Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (26)
1.9. Karlštejnská 9 i dětské závody Podrobnosti
7.9. Běh Kovohutěmi i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (29)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 21.4.2019 - Běh Rožmitál - Březnice

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:32:04 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 200 1. 200
2. 00:33:03 Zikmund Tomáš 1999 Triatlon team Příbram 195 2. 195
3. 00:33:13 Skalička Jan 2000 Triklub Příbram 190 1. 200
4. 00:33:24 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 185 3. 190
5. 00:33:45 Pazdera Lukáš 1986 VSK Univerzita Brno 180 4. 185
6. 00:33:53 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 176 5. 180
7. 00:34:04 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 172 6. 176
8. 00:34:33 Minařík Petr 1976 Rokycany 168 1. 200
9. 00:34:50 Frelich Martin 1971 Sokol České Budějovice 164 2. 195
10. 00:34:51 Kabelka Jiří 1977 T.J. Sokol Praha Královské Vin 160 3. 190
11. 00:34:55 Kymr Jakub 1989 Odolena Voda 156 7. 172
12. 00:34:55 Bližňák Vojtěch 1983 TJ Sokol Praha Královské Vinoh 152 8. 168
13. 00:34:59 Bláha Jan 1971 AK KROMĚŘÍŽ 148 4. 185
14. 00:35:05 Hostička Jan 1979 Příbram 144 5. 180
15. 00:35:22 Šnábl Petr 1984 Běžecký klub Čes. Spoř 140 9. 164
16. 00:35:35 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 137 6. 176
17. 00:36:03 Skála Václav 1983 Běžecký klub České spořitelny 134 10. 160
18. 00:36:05 Tejkal Šimon 1988 Praha 131 11. 156
19. 00:36:11 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 128 12. 152
20. 00:36:16 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 125 1. 200
21. 00:36:20 Kacíř Vlastimil 1979 TJ Lokomotiva Trutnov 122 7. 172
22. 00:36:30 Vlček Jiří 1973 ASK Děčín 119 8. 168
23. 00:36:33 Štefánek Rosťa 1977 Děčín 116 9. 164
24. 00:36:41 Polák Marek 1987 HCT Atlet 113 13. 148
25. 00:36:54 Švarc Norbert 1972 Mílaři Domažlice 110 10. 160
26. 00:37:33 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 108 14. 144
27. 00:37:41 Zych Jakub 1994 Přední Pořičí 106 15. 140
28. 00:37:41 Burian Michal 1994 Vyběhej se 104 16. 137
29. 00:37:50 Zárybnický Jiří 1976 CK Vinohradské šlapky 102 11. 156
30. 00:38:04 Bambas Josef 1971 FOKOLARE 100 12. 152
31. 00:38:11 Štěpánek Kamil 1985 RUN magazine team 98 17. 134
32. 00:38:30 Hovorka Tomáš 1983 H.O.Boj 96 18. 131
33. 00:38:32 Jeníček Jan 1999 SK Sporting PB 94 19. 128
34. 00:38:33 Weinfurt Petr 1984 Bělčice 92 20. 125
35. 00:38:41 Müller Zdeněk 1980 Rokycany 90 21. 122
36. 00:38:42 Hesoun Tomáš 1987 88 22. 119
37. 00:38:44 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 86 13. 148
38. 00:38:47 Ritsch Erik 1977 HS Brdy 84 14. 144
39. 00:38:49 Raboch Ivan 1966 Žebrák 82 2. 195
40. 00:38:53 Rataj Pavel 1969 Rokycany 80 3. 190
41. 00:39:15 Fürbach Martin 1975 Strakonice 78 15. 140
42. 00:39:22 Pudil Jaroslav 1961 m2 sport bečvář strakonice 76 4. 185
43. 00:39:27 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 74 23. 116
44. 00:39:34 Charvát Jan 1998 Zaječov 72 24. 113
45. 00:39:38 Suchánek Petr 1972 AC OH Praha 70 16. 137
46. 00:39:38 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 68 17. 134
47. 00:39:44 Lomský Tomáš 1984 Black Dub 66 25. 110
48. 00:39:53 Korytár Ján 1952 AC Falcon Rokycany 64 1. 200
49. 00:39:58 Němeček Tomáš 1995 FBC Plzeň 62 26. 108
50. 00:40:00 Vizina Petr 1967 SK Babice 60 5. 180
51. 00:40:09 Boček Josef 1968 sokol Dolany 58 6. 176
52. 00:40:12 Markup Michal 1986 Nova Sport 56 27. 106
53. 00:40:19 Hviźď Leoš 1990 54 28. 104
54. 00:40:19 Kasík Václav 1975 TK Březnice 52 18. 131
55. 00:40:22 Zlatohlávek Leoš 2001 50 2. 195
56. 00:40:38 Pilecký Ondřej 1984 SK Pilous 48 29. 102
57. 00:40:44 Mandrysz Marcel 1968 Harley Davidson Strakonice 46 7. 172
58. 00:40:57 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 44 19. 128
59. 00:41:03 Nenadál Jaroslav 1958 Praha 1 42 2. 195
60. 00:41:18 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 40 20. 125
61. 00:41:37 Brož Lubomír 1980 Příbram 39 30. 100
62. 00:41:39 Břicháček Miloš 1981 Počaply 38 31. 98
63. 00:41:46 Forejt Marcel 1976 Brdonoš Podlesí 37 21. 122
64. 00:42:01 Mora Petr 1991 BogMor 36 32. 96
65. 00:42:04 Podlena Václav 1984 Plzeň 35 33. 94
66. 00:42:11 Vitásek Josef 1958 Buková 34 3. 190
67. 00:42:13 Klimek Jan 1992 Team Adventure Team 33 34. 92
68. 00:42:17 Provazník Jan 1979 Bohutín 32 22. 119
69. 00:42:35 Dvořák Martin 1981 31 35. 90
70. 00:42:43 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 30 23. 116
71. 00:42:48 Dolejš Rudolf 1958 JIKO Čácha Sušice 29 4. 185
72. 00:42:56 Pulkrábek Martin 1980 Zlatokop 28 36. 88
73. 00:43:01 Rampas Václav 1967 27 8. 168
74. 00:43:02 Krch Michal 1979 Switch 26 24. 113
75. 00:43:04 Salkovič Ladislav 1984 Přední Poříčí 25 37. 86
76. 00:43:12 Krejzar Pavel 1971 Záběhlice 24 25. 110
77. 00:43:23 Beniška Michal 1978 Písek Semice 23 26. 108
78. 00:43:27 Vopička Josef 1979 22 27. 106
79. 00:43:29 Novotný Martin 1980 Bohutín 21 38. 84
80. 00:43:30 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 20 28. 104
82. 00:43:34 Kozelka Pavel 1988 --- 18 40. 80
83. 00:43:38 Žižka Ondřej 1986 Běžecký klub České spořitelny 17 41. 78
84. 00:43:39 Turek Jiří 1962 Chaloupky 16 9. 164
85. 00:43:49 Horáček Petr 1980 15 42. 76
86. 00:43:51 Zahálka Tomáš 1978 Světlo pro svět 14 29. 102
87. 00:44:07 Kupka Libor 1982 Rozběháme Česko 13 43. 74
88. 00:44:08 Král Václav 1983 Plzeň 12 44. 72
89. 00:44:20 Franěk Patrik 1987 RSáci 11 45. 70
90. 00:44:25 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 10 10. 160
91. 00:44:26 Gebert Tomáš 1975 9 30. 100
92. 00:44:26 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 8 11. 156
93. 00:44:30 Skoupy Jan 1979 7 31. 98
94. 00:44:35 Havel Jan 1986 BET-AT-HOME.COM 6 46. 68
95. 00:44:40 Špína Martin 1974 Milfisk alto 5 32. 96
96. 00:44:42 Sehnal Adrien 1953 Dukla Praha 4 5. 180
97. 00:44:45 Weinfurter Aleš 1988 TJ Sokol Hvožďany 3 47. 66
98. 00:44:52 Červenka Martin 1981 2 48. 64
99. 00:44:54 Altschmied Radek 1981 Laufteam Písek 1 49. 62
100. 00:44:54 Zárybnický Jan 1978 Bike Club Brdy 0 33. 94
101. 00:44:55 Kříž Pavel 1979 0 34. 92
102. 00:45:03 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 0 35. 90
103. 00:45:06 Chvojka Štěpán 1991 Velké Hamry 0 50. 60
104. 00:45:12 Šnobl Jiří 1959 Příbram 0 6. 176
105. 00:45:16 Mansfield Jim 1975 0 36. 88
106. 00:45:27 Fojtík Zbyněk 1959 Hliněné kuličky 0 7. 172
107. 00:45:39 Hřídel Radek 1974 Příbram 0 37. 86
108. 00:45:44 Boukal Josef 1994 0 51. 58
109. 00:45:52 Punčochář Miroslav 1986 Rožmitál 0 52. 56
110. 00:45:53 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 0 38. 84
111. 00:46:00 Matějka Josef 1977 0 39. 82
112. 00:46:01 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 0 53. 54
113. 00:46:01 Falát Daniel 1982 0 54. 52
114. 00:46:04 Jobek Ondřej 1996 Příbram 0 55. 50
115. 00:46:05 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 0 12. 152
116. 00:46:09 Zeithaml Matěj 1984 0 56. 48
117. 00:46:18 Maleček Petr 1972 TJ Sokol Suchdol 0 40. 80
118. 00:46:21 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 0 13. 148
119. 00:46:28 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 0 41. 78
120. 00:46:30 Marek Martin 1982 Příbram 0 57. 46
121. 00:46:38 Svoboda Václav 1949 Plnej pupek Č.Budějovice 0 1. 200
122. 00:46:39 Knápek Pavel 1977 Dresden 0 42. 76
123. 00:46:41 Fiřtík Václav 1984 Rapid Vídeň 0 58. 44
124. 00:46:42 Erdinger Josef 1981 Komárov 0 59. 42
125. 00:46:44 Polívka Jan 1988 Vranovice Ural 0 60. 40
126. 00:46:47 Vyhlas Tomáš 1982 Nejlepší OOP na ÚO PB 0 61. 39
127. 00:46:47 Svoboda Petr 1988 Treat Adventure team 0 62. 38
128. 00:46:54 Ungr Antonín 1952 Kozojedy 0 8. 168
129. 00:46:58 Jeřábek Tomáš 1982 Praha 11 0 63. 37
130. 00:47:00 Kovárník Stanislav 1948 AC Obora Hvězda 0 2. 195
131. 00:47:11 Krameš Jaroslav 1974 Praha 8-Trója 0 43. 74
132. 00:47:13 Čekan Václav 1969 Vyběhej se 0 14. 144
133. 00:47:30 Štilec Jindřich 1979 0 44. 72
134. 00:47:31 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 0 64. 36
135. 00:47:44 Sladký Lukáš 1987 Vorvani 0 65. 35
136. 00:47:46 Masopust Jan 1988 0 66. 34
137. 00:47:48 Štěpánek Ondřej 1977 Strašáci Strašecí 0 45. 70
138. 00:47:50 Pech Luboš 1974 Bohutín 0 46. 68
139. 00:47:52 Cílek Tomáš 1999 ASK Slavia Praha 0 67. 33
140. 00:48:07 Vopička Milan 1972 Příbram 0 47. 66
141. 00:48:13 Leist Joerg 1989 0 68. 32
143. 00:48:22 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 0 70. 30
144. 00:48:24 Szabo David 1970 SK Nové Zámky SK 0 48. 64
145. 00:48:30 Schacherl Jan 1988 Team Faith Příbram 0 71. 29
146. 00:48:35 Jezbera Jakub 1992 0 72. 28
147. 00:48:39 Voříšek Jan 1973 Vorvani 0 49. 62
148. 00:48:41 Boháč Milan 1989 OOP kde kradou slepice 0 73. 27
149. 00:48:41 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 0 15. 140
150. 00:48:50 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 0 9. 164
151. 00:48:52 Fořt Jiří 1970 1970.0 0 50. 60
152. 00:49:00 Bierhanzl David 1975 0 51. 58
153. 00:49:04 Káš František 1991 0 74. 26
154. 00:49:10 Kučera Václav 1976 Sparta Věšín 0 52. 56
155. 00:49:13 Welek František 1979 0 53. 54
156. 00:49:17 Rada Petr 1966 ACOH Praha 0 16. 137
157. 00:49:25 Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice 0 17. 134
158. 00:49:26 Vlk Pavel 1969 0 18. 131
159. 00:49:30 Capoušek Petr 1977 Kutná Hora 0 54. 52
160. 00:49:51 Kulovaný Martin 1973 Jindřichův Hradec 0 55. 50
161. 00:50:01 Flachs Michal 1987 Podlesí 0 75. 25
162. 00:50:16 Skála Milan 1960 -- 0 19. 128
163. 00:50:19 Čejka František 1984 FBK Ježci Rožmitál 0 76. 24
164. 00:50:25 Vondra Josef 1976 0 56. 48
165. 00:50:29 Zárybnický Martin 1983 ZŠ Březnice 0 77. 23
166. 00:50:38 Dušek Pavel 1988 Herold 0 78. 22
167. 00:50:45 Cikán Jaroslav 1955 Příbram 0 10. 160
168. 00:50:52 Strachota Marek 1988 0 79. 21
169. 00:51:03 Bierhanzl Bořek 1971 TJ Martinice 0 57. 46
170. 00:51:05 Pondělíček Radko 1982 nic 0 80. 20
171. 00:51:06 Dvořák Filip 1991 0 81. 19
172. 00:51:07 Drnec Jaroslav 1970 0 58. 44
173. 00:51:09 Hons Pavel 1980 0 82. 18
174. 00:51:10 Švarc Michal 1990 Žoldáci Březnice 0 83. 17
175. 00:51:10 Švenda Václav 1974 MěÚ Příbram 0 59. 42
176. 00:51:14 Folbrecht Lukáš 1978 Fanklub Ivety Bartošové 0 60. 40
177. 00:51:14 Fuksa Ivan 1963 Sportklub Oxygen 0 20. 125
179. 00:51:27 Olbert Michal 1987 0 84. 16
180. 00:51:36 Maršík Zdeněk 1986 Draci 0 85. 15
181. 00:51:36 Novotný Pavel 1976 Brno 0 62. 38
182. 00:51:42 Tršo David 1982 RSáci 0 86. 14
183. 00:51:48 Kříž Petr 1983 0 87. 13
184. 00:52:06 Pavrovský Miroslav 1976 0 63. 37
185. 00:52:12 Irsch Roman 2000 0 3. 190
186. 00:52:17 Dvořák Viktor 1970 Praha 0 64. 36
187. 00:52:17 Janový Petr 1945 AC Trial Plzeň 0 3. 190
188. 00:52:20 Mráz Miloslav 1949 Blatná 0 4. 185
189. 00:52:23 Nohýnek Lukáš 1982 Spartak Rožmitál 0 88. 12
190. 00:52:38 Novotný Jiří 1997 SDH Hlubyně 0 89. 11
191. 00:52:45 Jeníček Marek 1973 0 65. 35
192. 00:52:52 Švejnoha Pavel 1986 SDH Bezděkov pod Třemšínem 0 90. 10
193. 00:53:14 Moravec Stanislav 1984 Újezd 0 91. 9
194. 00:53:24 Langmajer Lukáš 1980 Langošovi 0 92. 8
195. 00:53:24 Švec Jan 1978 SK Háje 0 66. 34
196. 00:53:25 Frýdl Tomáš 1981 L3N Lepší Něco Než Nic 0 93. 7
197. 00:53:32 Flíček Libor 1974 Čápata Březnice 0 67. 33
198. 00:53:38 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 5. 180
198. 00:53:46 Řehoř Miloslav 1991 AC Čimelice 0 94. 6
199. 00:54:07 Pilin Petr 1979 ACNSN 0 68. 32
200. 00:54:19 Kočnar Marek 1989 NEZÁVISLÝ TRUCKER 0 95. 5
201. 00:54:50 Vávra Jan 1976 0 69. 31
202. 00:55:42 Škvára Petr 1980 Spartak Podluhy 0 96. 4
203. 00:55:44 Břicháček Lukáš 1988 0 97. 3
204. 00:55:44 Hejhal Roman 1982 0 98. 2
205. 00:56:14 Kadlec Aleš 1996 0 99. 1
206. 00:56:14 Teplický Jan 1974 SK Nesvačily 0 70. 30
207. 00:56:15 Burda David 1994 0 100. 0
208. 00:56:32 Brand Jaroslav 1985 Kačenky 0 101. 0
209. 00:56:33 Trčka Aleš 1983 OOP Motyky 0 102. 0
210. 00:56:35 Holan Martin 1963 TJ liga 100 Praha 0 21. 122
211. 00:56:43 Štolba Tomáš 1993 0 103. 0
212. 00:56:54 Němeček Radek 1968 OSAC Plzeň 0 22. 119
213. 00:57:05 Přigrodský Vít 1999 0 104. 0
214. 00:57:10 Frydrych Jakub 1989 0 105. 0
215. 00:57:26 Olbert Tomáš 1964 MK Herducka 0 23. 116
216. 00:57:34 Weiner Štěpán 1977 Šneci v běhu 0 71. 29
217. 00:57:45 Záruba Petr 1980 0 106. 0
218. 00:58:04 Matějka Josef 2000 0 4. 185
219. 00:58:16 Huml Marek 1973 0 72. 28
220. 00:58:19 Volf Ondřej 1991 0 107. 0
221. 00:58:29 Hrach Ondřej 1953 Pinky Pinky 0 11. 156
222. 00:58:31 Zemánek Pavel 1989 0 108. 0
223. 00:58:45 Novák Michal 1958 Dobříš 0 12. 152
224. 00:59:21 Janoušek Vlastimil 1981 Vlajan 0 109. 0
225. 00:59:56 Sýkora Libor 1972 KST Jirkov 0 73. 27
226. 01:00:06 Šmídl Václav 1989 0 110. 0
227. 01:01:22 Brož David 1985 SDH Týček 0 111. 0
228. 01:01:22 Vlasák David 1986 SDH Týček 0 112. 0
229. 01:03:03 Nový Vladislav 1961 1. BTO 0 24. 113
231. 01:04:09 Průša Josef 1952 Slavoj Obecnice 0 13. 148
233. 01:07:20 Janoušek Jiří 1996 0 114. 0
234. 01:07:32 Radnoczi Andras 1983 0 115. 0
235. 01:10:19 Čamberský Petr 1971 0 74. 26

Soubory k závodu od pořadatelů:

318 běžců v Březnici, vítězí mladíci

Roman Budil mladší z Písku, závodící za AC Ústí nad Labem, obhájil loňské vítězství v čase 32:04 systémem start-cíl. Na druhém místě o skoro celou minutu zpět doběhl juniorský reprezentant v triatlonu Tomáš Zikmund a třetí překvapení nadějný Jan Skalička z příbramského Triklubu, který až v závěru porazil i místní legendu Milana Hochmuta. V ženách dominovala Regína Procházková ze Spartaku Praha 4 v čase 38:20.

Oproti loňsku bylo krásně slunečno, ale chyběla silná podpora větru do zad, letošní časy tak budou nejspíše o něco horší.

Výsledky

Fotky: Z vyhlášení

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: