Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Alena Kutíková (1984) -

2024: Závodila v poháru 7 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
30.6.2024 Lochovice - Plešivec 5.5 00:36:19 7. 172 172 4. 185 185 Celkové pořadí
15.6.2024 Jinecký kros 5.7 00:29:07 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
25.5.2024 Tuháčkův běh 8.2 00:38:43 5. 180 180 2. 195 195 Celkové pořadí
19.5.2024 Brdská 12 12 01:02:19 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:34:46 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:48:11 27. 106 106 10. 160 160 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:47:40 9. 164 164 3. 190 190 Celkové pořadí
57.7 km 4:57:05 Součet bodů: 1159 1300

2023: Závodila v poháru 15 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:35:12 13. 148 148 5. 180 180 Celkové pořadí
4.11.2023 Podzimní běh Dražovkou 7 00:16:40 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:23:13 14. 144 144 5. 180 180 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:24:28 16. 137 5 6. 176 5 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:39:37 9. 164 164 4. 185 185 Celkové pořadí
13.8.2023 Žebrácká 25 25 02:19:18 16. 137 5 8. 168 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:35:15 4. 185 185 2. 195 195 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:29:57 4. 185 185 3. 190 190 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:40:38 8. 168 168 2. 195 195 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:50:23 10. 160 160 4. 185 185 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 00:44:00 5. 180 180 3. 190 190 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:47:39 22. 119 5 7. 172 5 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:35:00 6. 176 176 1. 200 200 Celkové pořadí
25.2.2023 S čelovkou Dražovkou 6 00:31:21 7. 172 172 3. 190 190 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 00:49:06 13. 148 148 3. 190 190 Celkové pořadí
135.3 km 10:41:47 Součet bodů: 2009 2280

2022: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
10.9.2022 Běh Kovohutěmi 12.1 01:04:17 15. 140 140 5. 180 180 Celkové pořadí
12.1 km 1:04:17 Součet bodů: 140 180

2021: Nezávodila v poháru

2020: Nezávodila v poháru

2019: Nezávodila v poháru

2018: Nezávodila v poháru

2017: Nezávodila v poháru

2016: Nezávodila v poháru

2015: Nezávodila v poháru

2014: Nezávodila v poháru

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

11.8.
25km,


Žebrácká 25

1.9.
9km,
dětské závody


Běh Bezděkovem
Přihlášky (6)

8.9.
Hlavní závod 8km, běh pro ženy 4km, štafety 4x2km,
dětské závody


Dobříšská osmička

14.9.
cca 12km,
dětské závody


Běh Kovohutěmi
Přihlášky (9)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
POZVÁNKY NA AKCE V OKOLÍ

Pozvánky
13.7. - Běh do vrchu Hvězdonice - Ondřejov
17.7. - Běh do vrchu Kazín - Cukrák, časovka
23.7. - Běh do vrchu Slivenecká saň
behydokopcu.cz

Pozvánka 27.7. 09:30 - ber8unka

27.7. - 16. ročník triatlonu Brdonoš

3.8. - Obořišťský lachtan Zrušeno
10.8. - Dolnohbitský tvrďák

NALEZENO PO ZÁVODECH

Ztráty/nálezy po Tuháčkově běhu nalezeno velké množství mikin, lahev a hlavně vzácný igráček a po Brdské v Bohutíně nalezena mikina dámská Lotto XL

Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
30.6.2024 - Lochovice - Plešivec

Pořadí žen v cíli Čas
1. Palková Veronika 00:28:15
2. Šindelářová Blanka 00:31:19
3. Kadaňková Michaela 00:32:53
4. Burianová Denisa Salming Running Česko 00:33:14
5. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:35:08
6. Linhová Michaela Jince 00:35:24
7. Kutíková Alena 00:36:19
8. Fraňková Andrea Praha 6 00:36:32
9. Stibalová Petra Broumy 00:36:47
10. Švagrová Kristýna Dobříš 00:37:01
11. Rosolová Ivana TK Zdice 00:38:13
12. Vavrušová Helena Liga 100 Praha 00:38:19
13. Hacaperková Eva Příbram 00:38:31
14. Mališová Karla USK Praha 00:38:40
15. Šteklová Petra FL Nové Strašecí 00:38:47
16. Kafková Lucie Zdice 00:38:52
17. Jandečková Věra 00:39:37
18. Flachsová Šárka Příbram 00:39:47
19. Růžičková Jana Černín 00:40:47
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:41:23
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pechek Petr Kerteam 00:24:47
2. Zeman Zdeněk Blatná 00:25:32
3. Herda Jan SKP Nymburk 00:26:25
4. Sedláček Jaroslav OK Roztoky 00:26:30
5. Jukl Karel SV Stříbro 00:26:49
6. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:27:07
7. Koudelka Filip 00:27:34
8. Rendl Josef tj packa praha 00:27:37
9. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:27:55
10. Stibor Jan Jesenice 00:28:20
11. Sedláček Jan SK Plzeň Bolevec 00:28:42
12. Dražan Michal Žárovka Vranovice 00:28:45
13. Kupidlovský Daniel Stodůlky 00:29:04
14. Onzi Rafael Porto Alegre, Brazil 00:29:35
15. Král Vítězslav Rysy 00:29:51
16. Žák Jiří Fit bez diet 00:30:04
17. Sýkora Milan Prah 00:30:36
18. Šafařík Jaroslav Rakovník 00:30:44
19. Turčiačík Jakub 00:30:50
20. Hartman Marek Florbal NS 00:30:57
Výsledky od pořadatelů:

Výsledkyv pdf: dětské závody xls celkové kategorie


Fotky z Lochovice - Plešivec od Věry Zvoníčkové, záznam doběhu
PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pořádá Lenka Nováková

Další nabídky táborů a podrobnosti o příměstských táborech

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 79 letBody
1. Průša Josef Slavoj Obecnice1730
2. Werner Petr Liga 100 Praha1590
3. Šůcha Václav SV Stříbro565
4. Korytár Ján AC Falcon Rokycany400
5. Ungr Antonín Kozojedy400
6. Pilík Sláva Panský mlýn Rakovník395
7. Starý Stanislav Roubičkova Lhota356
8. Les Josef TJ Maratonstav348
9. Pechek František Maratonstav Úpice200
10. Pečený Jan TLUSTOVOUSY200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.