Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Hořovický cvoček Individuálně Trasa Výsledky (8)
Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (12)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (2)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 10.11.2018 - Podzimní běh Dražovkou

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:03:45 Dziegielewska Karolina 2010 Praha 200
2. 00:03:56 Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun 195
3. 00:04:04 Krátká Kateřina 2009 Loko Beroun 190
4. 00:04:07 Minaříková Karolína 2009 Rokycany 185
5. 00:04:10 Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram 180
6. 00:04:12 Jámborová Ema 2010 Adrien Elixír Team 176
7. 00:04:15 Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák 172
8. 00:04:16 Lacinová Karolína 2009 Střela Žebrák 168
9. 00:04:17 Malčeková Sofie 2010 Beroun 164
10. 00:04:18 Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák 160
11. 00:04:19 Valuchová Julie 2009 JUVE 156
12. 00:04:19 Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun 152
13. 00:04:28 Klementova Anna 2010 Loko Beroun 148
14. 00:04:29 Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince 144
15. 00:04:30 Havlíková Marie 2009 Střela Žebrák 140
16. 00:04:35 Lacinová Berenika 2009 Střela Žebrák 137
17. 00:04:36 Střečková Michaela 2009 Zdice 134
18. 00:04:37 Dříždělová Daniela 2010 Loko Beroun 131
19. 00:04:38 Chmelíková Štěpánka 2009 Loko Beroun 128
20. 00:04:40 Machová Tereza 2010 Střela Žebrák 125
21. 00:04:42 Sojková Dorota 2010 Loko Beroun 122
22. 00:04:45 Andielová Julie 2010 Loko Beroun 119
23. 00:04:45 Hradečná Sofia 2010 Loko Beroun 116
24. 00:04:45 Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram 113
25. 00:04:50 Vondrusová Darina 2010 Loko Beroun 110
26. 00:04:51 Štefflová Marie 2010 Loko Beroun 108
27. 00:04:51 Hrdličková Valentýna 2010 Střela Žebrák 106
28. 00:04:52 Boková Barbora 2010 Loko Beroun 104
29. 00:04:55 Brodecká Kateřina 2010 TJ LOKO Beroun 102
30. 00:04:57 Veselá Pavlína 2010 TJ LOKO Beroun 100
31. 00:04:59 Turková Daniela 2010 Beroun 98
32. 00:05:00 Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák 96
33. 00:05:01 Fleková Kateřina 2009 Loko Beroun 94
34. 00:05:03 Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun 92
35. 00:05:04 Tomášková Magdaléna 2009 Střela Žebrák 90
36. 00:05:07 Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní 88
37. 00:05:11 Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince 86
38. 00:05:13 Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák 84
39. 00:05:14 Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun 82
40. 00:05:17 Petřinová Beáta 2010 Kublov 80
41. 00:05:18 Zadražilová Zuzana 2009 Hořovice 78
42. 00:05:21 Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun 76
43. 00:05:21 Kolenková Adéla 2010 Hořovice 74
44. 00:05:26 Macourková Bára 2009 Loko Beroun 72
45. 00:05:33 Bělohlávková Anna 2009 2.ZŠ Hořovice 70

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Dětské běhy, Celkové, Kategorie, časy okruhů, Doběhy pro kontrolu

Fotky: Od Vladimíra Bubníka, od Miroslava Vondry

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: