Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

18.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (209)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (12)
21.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (17)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 141   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Kutlák Patrik 2009 Sporting Příbram1610 (10) 9
2. Urban Kryštof 2009 Střela Žebrák1555 (0) 8
3. Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr1540 (60) 14
4. Pešice Šimon 2009 Futsal Dobřichovice1491 (0) 8
5. Kafka Lukáš 2009 Zdice1472 (40) 12
6. Huml Filip 2010 Střela Žebrák1406 (70) 15
7. Hajšman Daniel 2010 Pb VII/1831330 (0) 7
8. Červenka Jiří 2010 Střela Žebrák1254 (0) 7
9. Duchoslav Mattias 2009 Sporting Příbram1195 (10) 9
10. Sedláček Kryštof 2010 5. ZŠ840 (0) 5
11. Bauer Lukáš 2010 Střela Žebrák750 (0) 4
12. Mošna Václav 2010 3. ZŠ746 (0) 5
13. Kalous Jan 2009 Střela Žebrák726 (0) 5
14. Kučera Sebastian 2009 Lokomotiva Beroun712 (0) 4
15. Fousek Karel 2010 5. ZŠ Pb707 (0) 4
16. Konopáč Matěj 2010 Loko Beroun706 (0) 5
17. Kostečka Dan 2010 Střela Žebrák652 (0) 4
18. Dochtor Michal 2009 Střela Žebrák614 (0) 4
19. Bártík Daniel 2010 Lazsko533 (0) 4
20. Resch Štěpán 2009 ZŠ Hýskov517 (0) 3
21. Suchomel Vítek 2009 Futsal Dobřichovice495 (0) 3
22. Henyš Jan 2010 3. ZŠ464 (0) 3
23. Pašek Ondřej 2010 Lokomotiva Beroun436 (0) 3
24. Sklenář David 2009 Střela Žebrák418 (0) 3
25. Brožík Viktor 2010 412 (0) 3
26. Stočes Vojtěch 2009 ---410 (0) 3
27. Sarnovský Ladislav 2009 SK sporting Příbram390 (0) 2
28. Sklenář Lukáš 2010 Střela Žebrák387 (0) 3
29. Marek Jakub 2009 SK Sporting Příbram385 (0) 2
30. Michálek Antonín 2009 Žižkovští tygři362 (0) 2
31. Rada Vojtěch 2010 Bikeclinic junior team357 (0) 2
32. Křenek Matěj 2009 340 (0) 2
33. Kreuz Václav 2010 329 (0) 2
34. Gargoš Josef 2010 Bohutín 154324 (0) 2
35. Oktávec Pavel 2010 324 (0) 2
36. Svoboda Josef 2009 TK Zdice320 (0) 2
37. Hradecký Jan 2010 316 (0) 2
38. Švenda Vojtěch 2010 Atletika Příbram312 (0) 2
39. Činka Dan 2010 TJ LOKO Beroun309 (0) 2
40. Pintíř Jan 2010 Loko Beroun301 (0) 2
41. Vokurka Richard 2009 Pičín284 (0) 2
42. Palek Jan 2009 Doubravan Újezd277 (0) 2
43. Kolenko Filip 2009 Domeček Hořovice268 (0) 2
44. Diviš Richard 2010 Řepy268 (0) 2
45. Vyhnálek Tim 2009 Střela Žebrák265 (0) 2
46. Mareček Jakub 2010 Lochovice265 (0) 2
47. Kvapil Vojtěch 2010 MŠ Pohádka262 (0) 2
48. Hora Honzík 2009 SDH Stará Huť254 (0) 2
49. Daňhelka Lukáš 2009 28. října232 (0) 2
50. Mandík Michal 2010 Atletika JIŽNÍ MĚSTO200 (0) 1
51. Zelenka Šimon 2009 Pouště195 (0) 1
52. Budín David 2009 190 (0) 1
53. Beran Pavel 2009 190 (0) 1
54. Fatka Jakub 2009 Karlův Dvůr190 (0) 1
55. Lesák Ladislav 2009 190 (0) 1
56. Choutka Marek 2010 Aktis Praha190 (0) 1
57. Stibor Vojtěch 2010 Sportovní akademie Sokol Dobří190 (0) 1
58. Matejka Dominik 2010 Tinnum190 (0) 1
59. Noháč Matěj 2009 PSK Olymp Pha185 (0) 1
60. Štros Matyáš 2009 TJ Karlštejn185 (0) 1
61. Kyrián Tomáš 2010 SA Špindlerův Mlýn185 (0) 1
62. Poskočil Michal 2009 180 (0) 1
63. Trnka David 2010 Praha 15180 (0) 1
64. Zemek Matěj 2009 Březnice180 (0) 1
65. Jandal Petr 2009 Farma Homolka176 (0) 1
66. Barášek Kryštof 2010 ---176 (0) 1
67. Višek Matěj 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří176 (0) 1
68. Seidl Matyáš 2010 Biatlon Beroun176 (0) 1
69. Noplík Samuel 2010 Tochovice176 (0) 1
70. Trantina Antonín 2010 172 (0) 1
71. Píchal David 2010 ZŠ Jince172 (0) 1
72. Chaloupek Jan 2010 168 (0) 1
73. Patera Jan 2010 Jince168 (0) 1
74. Manda Jakub 2009 Kazín168 (0) 1
75. Šilhák David 2009 Biatlon Beroun168 (0) 1
76. Krotký Adam 2009 164 (0) 1
77. Buzický David 2009 164 (0) 1
78. Henč Alexandr 2010 Chyňava164 (0) 1
79. Skála Adam 2009 Svinaře160 (0) 1
80. Bertuzzi Yanis 2010 Praha 7160 (0) 1
81. Mičan Rostislav 2009 Vyšší Brod160 (0) 1
82. Časák Jan 2009 160 (0) 1
83. Bureš Jonáš 2009 Žebrák160 (0) 1
84. Kural Matyas 2009 Loko Beroun160 (0) 1
85. Synek Vojtěch 2009 Loko Beroun156 (0) 1
86. Horký Vojtěch 2009 Jince156 (0) 1
87. Mázdra Robert 2010 156 (0) 1
88. Sojka Dominik 2009 FK Hořovicko156 (0) 1
89. Orság Matouš 2009 156 (0) 1
90. Hora Martin 2009 SDH Stará Huť156 (0) 1
91. Kubín Daniel 2010 Dlouhá Lhota152 (0) 1
92. Vokurka Lukáš 2009 Střela žebrák152 (0) 1
93. Arnošt Mikuláš 2009 Beroun148 (0) 1
94. Šmíd Vítězslav 2009 Srub Team144 (0) 1
95. Brož Vojtěch 2010 Narysov 83144 (0) 1
96. Homolka Adam 2009 Hořovice144 (0) 1
97. Novák Adam 2009 144 (0) 1
98. Zlámal Matěj 2010 Bohutin Havírna 37144 (0) 1
99. Procházka David 2010 Láz140 (0) 1
100. Marek Tobiáš 2010 ZŠ Rosovice140 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 141   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: