Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

15.9. Dobříšská osmička i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (172)
21.9. SOREX brdský terénní 1/2maraton Podrobnosti
28.9. Běh města Příbrami i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (62)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Příbramský půlmaraton 15.6.2019

Registrace do 14.6.2019 18:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Příbramský půlmaraton dne 15.6.2019

Jednotlivci ¦ Přihlášené štafety

Startovní čísloPřijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
114Bábíček Matěj 1974 Příbram Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Bandura František 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Bandura Štěpánek 2015 Hořovice Hoši do 7 letZdarma
10Barášková Lucie 1977 Praha Ženy 35 - 44 let600,-Zaplaceno
24Bartonova Jana 1982 PŘÍBRAM Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
Bařina Michal 1992 Krásná Hora nad Vltavou Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
87Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
76Benešová Alžběta 1983 Koně dobrý koně Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
95Bilina Petr 1971 Petrovice Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
Bobrik Martin 1991 Příbram Muži 20 - 39 let400,-1316050893
Brabenec Kryštof 2016 Příbram Hoši do 7 let200,-Zaplaceno
Brlai Nela 2013 Dívky do 7 letZdarma
Brlai Rozálie 2016 Dívky do 7 letZdarma
89Brožík Valdemar 1976 A bude hůř Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
60Budková Iva 1985 Šneci v běhu Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město Dívky 10 - 11 letZdarma
12Collett Stephen 1989 Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
25Čechura Jaroslav 1955 Hořovice Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno
101Čermák Martin 1976 Stěžov Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Černá Adéla 2008 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 letZdarma
Černohorský Jan 1990 RSáci/Příbram Muži 20 - 39 let700,-1305060018
3Černý Martin 1991 AC Trial Plzeň Muži 20 - 39 letZdarmaZaplaceno
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
106Červenka Martin 1981 AC Háje Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
Dědinová Anna 2014 Sokol Příbram Dívky do 7 letZdarma
Dragounová Eliška 2006 Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
7Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
45Dražan Michal 1981 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
116Dubský Dalibor 1971 Třemošná Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
22Dudaško Andrea 1982 Praha Ženy 35 - 44 let600,-Zaplaceno
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Duchoslav Jakub 2011 Sk Sporting Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
83Dziegielewska Ewelina 1985 Praha Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
Dziegielewska Karolina 2010 Človíček Praha Dívky 8 - 9 letZdarma
Edelmann Max 2012 1.FK Příbram Hoši do 7 letZdarma
Edelmannová Emma 2016 Dívky do 7 letZdarma
112Ferencová Eliška 1990 Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
26Fidler Martin 1981 Elektro Viola Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Fiksa Ivan 1963 Oxygenklub Muži 50 - 59 let400,-1324050946
19Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
62Folbrecht Lukáš 1978 Fun club Ivety Bartošové Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
27Franěk Ondřej 1990 Praha 6 Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
6Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let500,-Zaplaceno
90Frič Pavel 1955 CHECOMACOCO Muži 60 - 69 let500,-Zaplaceno
81Giertl Jakub 1991 Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
82Gregořica Miroslav 1967 Příbram Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
218Gross Adam 2000 Příbram Junioři700,-Zaplaceno
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hajšman Daniel 2010 Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
29Hartmanová Stanislava 1958 Oxygen Příbram Ženy 55 - 64 let400,-Zaplaceno
103Häusler Václav 1963 Příbram Muži 50 - 59 let500,-Zaplaceno
59Havel Milan 1969 Zdouň Hrádek Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
85Hesoun Tomáš 1987 Čížová Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
23Hlaváč Miroslav 1965 Příbram Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
84Hlaváčová Veronika 1998 Příbram Ženy 20 - 34 let700,-Zaplaceno
Hofmann Matěj 2004 ZŠ Školní Příbram Hoši 14 - 15 let Zdarma
Hofmann Jan 2007 ZŠ Školní Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Hofmannová Ema 2007 ZŠ Školní Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
56Hořejšová Hana 1960 Vorvani Ženy 55 - 64 let500,-Zaplaceno
Huml Jan 2006 Střela Žebrák Hoši 12 - 13 letZdarma
Huml Filip 2010 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Humlová Eliška 2008 Střela Žebrák Dívky 10 - 11 letZdarma
50Charvát Jan 1998 TJ Zaječov Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
36Chovanec Ondřej 1984 Praha 6 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
91Janošík Richard 1988 Kaliště Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
21Janoušek Michal 1981 Dobříš Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
18Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let400,-Zaplaceno
104Javůrek Honza 1979 sk Hofmanbajk pb Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
93Jindřich Josef 1973 Zlej sen Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
55Jobek Ondřej 1996 VŠSK Pedf UK Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Jozefy Richard 1970 Příbram Muži 40 - 49 let400,-1315056384
Karasová Pavla 1978 Příbram 6 Ženy 35 - 44 let400,-1325033246
Karasová Karolína 2008 Příbram 6 Dívky 10 - 11 letZdarma
Karasová Karolína 2008 Příbram 6 Dívky 10 - 11 letZdarma
Karasová Martina 2010 Příbram 6 Dívky 8 - 9 letZdarma
53Karfík David 1967 Superheroes Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
61Keller Petr 1988 Chomutov Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
109Kinclová Nikola 2000 SK Doubravan Újezd Juniorky700,-Zaplaceno
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
107Klimešová Hana 1982 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
73Klouček Martin 1971 Žatec Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Konopásková Iveta 1983 Rs fitness Ženy 35 - 44 let400,-1314056091
Kortan František 1961 Sokol Počepice Muži 50 - 59 let500,-1310069783
113Králíčková Lucie 1987 Příbram Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
11Kreidl Ondřej 1970 Štefko Running Team Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
58Krejzarová Zdeňka 1986 Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
79Kroupova Petra 1984 Pribram Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
13Kryl Jakub 1989 Příbram Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
47Kříž Petr 1983 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Kříž Pavel 1979 Afitness Muži 40 - 49 let400,-1316050836
46Křížová Aneta 1989 Ženy 20 - 34 let400,-Zaplaceno
48Kubálek Radim 1986 Orel Třešť Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Kutlák Patrik 2009 SK Sporting Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
17Kyncl Marek 2001 Doubravan Újezd Junioři400,-Zaplaceno
Kyrián Tomáš 2010 SA Špindlerův Mlýn Hoši 8 - 9 letZdarma
16Kyselý Petr 1964 Tj Zduchovice Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
67Liška Libor 1961 Muži 50 - 59 let600,-Zaplaceno
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let400,-1324040876
Mach Zbyněk 1970 TriKlub Příbram Muži 40 - 49 let600,-1314066298
94Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
77Marcin Alexy 1974 Sokol Dobřichovice Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
39Marek Martin 1982 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Marhoul Václav 2008 Sokol Říčany Hoši 10 - 11 letZdarma
Marhoul Vojtěch 2011 Sokol Říčany Hoši 8 - 9 letZdarma
66Marx William 1980 Praha Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
86Maříková Veronika 1984 Kone dobrý kone Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
71Matějka Josef 1977 Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
111Michálek Martin 1975 Triklub Příbram Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Mikešová Lucie 2008 SK Sporting - Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
88Mlčochová Kateřina 1986 Praha Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
92Morav Pavel 1972 Zlej Sen Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
105Mudrová Bohumila 1982 Příbram Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
72Mucha Pavel 1957 Slapy Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno
Nademlejnská Šárka 2008 Lokomotiva Beroun Dívky 10 - 11 letZdarma
Nademlejnský Pavel 2011 Střela Žebrák Hoši 8 - 9 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
31Nesvadba Vladimír 1966 Chmel Žatec Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Niklová Michaela 1977 Praha Ženy 35 - 44 let600,-1308043056
Novák Lukáš 2008 SK Sporting PB Hoši 10 - 11 letZdarma
Novák Vít 2014 Dobříš Hoši do 7 letZdarma
54Nováková Lenka 1975 Dobříš Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
57Pavlík Martin 1978 Krnov Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
44Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
102Pergler Lukáš 1992 AC SPORÁK Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Peškař Petr 1973 Brdonoš Muži 40 - 49 let400,-1328045903
37Plavec Hynek 1978 D. Dušníky Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
28Podaný Petr 1981 Praha Muži 20 - 39 let600,-Zaplaceno
Pospíšilová Ilona 1987 Příbram Ženy 20 - 34 let600,-1328032500
98Procházka David 1971 Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
97Procházková Lenka 1976 Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
70Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
15Pšeničná Zuzana 1983 Ženy 35 - 44 let600,-Zaplaceno
Remeš Adam 2008 SK Sporting/Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Remešová Zuzana 2010 Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Roj David 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Rojová Nikola 2011 Dívky 8 - 9 letZdarma
32Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Rozšafný Jan 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
69Růžičková Kristýna 1996 VŠSK Pedf UK Ženy 20 - 34 let600,-Zaplaceno
9Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let400,-Zaplaceno
Řezníčková Viktorka 2015 Dívky do 7 letZdarma
8Sedláček Jan 1978 TJ Sušice Muži 40 - 49 let500,-Zaplaceno
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let400,-1302016800
96Sirek Jan 1983 Lany Muži 20 - 39 let500,-Zaplaceno
63Sirotek Antonín 1992 Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
42Sirůčková Jana 1980 Příbram Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
5Skalička Jan 2000 SK Sporting Příbram Junioři200,-Zaplaceno
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
68Skaličková Vladimíra 1975 Příbram Ženy 35 - 44 let600,-Zaplaceno
108Smíšková Olga 1979 Příbram Ženy 35 - 44 let500,-Zaplaceno
Smolařová Tereza 2013 Příbram Dívky do 7 letZdarma
Stočes Vojtěch 2009 Tri Klub Příbram Hoši 10 - 11 letZdarma
Stočes Antonín 2011 Tri Klub Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Stočes Adam 2014 Příbram Hoši do 7 letZdarma
20Strnadová Lucie 1984 Profesionální svině Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
2Svátek Lubomír 1958 Praha Muži 60 - 69 let600,-Zaplaceno
38Šachta Josef 1985 Sharry Europe Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
80Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
33Šefčík Juraj 1984 ČEPS TEAM Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
Šenkyřík Boris 1985 T.C. Westend Muži 20 - 39 let500,-1305065084
Šimonek Petr 1980 Hluboš Muži 20 - 39 let500,-1311061576
4Šindelářová Blanka 1972 Blovice Ženy 45 - 54 let500,-Zaplaceno
115Šnobl Pavel 1978 Sport Team Dubno Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram Hoši do 7 letZdarma
Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram Dívky 10 - 11 letZdarma
Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram Dívky 8 - 9 letZdarma
Šťastný Tomáš 1979 PSK Olymp Praha Muži 40 - 49 let400,-1330041385
34Štilcová Michaela 1981 RUN magazine team Ženy 35 - 44 let400,-Zaplaceno
Štilcová Kateřina 2012 RUN magazine team Dívky do 7 letZdarma
Štilcová Adéla 2015 RUN magazine team Dívky do 7 letZdarma
41Štilec Jindřich 1979 RUN Magazine Team Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Štochlová Gabriela 2015 Oxford Dívky do 7 letZdarma
64Švarc Jiří 1979 Krakov Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
99Švarc Petr 1966 TriKlub Příbram Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
Švarcová Tereza 2006 Střela Žebrák Dívky 12 - 13 letZdarma
100Švenda Václav 1974 Příbram Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
78Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky Muži 50 - 59 let400,-Zaplaceno
222Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let600,-Zaplaceno
30Ungr Antonín 1952 Muži 60 - 69 let400,-Zaplaceno
49Urbaniak Thomas 1979 Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
75Urbanová Zora 1974 Příbram Ženy 45 - 54 let400,-Zaplaceno
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Julie 2009 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
Valuchová Veronika 2008 JUVE Dívky 10 - 11 letZdarma
51Váňa Jaroslav 1979 SK Plzeň Bolevec Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
74Vaněk Petr 1966 Fitness & Relax Lev Nový Bydžov Muži 50 - 59 let600,-Zaplaceno
65Vávra Jan 1976 Kamýk nad Vltavou - Runners Muži 40 - 49 let700,-Zaplaceno
110Velas Martin 1980 Pribram Muži 20 - 39 let700,-Zaplaceno
52Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
14Vodvářka Aleš 1972 Praha Muži 40 - 49 let600,-Zaplaceno
40Vopička Milan 1972 Příbram Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
35Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let400,-Zaplaceno
43Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let400,-Zaplaceno
Zástěrová Eliška 2015 Tušovice Dívky do 7 let200,-Zaplaceno
Zástěrová Lucie 2017 Tušovice Dívky do 7 let200,-Zaplaceno
Zděnovcová Adélka 2014 Příbram Dívky do 7 letZdarma

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: Tri Klub Příbram
Zdaboř 438
261 01 Příbram V
IČ: 42728860
Majitel účtu: 4timing.cz s.r.o. IČ: 24698041
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: