Termíny závodů pro rok 2019: Termínovka ¦ Přihlášky na závody

16.11. Svatojánská 20 Podrobnosti Přihlášení (73)
23.11. Tochovický kros Podrejžím i dětské závody Podrobnosti Přihlášení (24)
30.11. Slavnostní vyhlášení poháru i dětské závody Podrobnosti
logo BBP

Brdský běžecký pohár - výsledky

Výsledkový servis - 28.8.2016 - Eleven Karlštejnská 9

Absolutní pořadí Čas Přijmení Jméno Ročník Klub/město Body Pořadí ve věkové kategorii Body v kategorii
1. 00:33:37 Dražan Jaroslav 1981 Triatlon Team Příbram 200 1. 200
5. 00:36:07 Čejka Bořivoj 1980 Chrudim 180 2. 195
8. 00:36:43 Vosmek Lukáš 1983 Vyběhej se, Halex 168 3. 190
9. 00:36:52 Semenchukov Maxim 1985 Running Cheff 164 4. 185
12. 00:37:25 Vlček Martin 1987 TJ Turnov 152 5. 180
17. 00:39:10 Hurajt Marek 1987 Hořovice 134 6. 176
21. 00:40:18 Pěchota Pavel 1987 Plzeň 122 7. 172
23. 00:40:51 Koula Petr 1983 Žvahov 116 8. 168
25. 00:41:13 Kasa Martin 1980 Pilulka.cz running team 110 9. 164
27. 00:41:43 Redlich Tomáš 1988 San Piego 106 10. 160
31. 00:42:17 Bejček Michal 1977 SK Bejkovo 98 11. 156
32. 00:42:20 Pondělíček Michal 1995 Hořovice 96 12. 152
34. 00:42:29 Čekan Václav 1992 Vyběhej se 92 13. 148
35. 00:42:31 Plavec Hynek 1978 D.Dušníky 90 14. 144
37. 00:42:59 Flachs Michal 1987 Podlesí 86 15. 140
39. 00:43:13 Lisner Jakub 1985 Rokycany 82 16. 137
46. 00:44:24 Kolařík Lukáš 1995 Karlštejn 68 17. 134
47. 00:44:55 Veselý Lukáš 1994 66 18. 131
49. 00:45:54 Sandalov Nikolay 1978 62 19. 128
51. 00:46:21 Matějka Dušan 1978 Spartak Podluhy 58 20. 125
52. 00:46:35 Dohnal František 1987 Lovosice 56 21. 122
54. 00:47:13 Škarda Ruda 1977 Unhošť 52 22. 119
60. 00:47:59 Žihla Petr 1983 40 23. 116
61. 00:48:02 Kulda Jan 1989 AKTYRun 39 24. 113
65. 00:48:53 Zelenak Miroslav 1978 Dubnica nad Vahom 35 25. 110
67. 00:49:13 Adam Petr 1982 Praha 33 26. 108
68. 00:49:45 Hrubý Richard 1986 Zdice 32 27. 106
69. 00:50:39 Poníček Milan 1985 31 28. 104
71. 00:52:06 Mansoor Martin 1978 Praha 29 29. 102
72. 00:52:43 Sekera Viktor 1992 Zlatníky 28 30. 100
74. 00:53:42 Kuřič Vladimír 1981 Praha 5 26 31. 98
75. 00:54:06 Korytář Jiří 1984 Valachiarun.cz 25 32. 96
76. 00:54:06 Acosta Jose oscar 1980 Beroun 24 33. 94
78. 00:55:15 Smrž Martin 1996 Karlštejn 22 34. 92

Soubory k závodu od pořadatelů:

Datové podklady: Jarda Dražan. Vizualizace dat: