Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Lenka Prouzová (1981) - Rozběháme Hořovicko

2024: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:20:44 22. 119 119 8. 168 168 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:53:28 44. 72 72 17. 134 134 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:43:40 21. 122 122 12. 152 152 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:51:42 16. 137 137 6. 176 176 Celkové pořadí
10.2.2024 S čelovkou Dražovkou 6 00:34:22 16. 137 137 6. 176 176 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 00:50:28 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
48.2 km 4:14:24 Součet bodů: 731 986

2023: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 00:55:20 16. 137 137 8. 168 168 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:11:36 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:44:30 21. 122 122 6. 176 176 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:44:07 17. 134 134 3. 190 190 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:35:24 20. 125 125 6. 176 176 Celkové pořadí
43.7 km 4:10:57 Součet bodů: 678 895

2022: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
14.5.2022 Energon běh 10 01:06:58 25. 110 110 8. 168 168 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:21:01 36. 88 88 14. 144 144 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:44:05 38. 84 84 12. 152 152 Celkové pořadí
24.5 km 2:12:04 Součet bodů: 282 464

2021: Nezávodila v poháru

2020: Nezávodila v poháru

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen do 35 letBody
1. Švagrová Kristýna Dobříš1711
2. Uxová Aneta TT Loko Beroun913
3. Burianová Denisa Salming Running Česko775
4. Popelková Jana Praha700
5. Vítková Anna Králův Dvůr561
6. Kinclová Nikola SK Doubrava Újezd512
7. Kottová Anna Revize Rožmitál507
8. Perglerová Anna Střela Žebrák400
9. Polášková Petra Komárov395
10. Černá Lucie Tochovice390
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.