Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

11.8. Žebrácká 25 Podrobnosti
17.8. Mníšecký Wolfs Race i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (60)
24.8. Běh krajem J. J. Ryby Podrobnosti Přihlášení (20)
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - Celkové pořadí poháru 2018:

Záznamů: 1-100 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec ¦ Děti bez uvedeného roku narození nelze zobrazit, nutno Zaslat

Pořadí Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body ve věkové kategorii (Bonus) Počet závodů
1. Jandurová Veronika 2009 Loko Beroun1670 (70) 15
2. Dziegielewska Karolina 2010 Praha1565 (0) 8
3. Valuchová Julie 2009 ZŠ Bratří Venclíků Praha1555 (70) 15
4. Klementova Anna 2010 Loko Beroun1547 (80) 16
5. Vykysalá Barbora 2010 Loko Beroun1482 (40) 12
6. Jámborová Ema 2010 Adrien Elixír Team1479 (30) 11
7. Houžvičková Jindřiška 2009 Příbram1283 (40) 12
8. Krátká Kateřina 2009 Loko Beroun1150 (0) 6
9. Placatková Ela 2010 SK Sporting Příbram1128 (0) 7
10. Šnoblová Adéla 2009 Sporting Příbram926 (0) 5
11. Machová Monika 2009 ---917 (0) 5
12. Hodačová Natálie 2009 Loko Beroun841 (0) 6
13. Sojková Dorota 2010 Loko Beroun825 (0) 6
14. Hradečná Sofia 2010 Loko Beroun782 (0) 6
15. Babuková Alžběta 2009 Střela Žebrák704 (0) 4
16. Lacinová Karolína 2009 Střela Žebrák673 (0) 4
17. Dříždělová Daniela 2010 Loko Beroun663 (0) 5
18. Bezrouková Anna 2009 Loko Beroun645 (0) 4
19. Lacinová Berenika 2009 Střela Žebrák645 (0) 4
20. Švihnosová Anna 2009 Střela Žebrák608 (0) 5
21. Hrašková Markéta 2009 Lhota u PB 126593 (0) 4
22. Šindelářová Barbora 2009 Sporting Příbram555 (0) 3
23. Caisová Adéla 2009 Sportklub Příbram555 (0) 3
24. Marešová Linda 2009 Loko Beroun538 (0) 4
25. Husáková Zuzana 2009 Příbram538 (0) 4
26. Fleková Kateřina 2009 Loko Beroun445 (0) 4
27. Maryšková Terezka 2010 Lokomotiva Beroun396 (0) 3
28. Koukalová Eliška 2009 SC Radotín380 (0) 2
29. Minaříková Karolína 2009 Rokycany361 (0) 2
30. Malčeková Sofie 2010 Beroun359 (0) 2
31. Šťastná Zdeňka 2010 ZŠ Jitřní348 (0) 3
32. Pixová Natálie 2010 SK Vlčáci345 (0) 2
33. Kolenková Adéla 2010 Hořovice330 (0) 3
34. Fistrová Eliška 2009 Střela Žebrák324 (0) 2
35. Smíšková Sabina 2009 Příbram312 (0) 2
36. Opálecká Valerie 2010 Střela Žebrák312 (0) 3
37. Parezová Anna 2009 Triatlon team Pb305 (0) 2
38. Kratochvílová Renata 2010 304 (0) 2
39. Cinertová Magdalena 2010 Příbram 8301 (0) 2
40. Korbelíková Veronika 2010 Sokol Jince292 (0) 2
41. Korbelová Julie 2010 Loko Beroun289 (0) 2
42. Turková Daniela 2010 Beroun278 (0) 2
43. Hrušková Lucie 2009 AC Fit řízci274 (0) 2
44. Vesecká Sarah 2010 Pankration Gym271 (0) 2
45. Šubertová Vanesa 2010 Střela Žebrák271 (0) 2
