Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (92)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (15)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (14)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 18.11.2017 - Tochovický kros Podrejžím

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:24:44 Franěk Jan 1998 Triklub Příbram 200 1. 200
2. 00:25:16 Pavlišen Petr 1999 SK Sporting PB 195 2. 195
3. 00:25:35 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 190 1. 200
4. 00:26:12 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 185 2. 195
5. 00:26:23 Rendl Josef 1976 tj packa praha 180 1. 200
6. 00:26:36 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 176 1. 200
7. 00:26:51 Burian Michal 1994 Vyběhej se 172 3. 190
8. 00:27:15 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 168 3. 190
9. 00:27:50 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 2. 195
10. 00:28:01 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 160 4. 185
11. 00:28:04 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 156 2. 195
12. 00:28:19 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 152 4. 185
13. 00:28:38 Sůsa Jakub 1988 Koko Team 148 5. 180
14. 00:28:41 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 144 3. 190
15. 00:28:52 Procházka Jiří 1962 TTK Slávia VŠ Plzeň 140 3. 190
16. 00:29:14 Vlk Pavel 1991 Author Sedláček Příbram 137 6. 176
17. 00:29:15 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 134 4. 185
18. 00:29:37 Souček Filip 1984 Tochovice 131 7. 172
19. 00:29:51 Sládeček Jakub 1974 Senešnice 128 5. 180
20. 00:29:55 Černý Lukáš 1988 Nárysov 125 8. 168
21. 00:30:04 Škrlant Martin 1979 Žebrák 122 9. 164
22. 00:30:06 Pergler Lukáš 1992 Komárov 119 10. 160
23. 00:30:07 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 116 11. 156
24. 00:30:07 Pech Roman 1962 Ski Šumava 113 4. 185
25. 00:30:14 Brož Lubomír 1980 Příbram 110 12. 152
26. 00:30:54 Flachs Michal 1987 Podlesí 108 13. 148
27. 00:31:12 Ryvola Vojtěch 1999 Karlštejn 106 5. 180
28. 00:31:15 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 104 6. 176
29. 00:31:15 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 102 5. 180
30. 00:31:28 Sladký Jiří 1967 KPO 100 6. 176
31. 00:31:45 Turek Jiří 1962 Chaloupky 98 7. 172
32. 00:31:49 Větrovský Aleš 1982 Internet Příbram 96 14. 144
33. 00:32:10 Němeček Lukáš 1993 94 15. 140
34. 00:32:12 Mourek František 1975 Březnice 92 7. 172
35. 00:32:35 Šnobl Jiří 1959 Příbram 90 8. 168
36. 00:32:48 Lípa Václav 1952 Černošice 88 1. 200
37. 00:32:48 Döme Radek 1988 Běžecký klub České spořitelny 86 16. 137
38. 00:32:59 Brabec Miloslav 1956 Rokycany 84 2. 195
39. 00:33:08 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 82 8. 168
40. 00:33:08 Dušek Miloš 1977 SDH Třebsko 80 9. 164
41. 00:33:08 Slezák Martin 1983 SDH Nová Ves u Světlé 78 17. 134
42. 00:33:15 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 76 3. 190
43. 00:33:18 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 74 10. 160
44. 00:33:20 Bubeník Martin 1969 Boxing Restart 72 11. 156
45. 00:33:22 Kudrlička Rostislav 1964 Kluky u Písku 70 9. 164
46. 00:33:25 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 68 18. 131
47. 00:33:32 Kanocz Rastislav 1977 Starý Jičín 66 12. 152
48. 00:34:31 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 64 4. 185
49. 00:34:47 Břicháček Miloš 1981 Počaply 62 19. 128
50. 00:35:07 Fořt Jiří 1970 1970.0 60 13. 148
51. 00:35:08 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 58 20. 125
52. 00:35:23 Vlk Pavel 1969 56 14. 144
53. 00:35:28 Mařík Miroslav 1972 ENERGON Dobříš 54 15. 140
54. 00:35:33 Molčan Petr 1957 Příbram 52 5. 180
55. 00:35:33 Hřídel Radek 1974 Příbram 50 16. 137
56. 00:35:40 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 48 21. 122
57. 00:35:57 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 46 17. 134
58. 00:36:07 Voříšek Jan 1973 Vorvani 44 18. 131
59. 00:36:18 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 42 10. 160
60. 00:36:31 Skalický Jan 1981 Láz 40 22. 119
61. 00:36:34 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 39 6. 176
62. 00:36:41 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 38 19. 128
63. 00:36:57 Kafka Petr 1982 Zdice 37 23. 116
64. 00:36:59 Čanda Jan 1985 SK Tochovice 36 24. 113
65. 00:37:06 Werner Petr 1951 Liga 100 Praha 35 7. 172
66. 00:37:12 Příbrský Dušan 1965 KPO 34 11. 156
67. 00:37:16 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 33 12. 152
68. 00:37:17 Svoboda Jan 1943 Příbram 32 1. 200
69. 00:37:18 Haken Tomáš 1977 JINCE 31 20. 125
70. 00:37:40 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 30 2. 195
71. 00:37:55 Fikáček Roman 1981 RTA Zdice 29 25. 110
72. 00:38:18 Vávra Pavel 1990 Vorvani 28 26. 108
73. 00:38:24 Hadsaperka Jiří 1984 Velíškovice 27 27. 106
74. 00:38:48 Bláža Vladimír 1970 Tochovice 26 21. 122
75. 00:39:26 Houžvička Miloš 1978 Příbram 25 28. 104
76. 00:39:44 Straka Josef 1985 Dominikální Paseky 24 29. 102
77. 00:41:46 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 23 8. 168
78. 00:44:13 Volný Petr 1959 Relax Medvědice 22 13. 148
79. 00:48:56 Harvey Sean 1991 Praha 21 30. 100
80. 00:50:08 Navrátil Aleš 1979 Praha 20 31. 98
81. 00:50:47 Šorna Josef 1953 MK ventil 19 9. 164
82. 00:51:09 Scheinherr Jiří 1951 Blatná 18 10. 160
83. 00:55:51 Kylián Zdeněk 1940 Plzeň 17 3. 190

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky: Celkové, Kategorie, Muži/ženy

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: