Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (6)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 20.9.2020 - Josefský běh v Cerhovicích

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:27:28 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:28:18 Rosol Jiří 1974 Lokomotiva Beroun 195 1. 200
3. 00:29:10 Burian Tomáš 1998 Višňová 190 2. 195
4. 00:29:42 Pergler Lukáš 1992 Komárov 185 3. 190
5. 00:30:16 Širanec Peter 1981 Koněprusy 180 4. 185
6. 00:31:12 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 176 5. 180
7. 00:31:16 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 172 1. 200
8. 00:31:42 Keckstein Jiří 1989 SK Tlustice 168 6. 176
9. 00:31:46 Charvát Jan 1998 Zaječov 164 7. 172
10. 00:32:15 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 160 2. 195
11. 00:33:07 Kašpar Jakub 1993 AC Střela Žebrák 156 8. 168
12. 00:33:14 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 152 9. 164
13. 00:33:33 Vitásek Josef 1958 Buková 148 1. 200
14. 00:33:36 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 144 10. 160
15. 00:34:00 Nademlejnský Petr 1978 Zdice 140 3. 190
16. 00:34:39 Hodač Vladimír 1976 Králův Dvůr 137 4. 185
17. 00:34:49 Jung Václav 1977 Beroun 134 5. 180
18. 00:34:55 Jilg Petr 1986 CAMINO 131 11. 156
19. 00:35:17 Bláža Lukáš 1989 128 12. 152
20. 00:35:20 Pejša Jan 1975 Smí být prázdné 125 6. 176
21. 00:35:27 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 122 7. 172
22. 00:35:54 Hrach Václav 1974 Spartak Hořovice 119 8. 168
23. 00:36:12 Zaremba Jan 1981 116 13. 148
24. 00:36:34 Marek Václav 1956 Sherpa 113 2. 195
25. 00:36:40 Král Václav 1983 Plzeň 110 14. 144
26. 00:37:20 Hršel Josef 1976 Mníšek pod Brdy 108 9. 164
27. 00:37:50 Jezbera Jakub 1992 106 15. 140
28. 00:38:06 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 104 2. 195
29. 00:38:27 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 102 3. 190
30. 00:39:08 Pelc Jan 1986 Hudlice 100 16. 137
31. 00:40:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 98 4. 185
32. 00:40:49 Svoboda Robert 1973 Beroun 96 10. 160
33. 00:41:55 Charvát Jiří 1978 Kvaň 94 11. 156
34. 00:44:01 Magera Petr 1966 Příbram 92 5. 180
35. 00:45:09 Novák Michal 1958 Dobříš 90 3. 190
36. 00:46:29 Houžvička Miloš 1978 Příbram 88 12. 152
37. 00:46:57 Švarc Miloslav 1972 Střela Žebrák 86 13. 148
38. 00:47:07 Čechura Jaroslav 1955 Cykloservex Chotěšov 84 4. 185
39. 00:50:13 Leksa Petr 1971 SK Doubravan Újezd 82 14. 144
40. 00:35:53 Kněžourek Josef 1939 MK Žebrák 80 1. 200

Soubory k závodu od pořadatelů:

V Cerhovicích vítězí Roman Bonk

Výsledky: Děti, Celkové, kategorie, muži / ženy, Záznam doběhu

Fotky od pořadatelů

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: