Termíny závodů pro rok 2022: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

14.8. Žebrácká 25 Propozice
20.8. Běh krajem J. J. Ryby dětské závody Propozice Přihlášky (35)
28.8. Karlštejnská 9 dětské závody Propozice Přihlášky (32)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 19.6.2021 - Energon běh

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:38:42 Bonk Roman 1993 Internet Příbram 200 1. 200
2. 00:38:58 Minařík Petr 1976 Rokycany 195 1. 200
3. 00:39:25 Rendl Josef 1976 tj packa praha 190 2. 195
4. 00:40:22 Burian Tomáš 1998 Višňová 185 2. 195
5. 00:40:51 Dražan Michal 1981 Žárovka Vranovice 180 3. 190
6. 00:41:07 Fic Martin 1974 STS Chvojkovice-Brod B 176 4. 185
7. 00:41:56 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 172 5. 180
8. 00:42:06 Maryška Miloš 1981 Žižkovský Tygři 168 6. 176
9. 00:42:45 Jurkiewicz Patrik 1978 Praha 164 7. 172
10. 00:42:54 Karas Stanislav 1998 Příbram 160 3. 190
11. 00:45:11 Havel Michal 1983 TJ Sokol Jesenice 156 4. 185
12. 00:45:37 Rataj Pavel 1969 Rokycany 152 1. 200
13. 00:46:13 Votava Martin 1971 Králův Dvůr, Popovice 148 2. 195
14. 00:46:48 Zemek Michal 1977 Příbram 144 8. 168
15. 00:47:54 Zadražil Michal 1979 Hořovice 140 9. 164
16. 00:48:52 Fábera Martin 1976 Chaloupky 137 10. 160
17. 00:49:10 Zikmund Jan 1990 Triatlon Team Příbram 134 5. 180
18. 00:49:21 Turek Jiří 1962 Chaloupky 131 3. 190
19. 00:50:31 Vitásek Josef 1958 Buková 128 1. 200
20. 00:50:38 Novák Aleš 1976 Internet Příbram 125 11. 156
21. 00:50:51 Pavlík Martin 1978 Krnov 122 12. 152
22. 00:51:34 Kacíř Jan 1985 ENERGON 119 6. 176
23. 00:51:52 Čermák Martin 1976 Wheelabrator Tryskáči 116 13. 148
24. 00:52:05 Svoboda Petr 1988 RSáci Příbram 113 7. 172
25. 00:52:26 Kutnohorský Jan 1974 Bojov 110 14. 144
26. 00:52:56 Myslivec Michal 1986 108 8. 168
27. 00:53:29 Hršel Josef 1976 SK Mníšecký Expres 106 15. 140
28. 00:53:34 Prenosil Stanislav 1972 Březnice 104 16. 137
29. 00:53:46 Perlík Dominik 1997 Příbram 102 9. 164
30. 00:54:03 Svátek Lubomír 1958 Praha 100 2. 195
31. 00:54:04 Peták Jakub 1989 Holšiny 98 10. 160
33. 00:54:32 Butzke Petr 1959 Kotva Braník 94 3. 190
34. 00:54:34 Vacek Vratislav 1976 Sokol Nečín 92 18. 131
35. 00:55:12 Žofka Jan 1980 Dobříš 90 19. 128
36. 00:55:35 Svoboda Robert 1973 Beroun 88 20. 125
37. 00:56:48 Mařík Michal 1975 Praha 10 86 21. 122
38. 00:57:53 Hrbáček Tomáš 1978 Velká Hraštice 84 22. 119
39. 00:57:56 Ježek Antonin 1949 TJ Roztoky u Křivoklátu 82 1. 200
40. 00:57:56 Kohout Roman 1969 TJ Sokol Králův Dvůr 80 4. 185
41. 00:59:01 Ježek Jan 1967 ENERGON 78 5. 180
42. 01:00:23 Gregořica Jakub 1990 76 11. 156
43. 01:04:53 Hons Pavel 1980 74 23. 116
44. 01:15:15 Svoboda Jan 1943 Příbram 72 2. 195
45. 01:21:27 Strejček Jiří 1983 Rysy 70 12. 152
46. 01:24:50 Koloc Pavel 1965 AC Total Zero 68 6. 176
201. 00:21:35 Mígl Vojtěch 2003 TJ Sokol Dom. Paseky 0 1. 200
202. 00:24:29 Koutný Roman 2003 TT Příbram 0 2. 195

Soubory k závodu od pořadatelů:

Výsledky, děti, časy kol, časy kol štafef, kategorie, Záznam z prvního kola a cíle

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: