Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

2.10. Běh města Příbrami dětské závody Propozice Přihlášky (119)
3.10. Hořovický cvoček Propozice Přihlášky (17)
9.10. Běh Bohutínem dětské závody Propozice Přihlášky (15)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 6.4.2019 - Jarní běh Dražovkou

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:14:12 Placatková Bára 2000 SK Sporting Příbram 200 1. 200
2. 00:14:54 Beshirová Carmen 1998 SK Zdice 195 1. 200
3. 00:14:58 Perglerová Anna 2000 Střela Žebrák 190 2. 195
4. 00:15:22 Křenková Karolína 1998 Moderní pětiboj Hořovice 185 2. 195
5. 00:15:48 Žáková Anita 2000 Žakyclub Pb 180 3. 190
6. 00:15:50 Dziegielewska Ewelina 1985 Praha 176 3. 190
7. 00:15:53 Frantová Andrea 1985 Loko Beroun 172 4. 185
8. 00:16:22 Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram 168 1. 200
9. 00:16:47 Povalová Eva 1984 164 1. 200
10. 00:17:01 Kubínová Ivana 1980 Wheelabrator Tryskáči 160 2. 195
11. 00:17:25 Fraňková Michaela 1970 Franěk Team Vysoká 156 2. 195
12. 00:17:48 Karasová Věra 1972 Team Internet Příbram 152 3. 190
13. 00:18:11 Kafková Lucie 1982 Zdice 148 3. 190
14. 00:18:19 Gregorová Daniela 1974 Komárov 144 4. 185
15. 00:18:30 Kalousová Helena 1980 Praha 140 4. 185
16. 00:18:31 Zahálková Jindra 1961 Chlumčany 137 1. 200
17. 00:18:59 Stibalová Petra 1976 Broumy 134 5. 180
18. 00:19:00 Krejčí Jitka 1985 TJ Krejčí.cz 131 5. 180
19. 00:19:01 Kinclová Nikola 2000 SK Doubrava Újezd 128 4. 185
20. 00:19:20 Vágnerová Gabriela 1980 Beroun 125 6. 176
21. 00:19:43 Krátká Jana 1992 122 6. 176
22. 00:19:49 Tučková Veronika 1984 TJ Sokol I. Smíchov 119 7. 172
23. 00:19:51 Turečková Jana 1968 TK Bohutín 116 5. 180
24. 00:19:59 Palková Miroslava 1978 Újezd Doubravan 113 8. 168
25. 00:20:00 Kaiserová Jiřina 1976 Příbram 110 9. 164
26. 00:20:12 Achberger Kateřina 1977 Horymír Neumětely 108 10. 160
27. 00:20:14 Dlouhá Dana 1974 RAC Cerhovice 106 6. 176
28. 00:20:15 Sedlářová Kateřina 1986 Kačenky 104 7. 172
29. 00:20:35 Hartmanová Stanislava 1958 --- 102 2. 195
30. 00:20:36 Hasmanová Lenka 1981 Újezd 100 11. 156
31. 00:20:48 Slezáková Michaela 1967 Loko Zdice 98 7. 172
32. 00:20:58 Svobodová Dana 1952 Příbram 96 1. 200
33. 00:21:03 Krejčíková Jana 1982 94 12. 152
34. 00:21:18 Kárová Iveta 1977 Maratonci 92 13. 148
35. 00:21:21 Rešlová Libuše 1974 Újezd 90 8. 168
36. 00:21:26 Šrámková Monika 1992 Hořovice 88 8. 168
37. 00:21:39 Valtová Jana 1994 Žebrák 86 9. 164
38. 00:21:42 Sirůčková Jana 1980 Příbram 84 14. 144
39. 00:21:48 Kunzfeldová Hana 1980 Králův Dvůr 82 15. 140
40. 00:21:58 Kynclová Hana 1981 Doubravan Újezd 80 16. 137
41. 00:22:01 Dostálová Vladimíra 1976 DOSSIGN! 78 17. 134
42. 00:22:09 Leitnerová Tereza 1998 4Timing 76 10. 160
43. 00:22:11 Hořejšová Hana 1960 Příbram 74 3. 190
44. 00:22:26 Charvátová Věra 1978 Kvaň 72 18. 131
45. 00:22:32 Bauerová Markéta 1980 Chlum 70 19. 128
46. 00:22:39 Nováková Lenka 1975 68 20. 125
47. 00:22:42 Fabiánová Mirka 1982 Torpédo z Hořovic 66 21. 122
48. 00:22:44 Kaprhálová Gabriela 1978 Torpédo ze Rpet 64 22. 119
49. 00:22:50 Šulajová Sandra 1992 Hořovice 62 11. 156
50. 00:23:03 Šišáková Petra 1980 Hořovice 60 23. 116
51. 00:23:19 Hodačová Martina 1984 Králův Dvůr 58 24. 113
52. 00:24:31 Kašpírková Radka 1981 Dobříš 56 25. 110
53. 00:24:34 Poláková Radka 1980 Hořovice 54 26. 108
54. 00:24:40 Houžvičková Kateřina 1984 Příbram 52 27. 106
55. 00:24:51 Beránková Jaroslava 1962 Žebrák 50 4. 185
56. 00:25:29 Hrachová Vendula 2001 Spratka Hořovice 48 5. 180
57. 00:26:43 Fialková mýlková Alena 1983 Králův Dvůr 46 28. 104

Soubory k závodu od pořadatelů:

Fotky: Od Miroslava Vondry, Elena Truhlářová

Celkové a děti, časy_kol

Ztráty a nálezy - na místě nalezeno: fialová dětská vesta LUPILU vel 106?, černé dámské elasťáky ASICS.
Prosíme vrátit startovní číslo 67 od pana Jaroslava Krutílka z Příbrami, možnost předání v Příbrami.

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: