13. 148 148 6. 176 176 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:40:42 15. 140 140 3. 190 190 Celkové pořadí
5.9.2021 Dobříšská osmička 8 00:42:04 18. 131 131 7. 172 172 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:49:18 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 00:59:14 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:32:10 17. 134 134 10. 160 5 Celkové pořadí
6.6.2021 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:40:21 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:53 17. 134 134 7. 172 172 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 12 12 01:04:20 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:48:09 24. 113 5 5. 180 180 Celkové pořadí
136.1 km 11:30:10 Součet bodů: 1771 2187

2020: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:27:55 51. 58 58 16. 137 137 Celkové pořadí
10 km 0:27:55 Součet bodů: 58 137

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Svobodová Dana Příbram2160
2. Hartmanová Stanislava ---2000
3. Bartošová Milada Příbram1725
4. Pechková Šárka Maratonstav Úpice200
5. Doubková Darina Doubek Team200
6. Skalická Vlasta TaH Praha195
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.