Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 3.10.2020 - Běh města Příbrami

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:24 Jaša Tomáš 1992 AK Škoda Plzeň 200 1. 200
2. 00:35:38 Zeman Zdeněk 1993 Blatná 195 2. 195
3. 00:36:02 Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany 190 3. 190
4. 00:36:20 Budil Roman 1997 PK VYTRVALCI RB 185 4. 185
5. 00:36:40 Minařík Petr 1976 Rokycany 180 1. 200
6. 00:36:57 Budil Jakub 2002 PK VYTRVALCI RB 176 1. 200
7. 00:37:22 Novák Vojta 2002 J+V team 172 2. 195
8. 00:37:42 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 168 5. 180
9. 00:37:48 Hochmut Milan 1987 Spartak Rožmitál 164 6. 176
10. 00:38:06 Kupidlovský Daniel 1976 Stodůlky 160 2. 195
11. 00:38:21 Kárník Jan 1980 TJ Sokol Unhošť 156 3. 190
12. 00:38:27 Sajdl Martin 1981 Žižkovský tygři 152 7. 172
13. 00:38:35 Čmelík Martin 2001 148 3. 190
14. 00:38:36 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 144 8. 168
15. 00:38:56 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 140 4. 185
16. 00:39:04 Čada Radim 1976 Podkoží 137 5. 180
17. 00:39:13 Švarc Petr 1966 Triklub Příbram 134 1. 200
18. 00:39:41 Svoboda Erik 1968 Písek 131 2. 195
19. 00:39:44 Beshir Ervin 1967 SK Zdice 128 3. 190
20. 00:39:54 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 125 6. 176
21. 00:40:08 Valek Marian 1975 KB Kapslovna 122 7. 172
22. 00:40:18 Stewart Eddie 1956 Spartak Praha 4 119 1. 200
23. 00:40:53 Burian Tomáš 1998 Višňová 116 9. 164
24. 00:40:58 Soukup Petr 1976 Příbram 113 8. 168
25. 00:41:06 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 110 10. 160
26. 00:41:23 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 108 11. 156
27. 00:41:26 Pergler Lukáš 1992 Komárov 106 12. 152
28. 00:42:01 Šíp Jaromír 1979 PK VYTRVALCI RB 104 9. 164
29. 00:42:15 Káš František 1991 102 13. 148
30. 00:42:15 Smetana Josef 1969 EuroFoam Sport Team 100 4. 185
31. 00:42:30 Landauer Ervín 1993 Rodina základ života :) 98 14. 144
32. 00:43:04 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 96 10. 160
33. 00:43:35 Mundil Petr 2000 94 15. 140
34. 00:44:29 Rozmajzl Lukáš 1984 SK Chosiki 92 16. 137
35. 00:44:55 Matyáš Radek 1977 Háje 90 11. 156
36. 00:45:01 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 88 17. 134
37. 00:45:03 Maleček Martin 1975 CZ - Žižkovský tygři 86 12. 152
38. 00:45:07 Scheu Harald 1969 LMB 84 5. 180
39. 00:45:12 Mach Zbyněk 1970 Oxygen Příbram 82 6. 176
40. 00:45:15 Gahler David 1994 80 18. 131
41. 00:45:18 Katsiedl Michal 1982 AC Praha 1890 78 19. 128
42. 00:45:26 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 76 13. 148
43. 00:45:30 Bábíček Matěj 1974 Příbram 74 14. 144
44. 00:45:30 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 72 20. 125
45. 00:45:32 Zadražil Michal 1979 Hořovice 70 15. 140
46. 00:45:57 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 68 7. 172
47. 00:46:10 Charvát Jan 1998 Zaječov 66 21. 122
48. 00:46:11 Michálek Martin 1975 Triklub Příbram 64 16. 137
49. 00:46:25 Sova Matěj 1988 Pankration Gym 62 22. 119
50. 00:46:42 Vitásek Josef 1958 Buková 60 2. 195
51. 00:46:52 Zeisek Adam 1988 KC Příbram 58 23. 116
52. 00:46:57 Horáček Petr 1980 56 17. 134
53. 00:47:02 Číp Roman 1970 Kovářství Hluboš 54 8. 168
54. 00:47:05 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 52 24. 113
55. 00:47:07 Dvořák Petr 1961 Team Internet Pb 50 9. 164
56. 00:47:14 Mach František 1950 Ski club Jablonec 48 1. 200
57. 00:47:17 Novotný David 1981 Bonus 46 25. 110
58. 00:47:31 Turek Jiří 1962 Chaloupky 44 10. 160
59. 00:47:37 Valíček Václav 1950 ČZ Strakonice 42 2. 195
60. 00:47:41 Novotný Martin 1980 Bohutín 40 18. 131
61. 00:47:54 Jung Václav 1977 Beroun 39 19. 128
62. 00:47:57 Pavlík Martin 1978 Krnov 38 20. 125
63. 00:48:03 Frühauf František 1975 Ohrazenice 37 21. 122
64. 00:48:49 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 36 22. 119
65. 00:49:08 Bečvář Jan 1972 Biatlon Klub Beroun 35 23. 116
66. 00:49:14 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 34 24. 113
67. 00:49:19 Marek Václav 1956 Sherpa 33 3. 190
68. 00:49:22 Flachs Michal 1987 Podlesí 32 26. 108
69. 00:49:58 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 31 25. 110
70. 00:50:32 Hrdina Vilém 1956 BOHNICE 30 4. 185
71. 00:50:58 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 29 26. 108
72. 00:51:16 Bernášek Antonín 1979 28 27. 106
73. 00:51:20 Šťástka Jiří 1958 Chotilsko 27 5. 180
74. 00:51:31 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 26 28. 104
75. 00:51:32 Bodnár Miroslav 1986 Bodíci 25 27. 106
76. 00:51:33 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 24 11. 156
77. 00:51:53 Schovánek Milan 1962 Krčský les B 23 12. 152
78. 00:52:20 Matyáš Jan 1996 Háje 22 28. 104
79. 00:52:22 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 21 13. 148
80. 00:52:22 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 20 14. 144
81. 00:52:24 Budoš Karel 1972 Wheelabrator Czech s.r.o. 19 29. 102
82. 00:52:25 Krutílek Jaroslav 1970 Krutílek team 18 15. 140
83. 00:52:26 Myslivec Michal 1986 17 29. 102
84. 00:52:35 Brožík Valdemar 1976 --- 16 30. 100
85. 00:52:45 Fára Luděk 1974 15 31. 98
86. 00:52:46 Muller Jiří 1973 Jince 14 32. 96
87. 00:53:00 Hřídel Radek 1974 Příbram 13 33. 94
88. 00:53:09 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 12 16. 137
89. 00:53:43 Charvát Jiří 1978 Kvaň 11 34. 92
90. 00:54:00 Falcník Martin 1976 Varel Frištenský/Podlesí 10 35. 90
91. 00:54:11 Nesvačil Tomáš 1968 Příbram 9 17. 134
92. 00:54:12 Mikula Zdeněk 1972 Příbram 8 36. 88
93. 00:54:25 Pinďák Jiří 1960 Oceloví letci 7 6. 176
94. 00:54:42 Kotrhonz Jan 1988 SK Sporting Příbram 6 30. 100
95. 00:54:45 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 5 7. 172
96. 00:54:59 Svoboda Robert 1973 Beroun 4 37. 86
97. 00:55:18 Vohanka Lukáš 1980 Příbram 3 38. 84
98. 00:55:38 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 2 39. 82
99. 00:56:11 Schifferling Thomas 1978 Přední poříčí 1 40. 80
100. 00:56:13 Magera Petr 1966 Příbram 0 18. 131
101. 00:56:44 Bekera Pavel 1978 Příbram 1 0 41. 78
102. 00:56:46 Gregořica Jakub 1990 0 31. 98
103. 00:57:10 Janouch Petr 1979 Příbram 0 42. 76
104. 00:57:29 Nekolný Karel 1976 Příbram 0 43. 74
105. 00:57:29 Vávra Jan 1976 0 44. 72
106. 00:58:01 Svoboda Jan 1943 Příbram 0 3. 190
107. 01:00:04 Novák Michal 1958 Dobříš 0 8. 168
108. 01:01:05 Škaryd Martin 1985 Příbram 0 32. 96
109. 01:01:54 Křemen Jiří 1985 Praha 0 33. 94
110. 01:03:34 Hruška Petr 1978 AC Fit řízci 0 45. 70
111. 01:07:58 Buršík Martin 1978 0 46. 68
112. 01:08:07 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 0 9. 164
113. 01:10:11 Leitner Josef 1969 Příbram 0 19. 128

Soubory k závodu od pořadatelů:

Tomáš Jaša a Adéla Steinsová kralují v Příbrami

Výsledky: Děti, ženy 5km, muži 10km, kategorie, kola 10km, kola 5km, kola štafet, štafety

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: