Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Ivona Rejsková (1985) - Team Internet PB

2024: Závodila v poháru 1 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:30 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
10 km 0:36:30 Součet bodů: 200 200

2023: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
21.5.2023 Brdská 25 25 01:52:41 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
13.5.2023 Energon běh 10 00:39:38 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:36:50 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
45 km 3:09:09 Součet bodů: 600 600

2022: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:33:14 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 25 25 02:00:12 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 00:42:07 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
43 km 3:15:33 Součet bodů: 600 600

2021: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.5.2021 Brdská 25 25 02:03:32 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:36:42 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
33.7 km 2:40:14 Součet bodů: 400 400

2020: Závodila v poháru 5 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 35 - 44 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.9.2020 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 02:02:40 23. 116 116 12. 152 152 Celkové pořadí
5.9.2020 Příbramský půlmaraton 21.1 01:34:19 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
4.7.2020 Energon běh 10 00:43:01 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 25 25 01:58:58 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:35:19 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
86.2 km 6:54:17 Součet bodů: 911 947

2019: Závodila v poháru 4 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.10.2019 Marathon Praha – Dobříš 42.2 03:53:41 3. 190 190 1. 200 200 Celkové pořadí
15.9.2019 Dobříšská osmička 8 00:35:02 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 00:51:56 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
13.4.2019 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:35:13 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
70.9 km 5:55:52 Součet bodů: 790 800

2018: Závodila v poháru 2 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.9.2018 SOREX brdský terénní 1/2maraton 21.1 01:35:04 2. 195 195 2. 195 195 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:39:56 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
31.1 km 02:15:00 Součet bodů: 395 395

2017: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
22.4.2017 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:34:05 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2017 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:37:17 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
8.4.2017 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:14:24 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
26.1 km 01:25:46 Součet bodů: 600 600

2016: Závodila v poháru 3 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy 20 - 34 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.6.2016 Příbramský 1/2 maraton 21.1 01:32:06 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
28.5.2016 Tuháčkův běh 8.2 00:33:42 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2016 Brdská 25 25 01:54:53 1. 200 200 1. 200 200 Celkové pořadí
54.3 km Součet bodů: 600 600

2015: Závodila v poháru 12 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodila v poháru 2 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

20.4.
8,7km, fitness běh 5km,


Penzion Cup
Přihlášky (32)

11.5.
10km, štafety, fitness běh 5km,
dětské závody


Energon běh
Přihlášky (14)

19.5.
12km,
dětské závody


Brdská 12
Přihlášky (1)

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (0)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Výsledky posledního závodu
13.4.2024 - Jarní běh Dražovkou

Pořadí žen v cíli Čas
1. Karasová Anna Triatlon team Příbram 00:15:07
2. Perglerová Anna Střela Žebrák 00:15:49
3. Kadaňková Michaela 00:16:01
4. Stibalová Petra Broumy 00:17:34
5. Linhová Michaela Jince 00:17:37
6. Fraňková Andrea Praha 6 00:17:57
7. Řechková Svatava Oxygen Příbram 00:17:59
8. Koňaříková Zdeňka 00:18:12
9. Švihnosová Marie Střela Žebrák 00:18:15
10. Bauerová Markéta Chlum 00:18:23
11. Švagrová Kristýna Dobříš 00:18:28
12. Rosolová Ivana TK Zdice 00:18:35
13. Hacaperková Eva Příbram 00:18:51
14. Štěpánková Eva Biatlon Beroun 00:18:59
15. Dolejšová Irena Nižbor 00:19:09
16. Vítková Anna Králův Dvůr 00:19:09
18. Turečková Jana TK Bohutín 00:19:48
19. Kaiserová Jiřina Příbram 00:19:52
20. Bečvářová Lenka Biatlon Beroun 00:20:29
21. Flachsová Šárka Příbram 00:20:43
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team 00:28:35
2. Hošek Ondřej Buková 00:28:41
3. Urban Matyáš ASK Dipoli 00:28:48
4. Hostička Jan Příbram 00:29:20
5. Rosol Jiří Lokomotiva Beroun 00:29:46
6. Karas Stanislav Příbram 00:30:06
7. Pergler Lukáš Komárov 00:30:31
8. Prouza Lukáš Stašov 00:31:16
9. Pejša Jan Smí být prázdné 00:31:47
10. Barcal Richard dos amigos 00:31:59
11. Procházka Jiří TTK Slávia VŠ Plzeň 00:32:21
12. Stibor Jan Jesenice 00:32:34
13. Turčiačík Jakub 00:32:57
14. Pacner Martin Biatlon Beroun 00:33:06
15. Karas Tomáš Internet Příbram 00:33:22
16. Skalička Petr Lhota u Příbramě 00:33:28
17. Zadražil Michal Hořovice 00:33:30
18. Frühauf František Ohrazenice 00:33:34
20. Nademlejnský Petr Zdice 00:33:59
21. Vitásek Josef Buková 00:34:14
Výsledky od pořadatelů:

Fotky: Petr Butzke Výsledky v pdf: Děti + celkové kategorie časy kol

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí mužů do 39 letBody
1. Pazdera Lukáš Here To Win Team1300
2. Stibor Jan Jesenice1014
3. Turčiačík Jakub 958
4. Drechsler Aleš Revize Rožmitál891
5. Lisý Pavel Králův Dvůr720
6. Krejčíř Ondřej Doubravan 2009605
7. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda600
8. Burian Michal Vyběhej se590
9. Šneberger Jan AC Falcon Rokycany580
10. Švaček Stanislav Rozběháme Beroun576
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.