Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.6. Chaloupecký kros Podrobnosti Přihlášení (27)
20.6. Jinecký kros Podrobnosti Přihlášení (7)
27.6. Běh okolo Vraní skály Podrobnosti Přihlášení (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 7.9.2019 - Běh Kovohutěmi

Pořadí ve věkové kategorii Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body v kategorii
1. 00:00:23.00 Bezrouková Alžběta 2012 Loko Beroun 200
2. 00:00:25.00 Štílcová Kateřina 2012 195
3. 00:00:26.00 Jíchová Viktorka 2012 MŠ Pohádka 190
4. 00:00:26.00 Černá Tereza 2013 SK Sporting Příbram 185
5. 00:00:26.00 Hojková Jana 2012 Příbram 180
6. 00:00:27.00 Nelibová Viktorie 2012 176
7. 00:00:28.00 Truská Barbora 2012 172
8. 00:00:28.00 Klementova Olivie 2012 Lokomotiva Beroun 168
9. 00:00:28.00 Šolcová Karolína 2013 Šolc Team 164
10. 00:00:28.00 Mašková Michaela 2013 Kozičín 160
11. 00:00:28.00 Nováková Adéla 2012 Dobříš 156
12. 00:00:29.00 Pihávková Karolína 2012 --- 152
13. 00:00:29.00 Svobodová Nela 2012 148
14. 00:00:30.00 Brožíková Valerie 2012 144
15. 00:00:30.00 Osladilová Sára 2014 140
16. 00:00:30.00 Šteflová Natálie 2012 Zvole 137
17. 00:00:31.00 Brožová Markéta 2013 MŠ Školní 134
18. 00:00:31.00 Šmídová Julie 2012 131
19. 00:00:32.00 Dziegielewska Marta 2014 Clovicek Praha 128
20. 00:00:32.00 Charyparová Kamila 2013 125
21. 00:00:33.00 Vlčková Markéta 2013 Příbram 122
22. 00:00:35.00 Soukupová Sofie 2012 MŠ Sluníčko 119
23. 00:00:36.00 Záhorczová Ella 2014 Teplice 116
24. 00:00:36.00 Mazzoleni Naomi 2014 113
25. 00:00:37.00 Novotná Karolína 2013 MŠ Sluníčko 110
26. 00:00:38.00 Mrkáčková Marie 2013 Příbram - Lazec 108
27. 00:00:39.00 Marková Terezie 2014 106
28. 00:00:40.00 Šprynglová Majda 2014 104
29. 00:00:41.00 Jandová Lucie 2014 Kovohutě 102
30. 00:00:41.00 Zítková Karolína 2015 Příbram 100
31. 00:00:42.00 Čandová Tonča 2015 98
32. 00:00:42.00 Ernstová Natálie 2015 Příbram 96
33. 00:00:42.00 Štilcová Adéla 2015 94
34. 00:00:42.00 Trávníčková Elen 2013 Vysoká Pec 92
35. 00:00:42.00 Zděnovcová Adélka 2014 PB IV/316 90
36. 00:00:43.00 Vogeltanzová Anna 2014 88
37. 00:00:46.00 Edelmannová Emma 2016 86
38. 00:00:46.00 Trávníčková Vendula 2015 Sokol Příbram 84
39. 00:00:47.00 Babáčková Anežka 2014 MŠ Perníková chaloupka 82
40. 00:00:47.00 Hlinkova Nela 2014 Příbram 80
41. 00:00:48.00 Holoubková Julie 2015 Stará Huť 78
42. 00:00:49.00 Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram 76
43. 00:00:50.00 Šimeček Anna 2015 Čížová 74
44. 00:00:51.00 Žílová Eliška 2015 72
45. 00:00:52.00 Hermanovská Jana 2015 70
46. 00:00:56.00 Brožíková Monika 2016 Kokrdov 68
47. 00:00:56.00 Zástěrová Eliška 2015 Tušovice 66
48. 00:00:57.00 Zástěrová Lucie 2017 Tušovice 64
49. 00:00:58.00 Tlamková Dominika 2015 Příbram 62
50. 00:00:58.00 Hlinková Sofie 2017 Příbram 60
51. 00:00:59.00 Brůčková Amália 2016 58
52. 00:01:07.00 Hajšmanová Sofie 2017 56
53. 00:01:11.00 Černá Valerie 2016 Praha 54
54. 00:01:16.00 Kocandová Eliška 2015 Příbram 52
55. 00:01:20.00 Hošková Aneta 2017 Příbram 50

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky v pdf: Děti, Kontrolní video z cíle, míle, 12km absolutně, kategorie

Ještě trocha kynologie, Záznam doběhů hlavního závodu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: