Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky









4timing

Přihlášení na Lochovice - Plešivec 7.7.2019

Registrace do 6.7.2019 20:00,
pak již jen na místě.

Seznam přihlášených na Lochovice - Plešivec dne 7.7.2019

Přijmení Jméno Ročník Klub KategorieStartovnéVAR/Zaplaceno
Andrle Jakub 1982 Kostelec n.Č.lesy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Barášek Aleš 1975 4Timing.cz Muži 40 - 49 let100,-1405075720
Baršová Martina 1972 ToBi Team Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Bartošová Milada 1953 Vorvani / Příbram Ženy nad 65 let100,-1408066319
Bařtipánová Ivana 1974 Bonbon Ženy 45 - 54 let100,-0
Bělohlávek Karel 1981 Sparta Podluhy Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Bičík Tomáš 1968 Elab team Muži 50 - 59 let100,-1424068796
Blecha Jiří 1990 Bubákovští kocouři Muži 20 - 39 let100,-1406070145
Bonk Roman 1993 Fighting monkeys/ Příbram Muži 20 - 39 let100,-1406073052
Brych Jiří 1988 Blaník Strunkovice Muži 20 - 39 let100,-0
Butzke Petr 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let100,-1404077038
Butzková Ludmila 1961 Fit klub Padák Ženy 55 - 64 let100,-1429066219
Černá Tereza 2013 Bios Fit Dívky do 7 letZdarma
Černá Kristýna 2016 MŠ Školní Příbram Dívky do 7 letZdarma
Černý Martin 2011 SK Spartak Příbram Hoši 8 - 9 letZdarma
Davidová Lucie 1994 TJ Baník Stříbro Ženy 20 - 34 letZdarma
Doležal Jaromír 1957 SABZO Praha Muži 60 - 69 let100,-0
Drábek Matěj 1988 Kladno Muži 20 - 39 let100,-1406078127
Dražan Jiří 1983 Lidl Muži 20 - 39 let100,-1406075236
Duchoslav Mattias 2009 Sk Sporting Příbram Hoši 10 - 11 let20,-Zaplaceno
Dzvoník Janko 1987 Praha Muži 20 - 39 let100,-1405079248
Eliáš Petr 1985 Úřad MČ Praha 12 Muži 20 - 39 let100,-0
Erdinger Josef 1981 Komárov Muži 20 - 39 let100,-1406076153
Fáberová Dominika 2017 Chaloupky Dívky do 7 letZdarma
Flachs Michal 1987 Zličín Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Flaks Jan 1962 Sdružení vytrvalců Stříbro Muži 50 - 59 letZdarma
Frantová Andrea 1985 Lidl Ženy 20 - 34 let100,-1401070153
Frohlichova Jirina 1992 Ženy 20 - 34 let100,-1406076179
Gololobovová Blanka 1973 AVC Praha Ženy 45 - 54 let100,-0
Gregor Jaroslav 1951 Běchovice Muži 60 - 69 let100,-0
Gregořica Miroslav 1967 Příbram Muži 50 - 59 let100,-1404074360
Hacaperka Filip 2013 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hacaperka Marek 2015 Příbram Hoši do 7 letZdarma
Hartmanová Stanislava 1958 Vorvani Ženy 55 - 64 let100,-Zaplaceno
Havrlík Matouš 1990 PlešivecTeam Muži 20 - 39 let100,-1402072706
Hofman Vít 1992 Nové Strašecí Muži 20 - 39 let100,-1406076750
Hochmut Milan 1987 Rožmitál pod Třemšínem Muži 20 - 39 let100,-1406074659
Holub Jaroslav 1962 Liga 100 Praha Muži 50 - 59 let100,-0
Hostička Jan 1979 Příbram Muži 40 - 49 let100,-1424029315
Hrabák Petr 1989 AF TEAM Plzeň Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Hrubý Richard 1986 FbC Spartak Žebrák Muži 20 - 39 let100,-1405079076
Hvižď Leoš 1990 Muži 20 - 39 let100,-1405070276
Chmela Jiří 1969 Sparta Košíře Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Chochola Petr 1977 ZŠ a MŠ Nové Strašecí Muži 40 - 49 let100,-1406074026
Chochola Vladimír 1950 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let100,-1406078961
Jámborová Ema 2010 Adrien Elixir Elite Team Dívky 8 - 9 letZdarma
Janový Petr 1945 AC-Trial Plzeň Muži nad 70 let60,-Zaplaceno
Jeníková Martina 2007 SK Sporting Příbram Dívky 12 - 13 letZdarma
Jilg Petr 1986 CAMINO Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Jun Tomáš 1989 ZŠ Nové Strašecí Muži 20 - 39 let100,-1406073941
Jungová Karolína 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Kaiserova Jiřina 1976 MP Hořovice Ženy 35 - 44 let100,-1405078614
Karas Tomáš 1967 Bohutín Muži 50 - 59 let100,-1406070083
Karasová Věra 1972 Bohutín Ženy 45 - 54 let100,-1406077154
Klementová Anna 2010 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Klementová Olivie 2012 Loko Beroun Dívky do 7 letZdarma
Kliś Krzysztof 1971 OMEXOM Muži 40 - 49 let100,-0
Komínek Tomáš 1993 Lochovice Muži 20 - 39 let100,-1406073259
Koukal Adam 2001 Adrien Elixir Elite Team JuniořiZdarma
Koukalová Eliška 2009 Adrien Elixir Elite Team Dívky 10 - 11 letZdarma
Krahulec Marek 1988 Abk Lochovice Muži 20 - 39 let100,-1422069368
Král Václav 1983 Rozběháme Česko Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Král Vítězslav 1976 Rysy Muži 40 - 49 let100,-0
Kramolišová Markéta 2001 TJ Stodůlky JuniorkyZdarma
Krejčí Jitka 1985 Ženy 20 - 34 let100,-Zaplaceno
Krejčíková Jana 1982 Háje Ženy 35 - 44 let100,-1406079316
Kyncl Marek 2002 Doubravan Újezd DorostenciZdarma
Kyselý Petr 1964 TJ Zduchovice Muži 50 - 59 let100,-1401070297
Maleček Martin 1975 Žižkovský tygři Muži 40 - 49 let100,-1405071295
Malý Jan 1973 Eleven Run Team Muži 40 - 49 let100,-0
Mařík Michal 1975 Praha Muži 40 - 49 let100,-0
Mašek Roman 1961 SNB Praha Muži 50 - 59 letZdarma
Matějka Dušan 1978 Sparta Podluhy Muži 40 - 49 let100,-1406076208
Matula Štěpán 1970 Olympia Kladno Muži 40 - 49 let100,-0
Meruna Tomáš 2013 Sokol Králův Dvůr Hoši do 7 letZdarma
Merunová Veronika 2011 Loko Beroun Dívky 8 - 9 letZdarma
Minařík Petr 1976 SKP Rokycany Muži 40 - 49 let100,-1405071294
Mosler Ignác 2006 Gymnázium Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Nejedlá Lucie 2007 Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Novák Ondřej 1972 ToBi Team Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Novák Michal 1958 Dobříš Muži 60 - 69 let100,-1401075418
Novák Václav 2004 ToBi Team Hoši 14 - 15 let Zdarma
Novák František 2009 ToBi Team Hoši 10 - 11 letZdarma
Nový Matěj 2000 Střela Žebrák Junioři100,-1406077632
Olšová Veronika 1993 Tri Ski Horní Počernice Ženy 20 - 34 let100,-0
Otčenášek Vít 1987 Beroun Muži 20 - 39 let100,-1405076308
Pavlišen Alexandr 1969 Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Pechek Petr 1983 Kerteam Muži 20 - 39 let100,-0
Pejša Jan 1975 smí být prázdné Muži 40 - 49 let100,-Zaplaceno
Petr Butzke 1959 Fit klub Padák Muži 60 - 69 let100,-1404074736
Petrányi Radoslav 1986 Bonbon Muži 20 - 39 let100,-0
Plášilová Kateřina 1976 Sokol Senohraby Ženy 35 - 44 let100,-0
Poduška Josef 1962 AC Tepo Kladno Muži 50 - 59 let100,-1406070375
Povalová Eva 1984 Ženy 35 - 44 let100,-1404077251
Pražák Adam 1978 Praha 3 Muži 40 - 49 let100,-1403074125
Provazník Jan 1979 Bohutín Muži 40 - 49 let100,-1402032604
Pštrossová Marie 1959 SNB Praha Ženy 55 - 64 letZdarma
Rada Jakub 2000 TJ Stodůlky Praha JuniořiZdarma
Růžička Martin 2002 Tuchlovice DorostenciZdarma
Rychecký Tomáš 1966 HH Smíchov Muži 50 - 59 let100,-0
Řechková Svatava 1967 Oxygen Příbram Ženy 45 - 54 let100,-Zaplaceno
Sedláček Jiří 1980 Tygři z Líšťan Muži 20 - 39 let100,-1406073509
Sehnal Adrien 1953 SC Radotín Muži 60 - 69 let100,-0
Skalička Jan 2000 Sk Sporting Příbram Junioři100,-1427067482
Skalička Michael 2012 Lhota u Příbramě Hoši do 7 letZdarma
Stibalová Petra 1976 Broumy Ženy 35 - 44 let100,-Zaplaceno
Svoboda Vojtěch 1984 Modřany Muži 20 - 39 letZdarma
Szotkowski Milan 1980 TJ TŽ Třinec Muži 20 - 39 let100,-1406076435
Šedivý Michal 1965 Šedivý daně Muži 50 - 59 let100,-0
Šibravová Lenka 1982 Praha Ženy 35 - 44 let100,-1402070896
Šifalda Michal 1978 Brozany nad Ohří Muži 40 - 49 let100,-1405079042
Šimeček Pavel 1952 Maraton klub Kladno Muži 60 - 69 let100,-1406078734
Šimonek Petr 1980 Hluboš Muži 20 - 39 let100,-1413067136
Šimurda Richard 1971 Střela Žebrák Muži 40 - 49 let100,-1405074239
Šneberger Jan 1985 AC Falcon Rokycany Muži 20 - 39 let100,-1404077524
Šrámek Ondřej 1978 Boulder, Colorado Muži 40 - 49 let100,-1406072538
Šťástka Jiří 1958 TURBOMOŠT Lhota Muži 60 - 69 letZdarma
Šťastný Tomáš 1979 KERTEAM Muži 40 - 49 let100,-0
Turečková Jana 1968 TK Bohhtín Ženy 45 - 54 let100,-1402077006
Turek Jiří 1962 Chaloupky Muži 50 - 59 let100,-1410018129
Uxa Tomáš 1965 Triatlon Beroun Muži 50 - 59 let100,-1406071230
Uxa Lukáš 2003 Triatlon Beroun DorostenciZdarma
Uxová Aneta 2000 TT Loko Beroun Juniorky100,-1406075074
Valachova Lucie Tereza 2006 Tj Lokomotiva Beroun Dívky 12 - 13 letZdarma
Vávra Pavel 1968 Vorvani Muži 50 - 59 let100,-1405071534
Vejrová Denisa 1991 AČR Ženy 20 - 34 let100,-1408064790
Vitásek Josef 1958 Buková Muži 60 - 69 let100,-0
Vlachynská Libuše 1962 TURBOMOŠT Lhota Ženy 55 - 64 letZdarma
Vlk Pavel 1991 Originál 1869 Příbram Muži 20 - 39 let100,-1405076851
Vokáč Roman 1962 Muži 50 - 59 let100,-Zaplaceno
Volný Petr 1959 Relax medvědice Muži 60 - 69 let100,-0
Vorříšková Klára 1988 Bezdědice Ženy 20 - 34 let100,-1406072496
Vosmek Lukáš 1983 Příbram Muži 20 - 39 let100,-Zaplaceno
Votava Martin 1971 Kraluv Dvůr Muži 40 - 49 let100,-1429066284
Votava Lukáš 2009 TJ Sokol Králův Dvůr Hoši 10 - 11 letZdarma
Weber Jiří 2007 HC Příbram Hoši 12 - 13 letZdarma
Woller David 1993 TJ Stodůlky Muži 20 - 39 let100,-1406078943

Chyby a odhlášení v registracích směřujte:

Pro platbu startovného předem prosím použijte následující údaje:
Příjemce platby: 4timing.cz s.r.o.
Číslo účtu: 2301214714/2010
Variabilní symbol: viz výše (v poznámce uveďte prosím Vaše jméno)



Všichni přihlášení (mládež + dospělí) souhlasí s fotografováním v rámci celé akce a také s archivací těchto fotografií a s jejich použitím při prezentaci a propagaci činnosti – např. v tisku, na internetu.


Svým podpisem pak před startem potvrdím, že jsem se seznámil/a s pravidly závodu, souhlasím s nimi a prohlašuji, že nezavazuji organizátory k odpovědnosti plynoucí z mé účasti na závodu a jsem zdravotně způsobilý/á. Budu se řídit platnými pravidly chování účastníka silničního provozu a pokyny pořadatelů. Pořadatel si vyhrazuje právo použít fotografie, video a audio záznamy vztahující se k závodu (bez časového omezení).

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: