Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.1. Zimní běh Litní a zámeckým parkem i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (6)
22.2. S čelovkou Dražovkou i dětské závody Podrobnosti
20.3. Josefský běh v Cerhovicích i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 15.6.2019 - Příbramský půlmaraton

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:01:15.84 Vandas Václav 2012 200
2. 00:01:19.94 Čanda Vojtěch 2012 Tochovice 195
3. 00:01:21.42 Skalička Michael 2012 190
4. 00:01:22.84 Švenda Václav 2012 Školka Pod Svatou horou 185
5. 00:01:26.86 Edelmann Max 2012 Team Internet Pb 180
6. 00:01:27.00 Meruna Tomáš 2013 Loko Beroun 176
7. 00:01:27.72 Zemánek Prokop 2012 172
8. 00:01:30.90 Pruner Kryštof 2012 168
9. 00:01:36.29 Gargoš Martin 2012 Bohutín 154 164
10. 00:01:39.01 Šnobl Oliver 2013 Sporting Příbram 160
11. 00:01:41.99 Kočí Matěj 2013 BC Žižkov 156
12. 00:01:42.75 Křivánek Pavel 2012 Praha 152
13. 00:01:43.05 Stočes Adam 2014 148
14. 00:01:43.27 Čížek Maty 2012 Praha 4 Záběhlice 144
15. 00:01:43.59 Hacaperka Filip 2013 140
16. 00:01:47.12 Bryndač Daniel 2012 137
17. 00:01:56.83 Novák Vít 2014 Dobříš 134
18. 00:01:59.19 Vosmek Lukáš 2013 131
19. 00:01:59.65 Pilát Jakub 2014 128
20. 00:02:02.34 Trčka Daniel 2012 125
21. 00:02:02.62 Svoboda Jiří 2013 122
22. 00:02:04.98 Klimeš Filip hugo 2014 119
23. 00:02:10.42 Roj David 2015 116
24. 00:02:17.30 Vocciante Matteo 2014 Plzeň 113
25. 00:02:21.06 Bandura Štěpánek 2015 Hořovice 110
26. 00:02:28.14 Hacaperka Marek 2015 Příbram 108
27. 00:02:28.44 Rozšafný Jan 2015 Příbram 106
28. 00:02:40.34 Drnek Jakub 2015 104
29. 00:03:11.58 Vosmek Adam 2016 Vyběhej se 102
30. 00:03:13.37 Brabenec Kryštof 2016 Příbram 100
31. 00:04:06.32 Dražan Daniel 2016 Příbram 98
32. 00:04:12.27 Kanka Jakub 2016 Příbram 96
33. 00:04:13.20 Kočí Vojtěch 2015 BC Žižkov 94
34. 00:04:13.50 Vošalík Jan 2016 Příbram 92
35. 00:04:43.10 Kočí Petr 2017 BC Žižkov 90

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky - Příbramský půlmaraton

Jednotlivci: Celkové, kategorie, časy kol

Štafety: Kategorie, časy kol

Dětské závody

Nejrychlejší kolo dne 17:40 zaběhl Tomáš Zikmund z vítězné štafety.

Doběh druhé štafety Blue Kiwi ve složení Matěj Placatka, Bára Placatková, Tereza Placatková a Veronika Novotná

Fotky:Od Luboše Tomana

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: