Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Denisa Burianová (1993) - Salming Running Česko

2024: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:43:23 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
23.3.2024 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:37:36 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:45:48 4. 185 185 1. 200 200 Celkové pořadí
25.7 km 2:06:47 Součet bodů: 538 585

2023: Závodila v poháru 12 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:27:30 25. 110 110 11. 156 156 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:11:11 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:47:44 23. 116 116 6. 176 176 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:33 7. 172 172 1. 200 200 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:31:22 8. 168 168 1. 200 200 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:40:13 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
21.5.2023 Brdská 12 12 01:05:54 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:42:53 8. 168 168 3. 190 190 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:33:56 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
25.3.2023 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:39:12 8. 168 168 4. 185 185 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:47:49 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:47:42 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
103.8 km 8:51:59 Součet bodů: 1923 2237

2022: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
12.11.2022 Svatojánská 20 18 00:49:12 12. 152 152 5. 180 180 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:17:48 14. 144 144 3. 190 190 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:44:40 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
35 km 1:51:40 Součet bodů: 444 550

2021: Nezávodila v poháru

2020: Nezávodila v poháru

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1300
2. Stibor Jan Jesenice1014
3. Turčiačík Jakub 958
4. Drechsler Aleš Revize Rožmitál891
5. Lisý Pavel Králův Dvůr720
6. Krejčíř Ondřej Doubravan 2009605
7. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda600
8. Burian Michal Vyběhej se590
9. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany580
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun576
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.