Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Michaela Kadaňková (1985) -

2024: Závodila v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:32:53 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
22.6.2024 Běh okolo Vraní skály 9 00:40:27 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:26:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2024 Chaloupecký kros 7.4 00:33:25 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:16:01 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:30:54 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:33:56 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:40:37 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:27:41 2. 195 195 1. 200 200 Celkové pořadí
64.4 km 4:42:47 Součet bodů: 1760 1790

2023: Závodila v poháru 9 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:15:31 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:28:38 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:21:06 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 00:57:40 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:36:29 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:29:41 3. 190 190 2. 195 195 Celkové pořadí
4.6.2023 Chaloupecký kros 7.4 00:35:34 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:35:12 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:29:05 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
66.7 km 4:48:56 Součet bodů: 1730 1780

2022: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:16:54 6. 176 176 3. 190 190 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:16:41 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:36:19 12. 152 152 3. 190 190 Celkové pořadí
21.5 km 1:09:54 Součet bodů: 496 565

2021: Nezávodila v poháru

2020: Nezávodila v poháru

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 55 letBody
1. Kaiserová Jiřina Příbram2251
2. Stibalová Petra Broumy1585
3. Koňaříková Zdeňka 1580
4. Rosolová Ivana TK Zdice1355
5. Žížalová Denisa Beroun1239
6. Treglerová Alice Funny Avocado1155
7. Palková Miroslava Újezd Doubravan1057
8. Šindelářová Blanka 1000
9. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun889
10. Pertlová Martina Beroun873
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.