Brdský běžecký pohár

Detail závodnice: Dana Svobodová (1952) - Příbram

2024: Závodila v poháru 6 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.4.2024 Penzion Cup 8.7 00:59:59 16. 137 137 2. 195 195 Celkové pořadí
13.4.2024 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:24:31 36. 88 88 1. 200 200 Celkové pořadí
6.4.2024 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:50:30 22. 119 119 2. 195 195 Celkové pořadí
31.3.2024 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:01:27 63. 37 37 2. 195 195 Celkové pořadí
9.3.2024 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 00:58:58 26. 108 108 2. 195 195 Celkové pořadí
13.1.2024 Běh partyzánskou stezkou 9 01:01:13 32. 96 96 1. 200 200 Celkové pořadí
51.5 km 5:16:38 Součet bodů: 585 1180

2023: Závodila v poháru 20 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
18.11.2023 Tochovický kros Podrejžím 7 00:45:59 32. 96 5 2. 195 5 Celkové pořadí
11.11.2023 Svatojánská 20 18 01:13:22 32. 96 5 2. 195 195 Celkové pořadí
28.10.2023 Králodvorský čtverec 10.5 01:05:47 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
21.10.2023 Malá Křivoklátská 6 00:20:04 35. 90 5 2. 195 195 Celkové pořadí
7.10.2023 Běh Bohutínem 7.6 00:29:20 31. 98 5 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2023 Hořovický cvoček 12 01:24:27 16. 137 137 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2023 Běh města Příbrami 10 00:32:22 46. 68 5 2. 195 195 Celkové pořadí
16.9.2023 Běh Bezděkovem 9 01:01:47 14. 144 144 2. 195 195 Celkové pořadí
9.9.2023 Běh Kovohutěmi 12.1 01:24:45 22. 119 119 2. 195 5 Celkové pořadí
3.9.2023 Dobříšská osmička 8 00:54:24 26. 108 108 2. 195 5 Celkové pořadí
2.7.2023 Lochovice - Plešivec 5.5 00:48:44 31. 98 98 2. 195 5 Celkové pořadí
24.6.2023 Běh okolo Vraní skály 9 01:00:42 11. 156 156 2. 195 5 Celkové pořadí
17.6.2023 Jinecký kros 5.7 00:42:31 22. 119 119 2. 195 5 Celkové pořadí
27.5.2023 Tuháčkův běh 8.2 00:51:31 32. 96 5 2. 195 5 Celkové pořadí
22.4.2023 Penzion Cup 8.7 01:03:12 24. 113 113 2. 195 5 Celkové pořadí
15.4.2023 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:22:45 25. 110 110 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2023 Běh Rožmitál - Březnice 10 01:01:05 52. 56 5 1. 200 200 Celkové pořadí
1.4.2023 Jarní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:47:20 28. 104 104 1. 200 200 Celkové pořadí
11.3.2023 Zimní běh krajem J. J. Ryby 8.7 01:34:00 22. 119 119 1. 200 200 Celkové pořadí
14.1.2023 Běh partyzánskou stezkou 9 01:01:37 37. 86 5 1. 200 200 Celkové pořadí
180.1 km 18:25:44 Součet bodů: 1495 2410

2022: Závodila v poháru 19 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
19.11.2022 Tochovický kros Podrejžím 7 00:44:12 21. 122 122 1. 200 5 Celkové pořadí
12.11.2022 Svatojánská 20 18 01:07:58 40. 80 5 1. 200 200 Celkové pořadí
5.11.2022 Podzimní běh Dražovkou 7 00:22:29 35. 90 5 1. 200 200 Celkové pořadí
28.10.2022 Králodvorský čtverec 10.5 01:04:11 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2022 Běh Bohutínem 7.6 00:29:42 29. 102 102 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2022 Běh města Příbrami 10 00:30:10 41. 78 5 1. 200 200 Celkové pořadí
4.9.2022 Dobříšská osmička 8 00:52:45 30. 100 5 1. 200 200 Celkové pořadí
28.8.2022 Karlštejnská 9 9 00:57:36 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
20.8.2022 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:58:23 15. 140 140 1. 200 200 Celkové pořadí
25.6.2022 Běh okolo Vraní skály 9 00:57:44 18. 131 131 1. 200 200 Celkové pořadí
18.6.2022 Jinecký kros 5.7 00:38:59 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
22.5.2022 Brdská 12 12 01:13:05 18. 131 131 1. 200 5 Celkové pořadí
14.5.2022 Energon běh 10 01:02:38 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
23.4.2022 Penzion Cup 8.7 00:51:46 25. 110 110 2. 195 5 Celkové pořadí
17.4.2022 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:53:59 48. 64 5 2. 195 5 Celkové pořadí
9.4.2022 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:21:11 38. 84 5 1. 200 5 Celkové pořadí
19.3.2022 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:21:44 57. 46 5 1. 200 5 Celkové pořadí
12.3.2022 Zimní běh v Bezděkově 8.7 00:54:40 28. 104 104 1. 200 5 Celkové pořadí
19.2.2022 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:43:30 27. 106 106 1. 200 200 Celkové pořadí
172.3 km 15:06:42 Součet bodů: 1474 2435

2021: Závodila v poháru 16 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
20.11.2021 Tochovický kros Podrejžím 7 00:41:29 20. 125 125 1. 200 5 Celkové pořadí
13.11.2021 Svatojánská 20 18 01:02:27 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
9.10.2021 Běh Bohutínem 9.8 00:57:02 18. 131 131 1. 200 200 Celkové pořadí
3.10.2021 Hořovický cvoček 12 01:16:59 16. 137 137 1. 200 200 Celkové pořadí
2.10.2021 Běh města Příbrami 10 00:30:00 31. 98 5 1. 200 200 Celkové pořadí
18.9.2021 Tuháčkův běh 8.2 00:47:09 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
29.8.2021 Karlštejnská 9 9 00:53:55 26. 108 108 1. 200 200 Celkové pořadí
21.8.2021 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:54:25 16. 137 137 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2021 Lochovice - Plešivec 5.5 00:46:36 42. 76 5 2. 195 5 Celkové pořadí
26.6.2021 Běh okolo Vraní skály 9 00:57:15 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
19.6.2021 Energon běh 10 01:10:38 15. 140 140 1. 200 200 Celkové pořadí
13.6.2021 Jinecký kros 5.7 00:36:03 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
12.6.2021 Chaloupecký kros 7.4 00:47:05 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
29.5.2021 Běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:41:29 32. 96 5 1. 200 5 Celkové pořadí
23.5.2021 Brdská 12 12 01:12:45 30. 100 100 1. 200 5 Celkové pořadí
15.5.2021 Penzion Cup 8.7 00:53:12 35. 90 5 1. 200 200 Celkové pořadí
148.9 km 14:08:29 Součet bodů: 1469 2420

2020: Závodila v poháru 13 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
3.10.2020 Běh města Příbrami 10 00:29:31 59. 42 5 1. 200 200 Celkové pořadí
20.9.2020 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:22:21 35. 90 90 1. 200 200 Celkové pořadí
6.9.2020 Dobříšská osmička 8 00:49:52 28. 104 104 1. 200 200 Celkové pořadí
30.8.2020 Karlštejnská 9 9 00:55:47 41. 78 78 2. 195 5 Celkové pořadí
22.8.2020 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:55:09 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
6.7.2020 Lochovice - Plešivec 5.5 00:43:46 44. 72 72 1. 200 200 Celkové pořadí
27.6.2020 Běh okolo Vraní skály 9 00:57:33 28. 104 104 1. 200 200 Celkové pořadí
20.6.2020 Jinecký kros 5.7 00:37:38 33. 94 94 1. 200 200 Celkové pořadí
14.6.2020 Chaloupecký kros 7.4 00:47:05 33. 94 94 1. 200 200 Celkové pořadí
24.5.2020 Brdská 12 12 01:09:47 31. 98 98 1. 200 200 Celkové pořadí
16.5.2020 Penzion Cup 9 00:49:26 38. 84 84 1. 200 200 Celkové pořadí
18.1.2020 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:39:48 33. 94 94 1. 200 200 Celkové pořadí
11.1.2020 Běh partyzánskou stezkou 9 00:53:29 40. 80 80 1. 200 200 Celkové pořadí
108.2 km 10:11:12 Součet bodů: 1113 2405

2019: Závodila v poháru 21 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
23.11.2019 Tochovický kros Podrejžím 7 00:40:19 25. 110 110 1. 200 5 Celkové pořadí
16.11.2019 Svatojánská 20 17.8 01:04:01 31. 98 98 1. 200 200 Celkové pořadí
9.11.2019 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:20:40 34. 92 5 1. 200 200 Celkové pořadí
12.10.2019 Běh Bohutínem 7.6 00:45:16 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
6.10.2019 Hořovický cvoček 12 01:13:39 17. 134 134 1. 200 200 Celkové pořadí
28.9.2019 Běh města Příbrami 10 00:29:22 47. 66 5 1. 200 200 Celkové pořadí
7.9.2019 Běh Kovohutěmi 12.1 01:11:23 31. 98 5 1. 200 200 Celkové pořadí
1.9.2019 Karlštejnská 9 9 00:59:36 38. 84 5 1. 200 200 Celkové pořadí
24.8.2019 Běh krajem J. J. Ryby 9 00:56:03 16. 137 137 1. 200 200 Celkové pořadí
7.7.2019 Lochovice - Plešivec 5.5 00:45:58 40. 80 5 1. 200 200 Celkové pořadí
29.6.2019 Běh okolo Vraní skály 9 00:56:41 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
22.6.2019 Chaloupecký kros 7.4 00:45:10 17. 134 134 1. 200 200 Celkové pořadí
8.6.2019 Jinecký kros 5.7 00:35:39 19. 128 128 1. 200 5 Celkové pořadí
25.5.2019 Tuháčkův běh 8.2 00:47:05 21. 122 122 1. 200 5 Celkové pořadí
19.5.2019 Brdská 12 12 01:13:16 21. 122 122 1. 200 5 Celkové pořadí
11.5.2019 Wolfs Race Železná 0 00:00:00 101. 0 5 101. 0 5 Celkové pořadí
21.4.2019 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:56:23 51. 58 5 1. 200 5 Celkové pořadí
6.4.2019 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:20:58 32. 96 5 1. 200 5 Celkové pořadí
16.3.2019 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:22:17 36. 88 5 1. 200 5 Celkové pořadí
19.1.2019 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:43:24 20. 125 125 1. 200 5 Celkové pořadí
12.1.2019 Běh partyzánskou stezkou 9 00:56:08 26. 108 108 1. 200 200 Celkové pořadí
180.9 km 16:03:18 Součet bodů: 1528 2445

2018: Závodila v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 65 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
17.11.2018 Tochovický kros Podrejžím 7 00:39:38 21. 122 122 1. 200 10 Celkové pořadí
10.11.2018 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:20:37 42. 76 10 1. 200 200 Celkové pořadí
13.10.2018 Běh Bohutínem 7.6 00:43:19 19. 128 128 1. 200 200 Celkové pořadí
7.10.2018 Hořovický cvoček 12 01:22:53 24. 113 113 1. 200 200 Celkové pořadí
29.9.2018 Běh města Příbrami 10 00:28:28 41. 78 10 1. 200 200 Celkové pořadí
16.9.2018 Běh města Dobříše 10 00:56:26 25. 110 110 1. 200 200 Celkové pořadí
8.9.2018 Běh Kovohutěmi 12.1 01:14:24 30. 100 100 1. 200 200 Celkové pořadí
2.9.2018 Karlštejnská 9 9 00:56:13 42. 76 10 1. 200 200 Celkové pořadí
8.7.2018 Lochovice - Plešivec 5.5 00:47:19 47. 66 10 1. 200 200 Celkové pořadí
30.6.2018 Běh okolo Vraní skály 10 00:55:21 23. 116 116 1. 200 200 Celkové pořadí
9.6.2018 Jinecký kros 5.7 00:39:52 28. 104 104 1. 200 200 Celkové pořadí
3.6.2018 Chaloupecký kros 7.4 00:45:15 12. 152 152 1. 200 200 Celkové pořadí
7.4.2018 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:21:13 33. 94 94 1. 200 10 Celkové pořadí
1.4.2018 Běh Rožmitál - Březnice 10 00:54:47 47. 66 10 1. 200 10 Celkové pořadí
24.3.2018 Josefský běh v Cerhovicích 7 00:22:03 38. 84 84 1. 200 10 Celkové pořadí
20.1.2018 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:46:38 20. 125 125 1. 200 10 Celkové pořadí
13.1.2018 Běh partyzánskou stezkou 9 00:55:48 27. 106 106 1. 200 200 Celkové pořadí
144.9 km 13:10:14 Součet bodů: 1404 2450

2017: Závodila v poháru 11 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 55 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
25.11.2017 Svatojánská 20 17.8 01:07:12 44. 72 72 5. 180 180 Celkové pořadí
18.11.2017 Tochovický kros Podrejžím 7 00:42:34 33. 94 94 7. 172 172 Celkové pořadí
11.11.2017 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:21:38 35. 90 90 3. 190 190 Celkové pořadí
14.10.2017 Běh Bohutínem 7.6 00:46:21 21. 122 122 3. 190 190 Celkové pořadí
8.10.2017 Hořovický cvoček 12 01:20:17 19. 128 128 2. 195 195 Celkové pořadí
30.9.2017 Běh města Příbrami 10 00:26:32 53. 54 54 4. 185 185 Celkové pořadí
3.9.2017 Karlštejnská 9 9 00:56:33 26. 108 108 3. 190 190 Celkové pořadí
13.8.2017 Běh na Kozí Hory 7.9 00:51:28 20. 125 125 5. 180 180 Celkové pořadí
3.6.2017 Jinecký kros 5.7 00:52:40 29. 102 102 6. 176 176 Celkové pořadí
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem 7.6 00:46:01 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
7.1.2017 Běh partyzánskou stezkou 9 00:57:09 13. 148 148 2. 195 195 Celkové pořadí
101.1 km 09:08:25 Součet bodů: 1187 2053

2016: Závodila v poháru 17 krát

Datum Závod Dosažený čas Celkové pořadí Pořadí v kategorii
Ženy nad 55 let
 
UmístěníBodyZapočítanéUmístěníBodyZapočítané
13.11.2016 Podzimní běh Dražovkou 7.5 00:20:30 22. 119 119 2. 195 195 Celkové pořadí
12.11.2016 Tochovický kros Podrejžím 7 00:39:46 15. 140 140 2. 195 10 Celkové pořadí
9.10.2016 Hořovický cvoček 12 01:12:18 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
8.10.2016 Běh Bohutínem 7.6 00:27:57 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
1.10.2016 Běh města Příbrami 10 00:23:52 29. 102 10 1. 200 200 Celkové pořadí
10.9.2016 Běh Kovohutěmi 12.1 01:17:28 38. 84 10 4. 185 10 Celkové pořadí
28.8.2016 Eleven Karlštejnská 9 9 00:51:43 19. 128 128 1. 200 200 Celkové pořadí
31.7.2016 Běh na Kozí Hory 7.9 00:47:26 18. 131 131 2. 195 10 Celkové pořadí
10.7.2016 Lochovice - Plešivec 5.5 00:45:52 35. 90 10 5. 180 10 Celkové pořadí
12.6.2016 Chaloupecký kros 7.4 00:43:17 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
4.6.2016 Jinecký kros 5.7 00:33:56 13. 148 148 1. 200 200 Celkové pořadí
16.4.2016 Jarní běh pro zdraví 8.6 00:47:24 37. 86 10 1. 200 200 Celkové pořadí
9.4.2016 Jarní běh Dražovkou 7.5 00:20:08 29. 102 10 3. 190 10 Celkové pořadí
27.3.2016 Běh Rožmitál Březnice 10 00:53:29 33. 94 10 2. 195 10 Celkové pořadí
19.3.2016 Josefův běh v Cerhovicích 7.2 00:42:06 17. 134 134 1. 200 200 Celkové pořadí
16.1.2016 Zímní běh Litní a zámeckým parkem 7 00:38:32 14. 144 144 1. 200 200 Celkové pořadí
9.1.2016 Běh partyzánskou stezkou 9 00:53:51 29. 102 10 2. 195 10 Celkové pořadí
141 km Součet bodů: 1446 2065

2015: Závodila v poháru 13 krát

Zobrazit tabulku 2015

2014: Závodila v poháru 11 krát

Zobrazit tabulku 2014

NEJBLIŽŠÍ ZÁVODY

25.5.
Hlavní závod 8,2km,
dětské závody


Tuháčkův běh
Přihlášky (109)

26.5.
lesní trať 10,2 km / +250m ,
dětské závody


Zahořanská 10
Přihlášky (48)

8.6.
Hlavní trať 21,0975km,
dětské závody


Příbramský půlmaraton
Přihlášky (77)

9.6.
8km a 4km,


Chaloupecký kros

15.6.
Hlavní závod 5,7km,
dětské závody


Jinecký kros
Přihlášky (3)
DOPORUČENÉ ZPRÁVY
Atletický stadion v Příbrami?
Seznámení s projektem
Výsledky posledního závodu
19.5.2024 - Brdská 25

Pořadí žen v cíli Čas
1. Rejsková Ivona Team Internet PB 01:51:57
2. Šindelářová Blanka 02:04:37
3. Skalková Natálie Praha 5 02:10:52
4. Fraňková Andrea Praha 6 02:16:29
5. Štefaničová Hana Příbram 02:19:08
6. Křížová Aneta 02:21:11
7. Polášková Petra Komárov 02:22:21
8. Řechková Svatava Oxygen Příbram 02:30:27
9. Borovanska Radka Rozběháme Kladno 02:35:10
10. Mullen Sylva Cernosice 02:36:10
11. Švagrová Kristýna Dobříš 02:37:53
12. Větrovská Monika Praha 10 02:52:56
13. Veverka Irina Chrudim 03:45:47
Pořadí mužů v cíli Čas
1. Eliáš David Tri Klub Příbram 01:45:43
2. Sajdl Martin Žižkovský tygři 01:50:28
3. Švarc Petr Triklub Příbram 01:50:48
4. Franěk Ondřej Praha 6 01:56:45
5. Barcal Richard dos amigos 02:02:24
6. Hrabák Kamil Triatlon Plzeň 02:03:26
7. Pejša Jan Smí být prázdné 02:07:05
8. Ritsch Erik HS Brdy 02:07:53
9. Boubín Patrik Bessie 02:07:57
10. Čtvrtník Václav Chrást 02:10:31
11. Zadražil Michal Hořovice 02:11:53
12. Kutnohorský Jan Bojov 02:14:09
13. Balajka Martin Black Sheep Horšice 02:15:34
14. Cipro Miroslav Zdice-Hrouda 02:17:47
15. Dvořák Petr Team Internet Pb 02:24:23
16. Flachs Michal Podlesí 02:27:23
17. Krátký Martin HO USk Plzeň / Spálené Poříčí 02:27:37
18. Vopička Milan Příbram 02:28:11
19. Stehlík Pavel Příbram 02:30:18
20. Číp Roman Kovářství Hluboš 02:30:28
Výsledky od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti celkové 25 a 12 km, kategorie

OBECNÉ INFO
Virtuální běžecké skupiny

Pro milovníky běžeckých aplikací je možnost připojit se do skupiny Brdského běžeckého poháru a vzájemně sledovat své tréninkové snažení:
Garmin, Strava

Nabídka spolupráce

Časomíra Brdského poháru 4timing hledá posily z řad sportovních nadšenců. Nabízíme práci zejména na soboty, vše naučíme. Stačí se ozvat. Až na jednu výjimku, příjemný kolektiv.

Pokud by se někdo zbavoval staré, ale ještě funční LCD televize/monitoru od 80cm s HDMI nebo tiskáren USB i síťových, starých laptopů, stačí nám napsat, vyzvedneme. 4timing.cz.

POHÁROVÉ POŘADÍ
Průběžné pořadí poháru TOP 10:
Pořadí žen nad 65 letBody
1. Hartmanová Stanislava ---1400
2. Svobodová Dana Příbram1180
3. Bartošová Milada Příbram770
4. Doubková Darina Doubek Team200
Kompletní pořadí, Jednotlivé závody
2023 ¦ 2022 ¦ 2021 ¦ 2020 ¦ 2019 ¦ 2018 ¦ 2017 ¦ 2016 ¦ 2015 ¦ 2014
NAŠI PARTNEŘI
Pejšův mlýn
CNC obrábění Pavlišen
Coworking Příbram z.s.
Turek reality
4timing
Dotazy k organizaci poháru a kontakt: info@brdskypohar.cz
Datové podklady: Jarda Dražan.