46. Korbelová Emma 2010 Loko Beroun266 (0) 2
47. Němcová Karolína 2010 Loko Beroun256 (0) 2
48. Hrdličková Valentýna 2010 Střela Žebrák237 (0) 2
49. Chocholová Zuzana 2010 Sokol Jince223 (0) 2
50. Matulová Lucie 2010 MŠ PODLESÍ221 (0) 2
51. Sůrová Monika 2009 Hostomice200 (0) 1
52. Carmine Nicol 2009 Atletika Jižní Město200 (0) 1
53. Krčilová Tereza 2009 TJ Lokomotiva Beroun200 (0) 2
54. Kantorová Zuzana 2010 Příbram190 (0) 1
55. Škrabalová Andrea 2009 Jince185 (0) 1
56. Čížková Ema 2009 180 (0) 1
57. Maternová Lili 2010 CYKLO ADAM / Praha176 (0) 1
58. Pavlíková Eliška 2009 Zalány176 (0) 1
59. Krčilová Kateřina 2010 TJ Lokomotiva Beroun174 (0) 2
60. Vejrová Marie 2010 Sokol Jince172 (0) 1
61. Batulková Eliška 2009 Dobřichovice172 (0) 1
62. Krotká Natálie 2009 172 (0) 1
63. Menčiková Lucie 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří172 (0) 1
64. Šimůnková Kateřina 2009 Tochovice172 (0) 1
65. Holubová Aneta 2010 Atletika Praha168 (0) 1
66. Ptáčková Anna 2009 Lokomotiva Beroun168 (0) 1
67. Nová Klára 2009 Příbram168 (0) 1
68. Hradecká Veronika 2010 MŠ Školní164 (0) 1
69. Šubrtová Vaneska 2010 Střela Žebrák164 (0) 1
70. Rabochová Linda 2009 ZV Bikers164 (0) 1
71. Hršelová Anna 2009 Mníšek p. Brdy164 (0) 1
72. Silvie Štohanzlová 2010 164 (0) 1
73. Chrastinová Gabriela 2009 Sokol Příbram160 (0) 1
74. Sládková Kateřina 2010 5. ZŠ160 (0) 1
75. Marešová Valerie 2009 TJ Kraso Beroun160 (0) 1
76. Andělová Tereza 2009 Běštín160 (0) 1
77. Kolářová Kateřina 2009 SK Vlaška160 (0) 1
78. Weeks Adélka 2009 ---156 (0) 1
79. Kašková Michaela 2009 Černošice156 (0) 1
80. Pazderová Anna 2010 Hatě156 (0) 1
81. Kovalova Anička 2010 ZŠ Jince156 (0) 1
82. Bezecná Barbora 2009 Sportovní akademie Sokol Dobří156 (0) 1
83. Skalická Tereza 2009 ---152 (0) 1
84. Kravarčíková Anežka 2010 ZŠ Tochovice152 (0) 1
85. Červenková Nela 2010 Příbram152 (0) 1
86. Hamerníková Anička 2010 Dobříš152 (0) 1
87. Harvanová Eliška 2010 148 (0) 1
88. Vodičková Ela 2010 Sokol Beroun148 (0) 1
89. Gregovská Adéla 2010 Střela Žebrák144 (0) 1
90. Vinšová Kristýna 2009 Hodyně144 (0) 1
91. Čábelková Květoslava 2009 ZŠ Jince/Jince144 (0) 1
92. Iskov Barbora 2009 Střela Žebrák144 (0) 1
93. Ondráčková Anna 2009 TJ Lokomotiva Beroun144 (0) 1
94. Míková Karolína 2009 ZŠ Bratří Čapků140 (0) 1
95. Kočárková Lucie 2010 7. ZŠ140 (0) 1
96. Tůmová Karolínka 2009 ZS Jince140 (0) 1
97. Pavlištová Julie 2009 140 (0) 1
98. Nerglová Isabela 2010 Višňová140 (0) 1
99. Havlíková Marie 2009 Střela Žebrák140 (0) 1
100. Kšánová Karolína 2009 137 (0) 1

Záznamů: 1-100 z celkem 157   Začátek | Předchozí | Následující | Konec

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: