Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

9.11. Podzimní běh Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (30)
16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (13)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2016:

Záznamů: 1-41 z celkem 41   Začátek | Předchozí | Následující | Konec  ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Hofmann Ondřej 2001 Loko Beroun1080 (80) Lepší vzájemné souboje 13
2. Bejček Michal 2002 SK Sporting Příbram1080 (100) 15
3. Karas Adam 2002 Gymnázium Legionářů930 (10) 6
4. Pešek Tadeáš 2001 Muscle Factor Březnice731 (0) 4
5. Zajíček Petr 2002 ---370 (0) 2
6. Švejnoha Ondřej 2001 SPŠ Příbram356 (0) 2
7. Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb328 (0) 2
8. Sláma Jan 2001 AC Falcon Rokycany200 (0) 1
9. Moulis Lukáš 2001 Střela Žebrák200 (0) 1
10. Žák Jakub 2001 Tachlovice200 (0) 1
11. Dryák Vojtěch 2002 ZŠ Beroun200 (0) 1
12. Kovařík Jan 2001 ZŠ Cerhovice195 (0) 1
13. Baxa Jan 2001 KLH Vajgar Jindřichův Hradec195 (0) 1
14. Cipra Luboš 2001 TJ Zaječov190 (0) 1
15. Bréda Radek 2001 ---190 (0) 1
16. Soukup Jiří 2001 Gymnazium Příbram190 (0) 1
17. Jizba Dominik 2001 Tachlovice190 (0) 1
18. Vlk Matyáš 2001 Pha X/5190 (0) 1
19. Kubík Lukáš 2002 ZŠ Březové Hory190 (0) 1
20. Bužek Václav 2002 TK Bohutín190 (0) 1
21. Fryauf Ondřej 2002 Střela Žebrák190 (0) 1
22. Vokůrka Radek 2002 Újezd Doubravan185 (0) 1
23. Kyncl Marek 2002 SK Doubravan Újezd185 (0) 1
24. Maršík Lukáš 2002 185 (0) 1
25. Vlasák Karel 2002 PK Příbram185 (0) 1
26. Sudek Adam 2002 Loko Beroun185 (0) 1
27. Košťál Ondřej 2002 ZŠ Cerhovice180 (0) 1
28. Bäšlka Aleš 2002 ---180 (0) 1
29. Klouček Vojtěch 2001 Pb IX/63180 (0) 1
30. Schüller Karel 2002 TIS U BLATNÉ176 (0) 1
31. Klimeš Tomáš 2002 ZŠ Milín176 (0) 1
32. Polák Tomáš 2002 MZŠ Obecnice172 (0) 1
33. Nosákovec Marek 2002 7. ZŠ172 (0) 1
34. Novák Vojtěch 2002 3. ZŠ168 (0) 1
35. Drozda Filip 2002 7. ZŠ164 (0) 1
36. Dvořák Milan 2002 7. ZŠ160 (0) 1
37. Skalník Vít 2002 ZŠ Bratří Čapků156 (0) 1
38. Štefan Richard 2002 OA Příbram148 (0) 1
39. Krotký Daniel 2002 ZŠ Bratří Čapků144 (0) 1
40. Kolařík Jakub 2002 7. ZŠ137 (0) 1
41. Cinkl Filip 2002 ZŠ Dobříš134 (0) 1

Záznamů: 1-41 z celkem 41   Začátek | Předchozí | Následující | Konec 

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: