Termíny závodů pro rok 2020: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

Běh Bohutínem Individuálně Trasa Výsledky (7)
Podzimní běh Dražovkou Individuálně Trasa Výsledky (0)
Tochovický kros Podrejžím Individuálně Trasa Výsledky (0)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 22.8.2020 - Běh krajem J. J. Ryby

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:34:18 Širanec Peter 1981 Koněprusy 200 1. 200
2. 00:34:36 Koudelka Filip 1991 195 2. 195
3. 00:35:10 Hostička Jan 1979 Příbram 190 1. 200
4. 00:35:31 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 185 3. 190
5. 00:35:49 Vladyka Jan 1992 STG Příbram 180 4. 185
6. 00:37:01 Franěk Ondřej 1990 Praha 6 176 5. 180
7. 00:37:05 Pergler Lukáš 1992 Komárov 172 6. 176
8. 00:37:55 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 168 7. 172
9. 00:38:31 Karas Tomáš 1967 Internet Příbram 164 1. 200
10. 00:39:00 Šeděnka Jan 1983 Koně, dobrý koně! 160 8. 168
11. 00:39:43 Ludrovský Martin 1977 Kostal Kontakt Systeme 156 2. 195
12. 00:39:50 Charvát Jan 1998 Zaječov 152 9. 164
13. 00:40:22 Zadražil Michal 1979 Hořovice 148 3. 190
14. 00:40:29 Sedláček Miroslav 1999 AK Škoda Plzeň 144 10. 160
15. 00:40:29 Kruchňa Tomáš 1978 Štětkovice 140 4. 185
16. 00:40:44 Večerek mejzr Dušan 1974 Veverky 137 5. 180
17. 00:41:09 Šafařík Jaroslav 2000 Rakovník 134 11. 156
18. 00:41:19 Beran Václav 1977 SKB Nesvačily 131 6. 176
19. 00:41:29 Pavlišen Alexandr 1969 Drtič Bezděkov Athletics Club 128 2. 195
20. 00:41:49 Šiman Eduard 1965 Praha 10 125 3. 190
21. 00:42:38 Jilg Petr 1986 CAMINO 122 12. 152
22. 00:42:40 Skalička Jiří 1974 Internet Příbram 119 7. 172
23. 00:43:00 Turek Jiří 1962 Chaloupky 116 4. 185
24. 00:43:18 Bělohlávek Karel 1981 Spartak Podluhy 113 13. 148
25. 00:43:35 Král Václav 1983 Plzeň 110 14. 144
26. 00:44:15 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 108 8. 168
27. 00:44:22 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 106 9. 164
28. 00:44:34 Pech Luboš 1974 Bohutín 104 10. 160
29. 00:45:26 Zaremba Jan 1981 102 15. 140
30. 00:45:36 Marek Václav 1956 Sherpa 100 1. 200
31. 00:46:21 Fencl Radek 1965 SK Vlaška 98 5. 180
32. 00:46:44 Rydrych Tomáš 1986 Komárov 96 16. 137
33. 00:46:51 Matějovský Pavel 1965 ABC/SABZO 94 6. 176
34. 00:47:10 Vávra Pavel 1968 Láz Vorvani 92 7. 172
35. 00:47:55 Šusta Miloslav 1966 Cetyně 90 8. 168
36. 00:48:29 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 88 2. 195
37. 00:49:31 Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun 86 9. 164
38. 00:50:19 Šedivý Rastislav 1972 www.LekarnaPribram.cz 84 11. 156
39. 00:51:00 Svoboda Jan 1943 Příbram 82 1. 200
40. 00:51:00 Burian Dominik 2001 Gymnázium Pb 80 1. 200
41. 00:51:29 Komárek René 1954 KICBOX Žebrák 78 3. 190
42. 00:51:52 Vávra Jan 1976 76 12. 152
43. 00:52:26 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 74 13. 148
44. 00:53:51 Novák Michal 1958 Dobříš 72 4. 185
45. 00:54:05 Dítě Martin 1968 Štěchovice 70 10. 160
46. 00:54:53 Tuháček Milan 1965 SK Prdlavky 68 11. 156
47. 00:55:04 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 66 14. 144
49. 00:57:46 Houžvička Miloš 1978 Příbram 62 15. 140
50. 01:04:47 Leitner Josef 1969 Příbram 60 12. 152

Soubory k závodu od pořadatelů:

Peter Širanec a Andrea Frantová vítězí v Bezděkově

Výsledky: Celkové, Kategorie Muži/ženy, záznam doběhu

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: