Termíny závodů pro rok 2021: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

6.11. Podzimní běh Dražovkou dětské závody Propozice Přihlášky (37)
13.11. Svatojánská 20 Propozice Přihlášky (13)
20.11. Tochovický kros Podrejžím dětské závody Propozice Přihlášky (3)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.8.2020 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:18 Širanec Peter 1981 Koněprusy 200 1. 200
2. 00:34:36 Koudelka Filip 1991 195 2. 195
3. 00:35:10 Hostička Jan 1979 Příbram 190 1. 200
4. 00:35:31 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:35:49 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 180 4. 185
6. 00:37:01 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 5. 180
7. 00:37:05 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 6. 176
8. 00:37:55 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 168 7. 172
9. 00:38:31 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 1. 200
10. 00:39:00 Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně! 160 8. 168
11. 00:39:43 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 156 2. 195
12. 00:39:50 Charvát Jan 1998 Zaječov 152 9. 164
13. 00:40:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 148 3. 190
14. 00:40:29 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 144 10. 160
15. 00:40:29 Kruchňa Tomáš 1978 Štětkovice 140 4. 185
16. 00:40:44 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 137 5. 180
17. 00:41:09 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 134 11. 156
18. 00:41:19 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 131 6. 176
19. 00:41:29 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 128 2. 195
20. 00:41:49 Šiman Eduard 1965 Praha 10 125 3. 190
21. 00:42:38 Jilg Petr 1986 CAMINO 122 12. 152
22. 00:42:40 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 7. 172
23. 00:43:00 Turek Jiří 1962 Chaloupky 116 4. 185
24. 00:43:18 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 113 13. 148
25. 00:43:35 Král Václav 1983 Plzeň 110 14. 144
26. 00:44:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 8. 168
27. 00:44:22 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 106 9. 164
28. 00:44:34 Pech Luboš 1974 Bohutín 104 10. 160
29. 00:45:26 Zaremba Jan 1981 102 15. 140
30. 00:45:36 Marek Václav 1956 Sherpa 100 1. 200
31. 00:46:21 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 5. 180
32. 00:46:44 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 96 16. 137
33. 00:46:51 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 94 6. 176
34. 00:47:10 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 7. 172
35. 00:47:55 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 90 8. 168
36. 00:48:29 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 88 2. 195
37. 00:49:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 86 9. 164
38. 00:50:19 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 84 11. 156
39. 00:51:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 82 1. 200
40. 00:51:00 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 80 1. 200
41. 00:51:29 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 78 3. 190
42. 00:51:52 Vávra Jan 1976 76 12. 152
43. 00:52:26 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 74 13. 148
44. 00:53:51 Novák Michal 1958 Dobříš 72 4. 185
45. 00:54:05 Dítě Martin 1968 Štěchovice 70 10. 160
46. 00:54:53 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 68 11. 156
47. 00:55:04 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 66 14. 144
49. 00:57:46 Houžvička Miloš 1978 Příbram 62 15. 140
50. 01:04:47 Leitner Josef 1969 Příbram 60 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Peter Širanec a Andrea Frantová vítězí v Bezděkově

Výsledky: Celkové, Kategorie Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: