Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

12.1. Běh partyzánskou stezkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
19.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti
16.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 196   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Zindulková Tereza 2011 LOKO Beroun1620 (20) 10
2. Bubníková Šárka 2011 Střela Žebrák1536 (10) 9
3. Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun1464 (60) 14
4. Hodačová Dominika 2012 Králův Dvůr986 (0) 6
5. Černá Tereza 2013 MŠ Školní Příbram972 (0) 6
6. Dřížďalová Gabriela 2012 Beroun928 (0) 5
7. Míková Marie 2012 Domeček Hořovice926 (0) 6
8. Michálková Daniela 2012 Žižkovští tygři843 (0) 5
9. Bezrouková Alžběta 2012 Beroun757 (0) 4
10. Hatinová Majda 2012 Střela Žebrák725 (0) 4
11. Šnoblová Agáta 2011 Sporting Příbram709 (0) 4
12. Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316687 (0) 6
13. Husáková Alena 2011 Příbram670 (0) 4
14. Schöbelová Nikolka 2011 565 (0) 3
15. Štílcová Kateřina 2011 558 (0) 4
16. Diallo Anna zahara 2011 SK HRANčany531 (0) 3
17. Schusová Marie 2011 Řevnice530 (0) 3
18. Hradečná Nela 2012 Lokomotiva Beroun519 (0) 3
19. Hánová Ema 2012 Sport-Medicine Rokycany519 (0) 3
20. Brožíková Valerie 2012 447 (0) 3
21. Kučerová Veronika 2011 Zbečno376 (0) 2
22. Havlíčková Eliška 2011 ---370 (0) 2
23. Kalová Tereza 2011 Příbram370 (0) 2
24. Pavlíková Anna 2011 Pro radost365 (0) 2
25. Pánková Lucie 2011 Pavlíkov363 (0) 2
26. Lajbnerová Lucie 2011 356 (0) 2
27. Šindelářová Kristýna 2011 Bruslařský klub Příbram352 (0) 2
28. Šípková Natálka 2011 Příbram 506332 (0) 2
29. Smolařová Tereza 2013 325 (0) 3
30. Černá Alžběta 2015 316 (0) 2
31. Drbohlavová Magdaléna 2012 Bikeclinic Junior Team313 (0) 2
32. Červená Alžběta 2012 Střela Žebrák300 (0) 2
33. Dědinová Anna 2014 299 (0) 3
34. Medová Viktorie 2012 Zbečno282 (0) 2
35. Brožová Markéta 2013 MŠ Školní269 (0) 2
36. Diallo Beata Mariam 2013 Stará Huť268 (0) 2
37. Bodnárová Marika 2014 262 (0) 3
38. Matulová Silvie 2012 MŠ PODLESÍ250 (0) 2
39. Večerková Nikola 2012 Veverky250 (0) 2
40. Štilcová Adéla 2015 242 (0) 3
41. Brlai Nela 2013 234 (0) 2
42. Osladilová Sára 2014 216 (0) 2
43. Součková Agáta 2015 204 (0) 2
44. Zástěrová Eliška 2015 Tušovice201 (0) 2
45. Jirásková Barbora 2011 195 (0) 1
46. Čížková Viktorie 2011 Praga Praha195 (0) 1
47. Nová Barbora 2011 Příbram195 (0) 1
48. Guttenbergová Terezie 2011 195 (0) 1
49. Jirásková Tereza 2011 195 (0) 1
50. Krahulcova Diana 2012 Lochovice190 (0) 1
51. Misterková Barbora 2011 MŠ Pod Sv. Horou190 (0) 1
52. Vaníčková Eliška 2011 Střela Žebrák190 (0) 1
53. Smělá Tereza 2014 Višňová186 (0) 2
54. Větrovská Zuzanka 2012 MŠ Bohutín185 (0) 1
55. Kašková Veronika 2011 185 (0) 1
56. Švarcová Adéla 2011 Domeček Hořovice185 (0) 1
57. Lisá Barbora 2012 Střela Žebrák185 (0) 1
58. Plachá Natálie 2011 Žebrák185 (0) 1
59. Hanácková Sabina 2013 182 (0) 2
60. Sládečková Denisa 2011 Semešnice 21180 (0) 1
61. Tůmová Vaneska 2012 MS Jince180 (0) 1
62. Řeháková Valerie 2012 Atletika Benešov180 (0) 1
63. Pavlíčková Gabriela 2012 180 (0) 1
64. Komínková Barunka 2011 Domeček Hořovice176 (0) 1
65. Jarošová Johana 2011 Střela Žebrák176 (0) 1
66. Hamerníková Adrianka 2012 Dobříš176 (0) 1
67. Altová Kateřina 2011 Příbram176 (0) 1
68. Mázdrová Zuzana 2013 Blatná176 (0) 1
69. Hlinkova Nela 2014 Příbram176 (0) 2
70. Humlová Aneta 2012 Domeček Hořovice172 (0) 1
71. Součková Agátka 2016 TJ Tochovice172 (0) 1
72. Růžičková Kateřina 2012 MŠ Jince172 (0) 1
73. Studená Karolína 2011 Dobříš172 (0) 1
74. Horáková Eliška 2012 Kunice172 (0) 1
75. Merunová Veronika 2011 Loko Beroun172 (0) 1
76. Pankunčová Julie 2014 172 (0) 2
77. Dandová Aneta 2014 170 (0) 2
78. Štufková Petra 2011 168 (0) 1
79. Marková Natálie 2011 168 (0) 1
80. Zemanová Ema 2011 Bell168 (0) 1
81. Lierová Klaudie 2012 Střela Žebrák168 (0) 1
82. Marvánová Lotta 2012 Králův Dvůr164 (0) 1
83. Mandová Eliška 2012 Kazín164 (0) 1
84. Králová Žofie 2011 164 (0) 1
85. Immerová Eliška 2011 Sportovní akademie Sokol Dobří164 (0) 1
86. Sládková Eliška 2012 Přípravka Domeček Hořovice164 (0) 1
87. Pilecká Jitka 2013 164 (0) 1
88. Rozmajzlová Anna 2014 164 (0) 2
89. Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka160 (0) 1
90. Truská Barbora 2012 160 (0) 1
91. Uriková Šárka 2011 Spartak Žebrák160 (0) 1
92. Bezoušková Barbora 2011 160 (0) 1
93. Samoruková Sofie 2011 Pro radost160 (0) 1
94. Pašková Bára 2011 Příbram160 (0) 1
95. Schusová Eliška 2014 156 (0) 1
96. Vojtěchová Tereza 2012 Kazín156 (0) 1
97. Buršíková Petra 2011 156 (0) 1
98. Jungová Karolína 2011 Loko Beroun156 (0) 1
99. Rojová Nikolka 2011 Příbram VII152 (0) 1
100. Veselá Viktorie 2012 Beroun152 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 196   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: